Zbiórka By nie grać tylko w marzeniach - miniaturka zdjęcia

By nie grać tylko w marzeniach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka By nie grać tylko w marzeniach - zdjęcie główne

By nie grać tylko w marzeniach

26 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Osiński - awatar

Damian Osiński

Organizator zbiórki

Cześć!

Nazywam się Damian. Moim ogromnym marzeniem jest dzielić się muzyką i jednoczyć nią ludzi. Muzyka zawładnęła mną już kilka ładnych lat temu, i od tego czasu niemalże podporządkowuję jej całe swoje życie. Jest dla mnie wszystkim, pomaga mi radzić sobie z problemami, motywuje do walki i nie pozwala się poddać.  Od dziecka marzyłem by tworzyć, by swoją muzyką dawać radość innym, by grać na wielkiej scenie..  Niestety na dzień dzisiejszy nie mam jak tego robić, ale bardzo chciałbym to zmienić. Dlatego ogromnie potrzebuję Waszej pomocy! Pieniądze, które zbieram chcę przeznaczyć na zakup sprzętu dzięki któremu mógłbym ruszyć do przodu, powoli rozwijać skrzydła, doskonalić swoje umiejętności i zacząć spełniać marzenia. Każdy gest się liczy, każda złotówka przybliży mnie do zdobycia klucza otwierającego drzwi do lepszego jutra.
Liczę na Was z całego serca kochani !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
26 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Osiński - awatar

Damian Osiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anita - awatar
Anita
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij