Zbiórka Błagam pomóżcie wybudzić mi syna - miniaturka zdjęcia

Błagam pomóżcie wybudzić mi syna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Błagam pomóżcie wybudzić mi syna - zdjęcie główne

Błagam pomóżcie wybudzić mi syna

12 035 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Małecka - awatar

Jolanta Małecka

Organizator zbiórki

Jestem matką 19-letniego Dawida. 11 października 2018r. w wyniku zachłyśnięcia doszło do niedotlenienia i urazu mózgu mojego syna, w wyniku czego zapadł w śpiączkę.  W grudniu 2018r. został przewieziony do ZOL Fundacji "Światło" w Toruniu gdzie jest leczony i rehabilitowany. Szpital oddalony jest o ponad 500 km od mojego miejsca zamieszkania. Codziennie walczę o to aby wrócił do zdrowia modlitwą oraz opieką nad nim, jednak to nie wystarcza, potrzebne są również pieniądze. Jestem samotną matką i nie mam już środków na pokrycie kosztów w kolejnych miesiącach leczenia. Przed nim jeszcze długa droga powrotu do zdrowia. Opiekując się moim synem widzę kolejne wybudzone osoby w Fundacji "Światło"  i marzę aby i mój syn w końcu uśmiechnął się do mnie.  Proszę pomóżcie wybudzić Dawida, on jest taki młody, zawsze był uśmiechnięty i wierzył w dobro innych ludzi. Sam chętnie pomagał innym, nie tylko ludziom ale i zwierzętom. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc, liczy się dla mnie każda zebrana złotówka. Proszę pomóżcie wybudzić śpiocha.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.07.2020
  30.07.2020

  Budź się chłopaku, życie czeka, mama czeka♥️

 • Janina Wolska - awatar

  Janina Wolska

  19.05.2020
  19.05.2020

  życzę zdrowia, nadziei i siły na lepsze jutro

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2020
  12.05.2020

  Czekamy na radosne wybudzenie i szczęśliwą Mamuśkę.

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  16.04.2020
  16.04.2020

  Duzo zdrowia dla syna

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2020
  10.03.2020

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dużo uśmiechu każdego dnia

12 035 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Małecka - awatar

Jolanta Małecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 319

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Izabela Petrow-Rybicka - awatar
Izabela Petrow-Rybicka
10
Iwona Kowalczyk - awatar
Iwona Kowalczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slawbor - awatar
Slawbor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij