Zbiórka Nasze marzenie - nowa żaglówka - miniaturka zdjęcia

Nasze marzenie - nowa żaglówka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nasze marzenie - nowa żaglówka - zdjęcie główne

Nasze marzenie - nowa żaglówka

30 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Witaj ! 

Cieszę się że Tu jesteś  i chcesz przyłączyć się do naszej zbiórki .


JAKI JEST CEL :

 Zebranie środków na zakup nowej/używanej łodzi żaglowej


DLA KOGO : 

Grupa dzieci i młodzieży -  zapalonych miłośników żeglarstwa z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu, którzy marzą aby rozwijać swoją pasję i żeglować. 


KRÓTKA HISTORIA: 

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu jest miejscem wyjątkowym. To 8  rodzinnych domów dziecka, gdzie dzieci trafiają pod opiekę ze względu na różne zawirowania losowe (czasem na krócej ,a czasem niestety na stałe) . Wspaniały pan Dyrektor oraz fantastyczna pani Basia robią co mogą aby dzieci czuły się jak  w domu. 


BAKCYL ŻEGLARSKI : 

Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu jest żeglarstwo.  Bakcylem zaraził grupę pan Dyrektor, który jest prawdziwym wilkiem morskim .Organizuje on często wyjazdy na żaglówkę  czarterując łodzie lub korzystając ze starej , wyremontowanej własnym sumptem łódki. 

Aby rozwijać tą pasję potrzebny jest dobry, bezpieczny sprzęt , a najzwyczajniej w świecie Ośrodka na to nie stać . Właśnie powstaje kolejny rodzinny dom dziecka i są inne wydatki . 


DLATEGO :

Chcemy zebrać potrzebną sumę na zakup łodzi lub znaleźć sponsora ,który taką łódź może przekazać :) 


W ZAMIAN : 

A) Dzieci przekażą darczyńcom kartki z podziękowaniami :),

B) Dla osoby która przekaże najwyższą kwotę zapewniamy prywatny rejs po jeziorze nową żaglówką.


Podsumowując : 

Z Ośrodkiem Wsparcia Dziecka i Rodziny współpracujemy od kilku lat  . Przeprowadziliśmy już  z nimi wiele akcji i wiemy jak ta pomoc jest potrzebna i doceniana . Była akcja "List do św. Mikołaja" , była zbiórka ubrań i zabawek oraz sfinansowanie wakacji (na ten cel przekazaliśmy około 45 tys zł)  . 


Potrzebujemy 20 000 osób które przekażą po  2 zł aby móc zrealizować ten cel :) 


RAZEM na pewno się uda 


Dziękuję !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Smigaj - awatar

  Justyna Smigaj

  16.06.2017
  16.06.2017

  Dziękuję za pierwsze wpłaty .

30 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij