Zbiórka POMOC Trzemeszno POGORZELCOM - zdjęcie główne

POMOC Trzemeszno POGORZELCOM

33 935 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

POMAGANIE MAJĄ WE KRWI - tak można napisać o Ani i jej córce Agacie, które dotknęła ta tragedia. Ania i Agata są wolontariuszkami w harcerstwie, w Drużynie Szpiku oraz w Stowarzyszeniu TERAZ. Niejednokrotnie brały udział w zbiórkach na rzecz osób potrzebujących. TERAZ MY MUSIMY IM POMÓC!

 15 października wybuchł pożar w mieszkaniu  naszej koleżanki Ani.  Doszczętnie spłonął pokój  jej córki, która straciła dosłownie wszystko. Agata aktualnie uczęszcza do klasy ósmej Szkoły Podstawowej. Spłonęły jej wszystkie przybory, podręczniki, odzież, rzeczy osobiste, meble, .... Bardzo to przeżywa. Pozostała część mieszkania wymaga generalnego remontu. Prawdopodobnie nie uda się uratować nic,  ponieważ czarny dym zniszczył dosłownie wszystko. Potrzebna jest wymiana instalacji elektrycznej, położenie nowych tynków, podłóg, wymiana drzwi, kaloryferów i okna. Trudno oszacować na tą chwilę koszty całego remontu oraz wyposażenia mieszkania, ale na pewno będą one ogromne.

Bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każda złotówka!

Koleżanki i koledzy ze Stowarzyszenie TERAZ


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.10.2019
    17.10.2019

    Ufaj Panu, bądź dzielna niech się twe serce umocni, Ufaj Panu

33 935 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 531 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 531

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Leszek - awatar
Leszek
40
Klaudi - awatar
Klaudi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
olpw - awatar
olpw
50
Wiesiek Maj - awatar
Wiesiek Maj
100
Beata Sławomir Michał Kaniasty - awatar
Beata Sławomir Michał Kaniasty
100
Barbara - awatar
Barbara
95
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij