Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - miniaturka zdjęcia

Na utrzymanie siedliskowych dusz Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na utrzymanie siedliskowych dusz - zdjęcie główne

Na utrzymanie siedliskowych dusz

620 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani stworzyliśmy miejsce , gdzie ratunek znajduja porzucone istoty , które skrzywdził człowiek, są to psy, jamniki ale nie tylko.  W lipcu zeszłego roku powstało Siedlisko pod jamnikiem . Zwierzęta te przebywają tutaj do czasu znalezienia nowego domu i odpowiedzialnego opiekuna, w tym czasie : leczymy je, sterylizujemy i socjalizujemy do życia z człowiekiem. Jest to praca, która trrwa kilka miesięcy, gdyż zabieramy zwierzaki w największej potrzebie. Miesięczny koszt leczenia i utrzymania zwierzat to około 7-8 tysięcy  tysięcy złotych, zimą więcej z uwagi na konieczność zakupienia opału. Jesteśmy zwyklymi osobami, które poświęciły swój czas na to aby innym, tym, które nie dadzą sobie rady same pomoc, dać start w lepsze , normalne życie. Dajemy im swój czas , uwagę, serce. Do siedliska trafiają zwierzęta z interwencji, ze schronisk z ulicy... Najczęściej te, ktore nie mają szansy na adopcję z uwagi na stan zdrowia, zaniedbania socjalizcyjne, agresję. Wszystkie one u nas wychodzą na prostą. Liczymy, że wesprzecie naszą inicjatywę ponieważ bardzo potrzebujemy środków finansowych, potrzebują ich zwierzaki, które muszą mieć zapewnione wszystko co potrzeba.  

Psiaki z interwencji w Starym Czarnowie: przyjechało do nas 11 psiakow w kiepskim stanie psychicznym i zaniedbane. Do dzisiaj trwa socjalizacja zwierzaków, które mają problemy z powodu zaniednań...


Szczenięta z interwencji chore na parwowirozę.  9 psiaków zostalo odebranych interwencyjnie w zlym stanie. Mieszkały w szopie bez dostępu do światła, wody, w skrajnie złych warunkach. 


Jaga to seniorka w typie bernardyna. Całe prawie życie spędzila w schronisku , gdzie oprócz niej jest 3,5 tysiąca psów. Nie widziała trawy, człowieka, przebywała w betonowym boksie. Jaga ma okolo 12 lat, zostanie u nas już do końca życia, którym liczymy, bedzie się jeszcze cieszyła. Jagę bolą jednak nogi i chcemy zrobić jej kurację na stawy, której koszt to : 500 zł

Wpoczynek :)

Spacerowanie !

Obiad, najważniejsze wydarzenia dnia !

Aleks trafil do nas w cieżkim stanie

Będziemy wdzięczni Wam za każde wsparcie dla psiaków. Tylko z Waszą pomoca uda nam się kontynuować naszą pomocowa działalność 

Więcej bieżących informacji o Sieslisku można uzyskać obserwując nasz fanpage na facebook > https://www.facebook.com/Siedlisko-pod-Jamnikiem-128216834455885/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
620 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Olga o Maciej - awatar
Olga o Maciej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzanna Ratajczak - awatar
Marzanna Ratajczak
50
Tomasz Zajbt - awatar
Tomasz Zajbt
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij