Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - miniaturka zdjęcia

Na utrzymanie siedliskowych dusz Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - zdjęcie główne

Na utrzymanie siedliskowych dusz

500 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani stworzyliśmy miejsce , gdzie ratunek znajduja porzucone istoty , które skrzywdził człowiek, są to psy, jamniki ale nie tylko.  W lipcu zeszłego roku powstało Siedlisko pod jamnikiem . Zwierzęta te przebywają tutaj do czasu znalezienia nowego domu i odpowiedzialnego opiekuna, w tym czasie : leczymy je, sterylizujemy i socjalizujemy do życia z człowiekiem. Jest to praca, która trrwa kilka miesięcy, gdyż zabieramy zwierzaki w największej potrzebie. Miesięczny koszt leczenia i utrzymania zwierzat to około 7-8 tysięcy  tysięcy złotych, zimą więcej z uwagi na konieczność zakupienia opału. Jesteśmy zwyklymi osobami, które poświęciły swój czas na to aby innym, tym, które nie dadzą sobie rady same pomoc, dać start w lepsze , normalne życie. Dajemy im swój czas , uwagę, serce. Do siedliska trafiają zwierzęta z interwencji, ze schronisk z ulicy... Najczęściej te, ktore nie mają szansy na adopcję z uwagi na stan zdrowia, zaniedbania socjalizcyjne, agresję. Wszystkie one u nas wychodzą na prostą. Liczymy, że wesprzecie naszą inicjatywę ponieważ bardzo potrzebujemy środków finansowych, potrzebują ich zwierzaki, które muszą mieć zapewnione wszystko co potrzeba.  

Psiaki z interwencji w Starym Czarnowie: przyjechało do nas 11 psiakow w kiepskim stanie psychicznym i zaniedbane. Do dzisiaj trwa socjalizacja zwierzaków, które mają problemy z powodu zaniednań...


Szczenięta z interwencji chore na parwowirozę.  9 psiaków zostalo odebranych interwencyjnie w zlym stanie. Mieszkały w szopie bez dostępu do światła, wody, w skrajnie złych warunkach. 


Jaga to seniorka w typie bernardyna. Całe prawie życie spędzila w schronisku , gdzie oprócz niej jest 3,5 tysiąca psów. Nie widziała trawy, człowieka, przebywała w betonowym boksie. Jaga ma okolo 12 lat, zostanie u nas już do końca życia, którym liczymy, bedzie się jeszcze cieszyła. Jagę bolą jednak nogi i chcemy zrobić jej kurację na stawy, której koszt to : 500 zł

Wpoczynek :)

Spacerowanie !

Obiad, najważniejsze wydarzenia dnia !

Aleks trafil do nas w cieżkim stanie

Będziemy wdzięczni Wam za każde wsparcie dla psiaków. Tylko z Waszą pomoca uda nam się kontynuować naszą pomocowa działalność 

Więcej bieżących informacji o Sieslisku można uzyskać obserwując nasz fanpage na facebook > https://www.facebook.com/Siedlisko-pod-Jamnikiem-128216834455885/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzanna Ratajczak - awatar
Marzanna Ratajczak
50
Tomasz Zajbt - awatar
Tomasz Zajbt
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij