Zbiórka Leczenie chorych kucyków - miniaturka zdjęcia

Leczenie chorych kucyków

Zbiórka Leczenie chorych kucyków - zdjęcie główne

Leczenie chorych kucyków

351 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

Lidia Wrona Zogcza Fci

Organizator zbiórki

Witam bardzo proszę o pomoc wszystkich ludków o wielkim sercu.

Na te kucynki trafiliśmy przypadkiem. Niestety okazało się ze dziewczynki są bardzo zaniedbane nigdy nie strugane a stan kopyt to jakiś dramat. Podejmujemy wyzwanie i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby im pomóc i ulżyć w bólu. Przewlekły ochwat niestety nie rokuje dobrze Zosia ma rotacje kości kopytowej i ledwo chodzi nigdy nie zrozumiem jakim trzeba być człowiekiem aby doprowadzić niewinne zależne od nas zwierzątko do takiego stanu ale na szczęście są już u nas i wszystko idzie ku lepszemu ...❤️

Zorganizowaliśmy zbiórkę na pomoc kucykom gdyż nasze prywatne środki już się wyczerpały będziemy wdzięczni za każdą pomoc pozdrawiamy razem z Tosią i Zosią❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

  Lidia Wrona Zogcza Fci

  18.03.19
  18.03.19

  Stanęliśmy na głowie i kucyki są już u nas teraz będą potrzebne pieniążki na leczenie moje oszczędności poszły na wykup niestety mamy rotacje kości kopytowej i przewlekły ochwat serce pęka na widok tych bidulek które ledwo chodzą😭😭😭 teraz będzie liczył się każdy grosz z góry dziękujemy ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 28 179

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.19
  15.03.19

  To konkretną zbiórka, na naprawdę potrzebujący pomocy konie. Odbiór interwencyjnych, w większości przypadków, to rynek wtórny. Popieram tą zbiórkę i serdecznie zachęcam do wsparcia.

  • Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

   Lidia Wrona Zogcza Fci - Organizator zbiórki

   15.03.19
   15.03.19

   Bardzo dziękuje i pozdrawiam

351 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Lidia Wrona Zogcza Fci - awatar

Lidia Wrona Zogcza Fci

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Aneczka Sobolewska - awatar
Aneczka Sobolewska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota Kapusta - awatar
Dorota Kapusta
30
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
60
Ola Maciejewska - awatar
Ola Maciejewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MoZy - awatar
MoZy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneczka Sobolewska - awatar
Aneczka Sobolewska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij