Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki

Zbiórka Pomoc w leczeniu Guza Trzustki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu Guza Trzustki

34 778 zł z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 351 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Po wieloletniej walce w powrocie do lepszego zdrowia po paraliżu od pasa w dół gdzie wiele lat jeździłam o wózku 16 grudnia 2019 roku odebrałam wyniki badań Rezonansu Magnetycznego z opisem rozpoznania Nowotwór łagodny Trzustki w tej chwili o średnicy 11cm.  Jestem w trakcie dalszej diagnostyki i leczenia...

Proszę Cię również o modlitwę w intencji wyzdrowienia...

Pomóż mi w walce z chorobą... przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z Dopiskiem Grzelczak 951

Mam na imię Paulina, mam 41 lat. Jesienią 2010 roku doszło do silnego uszkodzenia kręgosłupa w wyniku czego dostałam paraliżu od pasa w dół. Przeprowadzono 2 operacje, ale nastąpiły komplikacje. Mogłam poruszać się wyłącznie przy pomocy balkoniku i z osobą towarzyszącą. Mam niedowład lewej nogi, częściowy paraliż oraz odczuwam bardzo silny ból 24h/dobę.  Łącznie wszystkich operacji miałam 8.

Byłam na dwóch konsultacjach neurochirurgicznych i obie opinie są takie same : uszkodzone nerwy w rdzeniu kręgosłupa. Są szanse,że przy długiej i intensywnej rehabilitacji bóle zmniejszą się.  Wcześniej poruszałam się o wózku teraz o kulach i jest szansa na dalszą poprawę. Napełniło mnie to wiarą i siłą, że może być lepiej.

Na Komisji Orzekania Stopnia Niepełnosprawności przyznano mi Znaczny  Stopień i całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji. Teraz po poprawie mam 2gą grupę inwalidzką. 

Dodatkowo możesz przekazać 1% podatku na rehabilitację i leczenie dla mnie... To nic nie kosztuje Ciebie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Grzelczak - awatar

  Paulina Grzelczak

  22.08.20
  22.08.20

  Witajcie Kochani 💖 Ostatnie dni mam bardzo ciężkie 💖 Wcześniejsze 4 dni nie spałam z bólu 💖Wczoraj zmęczona bólem wreszcie zasnęłam i spałam około 6 godzin! Jak na mnie to dużo 💖Niestety ból 8 w skali do 10! Najgorsze są te maratony najsilniejszego bólu. Każdą minutę chcę tylko przetrwać. Staram się coś robić aby zająć swoją uwagę ale nie jest to proste jak każdy krok, ruch sprawia ból. Jestem Wam Wszystkim wdzięczna za słowa otuchy i wsparcia i za Miłość 💖💕😘 Kocham Was 💗🌞🌞 życzę Wam pięknej i radosnej Soboty 💖 Wstawiam część rachunków z ostatnich 3 mcy na sumę 4783,48 💖

  Zdjęcie aktualizacji 54 238

Komentarze


 • Urszula i Jerzy - awatar

  Urszula i Jerzy

  12.12.20
  12.12.20

  Życzymy dużo zdrowia i dziękujemy za piękne wibracje.

 • Krystyna W - awatar

  Krystyna W

  21.11.20
  21.11.20

  Dużo dużo zdrowia ... , pozdrawiam .

 • Natalia - awatar

  Natalia

  24.10.20
  24.10.20

  Pani Paulino życzę Pani baaaaaardzo mocno by ból ustąpił, by doznała Pani wygody i błogości w swoim ciele <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.20
  15.10.20

  Życzę powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.20
  02.10.20

  Dziekuje Paulina za Twoj kanal na YouTube. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

34 778 zł z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 351 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Grzelczak - awatar

Paulina Grzelczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 351

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiola Leśniak - awatar
Wiola Leśniak
50
Ludmila - awatar
Ludmila
50
Urszula i Jerzy - awatar
Urszula i Jerzy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna W - awatar
Krystyna W
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij