Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki

56 169 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 557 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Po wieloletniej walce w powrocie do lepszego zdrowia po paraliżu od pasa w dół gdzie wiele lat jeździłam o wózku 16 grudnia 2019 roku odebrałam wyniki badań Rezonansu Magnetycznego z opisem rozpoznania Nowotwór łagodny Trzustki w tej chwili o średnicy 11cm.  Jestem w trakcie dalszej diagnostyki i leczenia...

Proszę Cię również o modlitwę w intencji wyzdrowienia...

Pomóż mi w walce z chorobą... przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z Dopiskiem Grzelczak 951

Mam na imię Paulina, mam 41 lat. Jesienią 2010 roku doszło do silnego uszkodzenia kręgosłupa w wyniku czego dostałam paraliżu od pasa w dół. Przeprowadzono 2 operacje, ale nastąpiły komplikacje. Mogłam poruszać się wyłącznie przy pomocy balkoniku i z osobą towarzyszącą. Mam niedowład lewej nogi, częściowy paraliż oraz odczuwam bardzo silny ból 24h/dobę.  Łącznie wszystkich operacji miałam 8.

Byłam na dwóch konsultacjach neurochirurgicznych i obie opinie są takie same : uszkodzone nerwy w rdzeniu kręgosłupa. Są szanse,że przy długiej i intensywnej rehabilitacji bóle zmniejszą się.  Wcześniej poruszałam się o wózku teraz o kulach i jest szansa na dalszą poprawę. Napełniło mnie to wiarą i siłą, że może być lepiej.

Na Komisji Orzekania Stopnia Niepełnosprawności przyznano mi Znaczny  Stopień i całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji. Teraz po poprawie mam 2gą grupę inwalidzką. 

Dodatkowo możesz przekazać 1% podatku na rehabilitację i leczenie dla mnie... To nic nie kosztuje Ciebie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Grzelczak - awatar

  Paulina Grzelczak

  03.05.2023
  03.05.2023

  Witajcie Kochani 💖 Jak wiecie 3 lata temu wykryto u mnie guz trzustki nowotwór łagodny. Orzekli ,że nie można operować ,bo i tak bym nie przeżyła operacji. Lekarze dali mi góra 2 lata życia. Próbowałam wielu metod leczenie niekonwencjonalnych, bez rezultatów. Rok temu brałam komórki macierzyste i stał się mały cud... guz trzustki zmniejszył się z prawie 12cm do 7,5cm!💖Pragnę dalej kontynuować to leczenie ,bo jest dla mnie wielką szansą na poprawę. Śmieję się ,że Źródło wie lepiej kiedy będzie mój koniec bo przeżyłam wyrok lekarzy... żyję 3 rok od diagnozy💖 Nie poddaję się i ufam ,że dzięki tym lekom i Wam guz zniknie całkowicie 💖👍💖 Jestem Wam bardzo wdzięczna za Wszystko co z Serca płynęło od Was 💖👍💖 KOCHAM WAS 💕💖💕

  Zdjęcie aktualizacji 119 577

Komentarze


 • Ula i Jerzy - awatar

  Ula i Jerzy

  29.11.2022
  29.11.2022

  Paulinko dziękujemy, że jesteś. Życzymy zdrówka. Z miłością Ula i Jerzy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.2022
  08.08.2022

  Paulinka życzę Ci zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam z USA🤗

 • Ula&Jerzy - awatar

  Ula&Jerzy

  18.06.2022
  18.06.2022

  Z miłością dla Ciebie Paulinko

 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  06.06.2022
  06.06.2022

  Paulinko moc Światła od Stwórcy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2022
  01.06.2022

  z życzeniami zdrowia całuski

56 169 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 557 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 557

Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
108
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
108
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ryszard - awatar
Ryszard
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij