Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - miniaturka zdjęcia

Na utrzymanie siedliskowych dusz

Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - zdjęcie główne

Na utrzymanie siedliskowych dusz

400 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Kochani stworzyliśmy miejsce , gdzie ratunek znajduja porzucone istoty , które skrzywdził człowiek, są to psy, jamniki ale nie tylko.  W lipcu zeszłego roku powstało Siedlisko pod jamnikiem . Zwierzęta te przebywają tutaj do czasu znalezienia nowego domu i odpowiedzialnego opiekuna, w tym czasie : leczymy je, sterylizujemy i socjalizujemy do życia z człowiekiem. Jest to praca, która trrwa kilka miesięcy, gdyż zabieramy zwierzaki w największej potrzebie. Miesięczny koszt leczenia i utrzymania zwierzat to około 7-8 tysięcy  tysięcy złotych, zimą więcej z uwagi na konieczność zakupienia opału. Jesteśmy zwyklymi osobami, które poświęciły swój czas na to aby innym, tym, które nie dadzą sobie rady same pomoc, dać start w lepsze , normalne życie. Dajemy im swój czas , uwagę, serce. Do siedliska trafiają zwierzęta z interwencji, ze schronisk z ulicy... Najczęściej te, ktore nie mają szansy na adopcję z uwagi na stan zdrowia, zaniedbania socjalizcyjne, agresję. Wszystkie one u nas wychodzą na prostą. Liczymy, że wesprzecie naszą inicjatywę ponieważ bardzo potrzebujemy środków finansowych, potrzebują ich zwierzaki, które muszą mieć zapewnione wszystko co potrzeba.  

Psiaki z interwencji w Starym Czarnowie: przyjechało do nas 11 psiakow w kiepskim stanie psychicznym i zaniedbane. Do dzisiaj trwa socjalizacja zwierzaków, które mają problemy z powodu zaniednań...


Szczenięta z interwencji chore na parwowirozę.  9 psiaków zostalo odebranych interwencyjnie w zlym stanie. Mieszkały w szopie bez dostępu do światła, wody, w skrajnie złych warunkach. 


Jaga to seniorka w typie bernardyna. Całe prawie życie spędzila w schronisku , gdzie oprócz niej jest 3,5 tysiąca psów. Nie widziała trawy, człowieka, przebywała w betonowym boksie. Jaga ma okolo 12 lat, zostanie u nas już do końca życia, którym liczymy, bedzie się jeszcze cieszyła. Jagę bolą jednak nogi i chcemy zrobić jej kurację na stawy, której koszt to : 500 zł

Wpoczynek :)

Spacerowanie !

Obiad, najważniejsze wydarzenia dnia !

Aleks trafil do nas w cieżkim stanie

Będziemy wdzięczni Wam za każde wsparcie dla psiaków. Tylko z Waszą pomoca uda nam się kontynuować naszą pomocowa działalność 

Więcej bieżących informacji o Sieslisku można uzyskać obserwując nasz fanpage na facebook > https://www.facebook.com/Siedlisko-pod-Jamnikiem-128216834455885/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
400 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzanna Ratajczak - awatar
Marzanna Ratajczak
50
Tomasz Zajbt - awatar
Tomasz Zajbt
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij