Zbiórka Leczenie chorych kucyków - zdjęcie główne

Leczenie chorych kucyków

351 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

Lidia Wrona Zogcza Fci

Organizator zbiórki

Witam bardzo proszę o pomoc wszystkich ludków o wielkim sercu.

Na te kucynki trafiliśmy przypadkiem. Niestety okazało się ze dziewczynki są bardzo zaniedbane nigdy nie strugane a stan kopyt to jakiś dramat. Podejmujemy wyzwanie i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby im pomóc i ulżyć w bólu. Przewlekły ochwat niestety nie rokuje dobrze Zosia ma rotacje kości kopytowej i ledwo chodzi nigdy nie zrozumiem jakim trzeba być człowiekiem aby doprowadzić niewinne zależne od nas zwierzątko do takiego stanu ale na szczęście są już u nas i wszystko idzie ku lepszemu ...❤️

Zorganizowaliśmy zbiórkę na pomoc kucykom gdyż nasze prywatne środki już się wyczerpały będziemy wdzięczni za każdą pomoc pozdrawiamy razem z Tosią i Zosią❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

  Lidia Wrona Zogcza Fci

  18.03.2019
  18.03.2019

  Stanęliśmy na głowie i kucyki są już u nas teraz będą potrzebne pieniążki na leczenie moje oszczędności poszły na wykup niestety mamy rotacje kości kopytowej i przewlekły ochwat serce pęka na widok tych bidulek które ledwo chodzą😭😭😭 teraz będzie liczył się każdy grosz z góry dziękujemy ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 28 179

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2019
  15.03.2019

  To konkretną zbiórka, na naprawdę potrzebujący pomocy konie. Odbiór interwencyjnych, w większości przypadków, to rynek wtórny. Popieram tą zbiórkę i serdecznie zachęcam do wsparcia.

  • Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

   Lidia Wrona Zogcza Fci - Organizator zbiórki

   15.03.2019
   15.03.2019

   Bardzo dziękuje i pozdrawiam

351 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

Lidia Wrona Zogcza Fci

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Aneczka Sobolewska - awatar
Aneczka Sobolewska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota Kapusta - awatar
Dorota Kapusta
30
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
60
Ola Maciejewska - awatar
Ola Maciejewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MoZy - awatar
MoZy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneczka Sobolewska - awatar
Aneczka Sobolewska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij