Zbiórka Auto chłodnia-pomoc najuboższym - miniaturka zdjęcia

Auto chłodnia-pomoc najuboższym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Auto chłodnia-pomoc najuboższym - zdjęcie główne

Auto chłodnia-pomoc najuboższym

990 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie Poranek jest organizacją działającą na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Od 10 lat wspieramy naszych beneficjentów, którzy otrzymują pomoc żywnościową oraz edukację na temat żywności, gospodarowania nią, a także zdrowej diety. Prowadzimy dwa punkty wydawania żywności: we Wrocławiu i Lidzbarku Warmińskim. Naszą misją jest niesienie pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej. Pod opieką Stowarzyszenia Poranek znajduje się około 2000 podopiecznych. Są to osoby chore, niepełnosprawne, a także seniorzy oraz rodziny wielodzietne.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz zapoznanie się z historiami niektórych naszych beneficjentów, którym pomagamy z wielką radością: www.poranek.pl


Obecnie, naszym największym wyzwaniem jest brak właściwego środka transportu, który umożliwi nam efektywne dostarczanie pomocy. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o Państwa hojne wsparcie finansowe. Każda wpłata, mała czy duża, przyczyni się do realizacji naszego celu i zapewni nam możliwość zakupu samochodu dostawczego.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i wsparcia finansowego. Zapewniamy Państwa, że każda najdrobniejsza pomoc finansowa spotka się z naszej strony z wielkim uznaniem i wdzięcznoścìą.


Przekazując swoje wsparcie, przyczynicie się do dostarczenia nie tylko podstawowych produktów, ale również nadziei i uśmiechu na twarzach ludzi w potrzebie. Dziękujemy z całego serca za wasze hojne wsparcie!


                                                               Zespół Stowarzyszenia Poranek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE PORANEK - awatar

  STOWARZYSZENIE PORANEK

  17.08.2023
  17.08.2023

  Przez ponad 10 lat Stowarzyszenie Poranek staje na straży godności każdego człowieka poprzez działalność dobroczynną, ze szczególnym naciskiem na pomoc żywnościową.

  Wspieramy osoby w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

  Nasza misja to więcej niż pomoc - to serce bijące dla tych, którzy jej potrzebują.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu! ❤️

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • URS. S - awatar

  URS. S

  17.08.2023
  17.08.2023

  Brawo Poranek. Oby tylko ci ludzie dostali te pomoc a nie osoby ktoore zalozyly organizacje dla swojego bogacttwa, bo niestety tak czesto bywa.

  • STOWARZYSZENIE PORANEK - awatar

   STOWARZYSZENIE PORANEK - Organizator zbiórki

   17.08.2023
   17.08.2023

   Dziękujemy Serdecznie za Twoje wsparcie. Zapewniamy, że środki zostaną dobrze wykorzystane oraz nasi podopieczni otrzymają potrzebną pomoc. Dziękujemy z całego serca.

990 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
URS. S - awatar
URS. S
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Bieniek - awatar
Marta Bieniek
50
Weronika KaczMarek - awatar
Weronika KaczMarek
20
Ireneusz Kostka - awatar
Ireneusz Kostka
100
Aaaaaaaaaa - awatar
Aaaaaaaaaa
50
Jerzy Lelonkiewicz Poznań - skarga.com - awatar
Jerzy Lelonkiewicz Poznań - skarga.com
50
airozon.pl - awatar
airozon.pl
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij