Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki

58 680 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Po wieloletniej walce w powrocie do lepszego zdrowia po paraliżu od pasa w dół gdzie wiele lat jeździłam o wózku 16 grudnia 2019 roku odebrałam wyniki badań Rezonansu Magnetycznego z opisem rozpoznania Nowotwór łagodny Trzustki w tej chwili o średnicy 11cm.  Jestem w trakcie dalszej diagnostyki i leczenia...

Proszę Cię również o modlitwę w intencji wyzdrowienia...

Pomóż mi w walce z chorobą... przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z Dopiskiem Grzelczak 951

Mam na imię Paulina, mam 41 lat. Jesienią 2010 roku doszło do silnego uszkodzenia kręgosłupa w wyniku czego dostałam paraliżu od pasa w dół. Przeprowadzono 2 operacje, ale nastąpiły komplikacje. Mogłam poruszać się wyłącznie przy pomocy balkoniku i z osobą towarzyszącą. Mam niedowład lewej nogi, częściowy paraliż oraz odczuwam bardzo silny ból 24h/dobę.  Łącznie wszystkich operacji miałam 8.

Byłam na dwóch konsultacjach neurochirurgicznych i obie opinie są takie same : uszkodzone nerwy w rdzeniu kręgosłupa. Są szanse,że przy długiej i intensywnej rehabilitacji bóle zmniejszą się.  Wcześniej poruszałam się o wózku teraz o kulach i jest szansa na dalszą poprawę. Napełniło mnie to wiarą i siłą, że może być lepiej.

Na Komisji Orzekania Stopnia Niepełnosprawności przyznano mi Znaczny  Stopień i całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji. Teraz po poprawie mam 2gą grupę inwalidzką. 

Dodatkowo możesz przekazać 1% podatku na rehabilitację i leczenie dla mnie... To nic nie kosztuje Ciebie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Grzelczak - awatar

  Paulina Grzelczak

  04.02.2024
  04.02.2024

  Zaczęło się wypełnianie Pitów, będzie mi bardzo miło jeżeli z Serca przekażesz 1,5% podatku na moje leczenie. Z góry jestem Wdzięczna za każdy dar Serca. Przekazując 1,5% podatku z dopiskiem Grzelczak, 951 KRS:0000270809 pomagają mi Państwo mierzyć się z chorobą oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna i z góry dziękuję za najmniejszy gest dobrej woli. - Ciebie to nic nie kosztuje 🥰💖 Na miesiąc koszt leków to ponad 2tyś bez lekarzy itd , Rocznie na leczenie podstawowe z wizytami u lekarzy to koszt ponad 30tysięcy złotych! To co tutaj zebrałam zbierałam od 2018 roku czyli 6 lat! czyli 9tys rocznie, Czyli 20tyś musiałam rocznie wydać od siebie. Napisałam to abyście mieli pełen obraz sytuacji. KOCHAM WAS 💖JESTEM WAM BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO💖🥰👍

  Zdjęcie aktualizacji 137 684

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ula i Jerzy - awatar

  Ula i Jerzy

  29.11.2022
  29.11.2022

  Paulinko dziękujemy, że jesteś. Życzymy zdrówka. Z miłością Ula i Jerzy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.2022
  08.08.2022

  Paulinka życzę Ci zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam z USA🤗

 • Ula&Jerzy - awatar

  Ula&Jerzy

  18.06.2022
  18.06.2022

  Z miłością dla Ciebie Paulinko

 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  06.06.2022
  06.06.2022

  Paulinko moc Światła od Stwórcy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2022
  01.06.2022

  z życzeniami zdrowia całuski

58 680 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 579 osób
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 579

Urszula i Jerzy - awatar
Urszula i Jerzy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Irena Brzezina - awatar
Irena Brzezina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ula, Jerzy - awatar
Ula, Jerzy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij