Zbiórka Fundacja Załoga Bulldoga - zdjęcie główne

Fundacja Załoga Bulldoga

38 340 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 732 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Załoga Bulldoga to zgrana drużyna wolontariuszy, których wspólnym celem jest niesienie pomocy psom w potrzebie. Jesteśmy miłośnikami psów ras: buldog francuski, buldog angielski i mops.  Codzienność w naszej Fundacji to ciężka praca kilkunastu osób – członków zarządu, administratorów oraz moderatorów. Jednak to ogromne wsparcie różnego rodzaju wolontariuszy pozwala nam działać nieprzerwanie od lat - domy tymczasowe, osoby zajmujące się transportem psów, darczyńcy – razem z Wami tworzymy załogową siłę. 

Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku. Ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy w kwestii adopcji i przestrzegania praw zwierząt, odpowiedzialnego zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem.

Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest walka z pseudohodowlami, a ich likwidacja od początku naszego istnienia jest naszym największym marzeniem. Nigdy nie wykupujemy psów z pseudohodowli, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności.

W ciągu ponad 7-letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy już prawie 900 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazanych ze schronisk, porzuconych.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, kastrowane i socjalizowane. 

Sercem naszej Fundacji jest załogowe Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek.  Nasze forum to również miejsce edukacji i integracji osób związanych z Fundacją, platforma wymiany doświadczeń i porad opiekunów naszych załogantów.  Domy stałe oraz sympatycy Fundacji mają także okazję do corocznych spotkań organizowanych w ramach Zlotów Fundacji.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. 

Finansujemy szeroko rozumianą opiekę weterynaryjną naszych podopiecznych, psiaki przebywające na naszym pokładzie są diagnozowane, poddawane specjalistycznym badaniom i konsultowane u specjalistów. Specjalistyczne operacje, operacje ratujące życie bądź zdrowie czy też operacje poprawiające komfort życia to codzienność w naszej Fundacji. Załogowe fundusze przeznaczamy też na zakup leków, specjalistycznej karmy, suplementów diety, zabiegi rehabilitacyjne czy wizyty kontrolne.  Zwykle na naszym pokładzie, czekając na dom stały, znajduje się koło 30 psów.

Niestety część naszych podopiecznych musi zostać poddania specjalistycznej terapii behawioralnej z uwagi na problemy behawioralne takie jak m.in. agresja, lęk czy nadpobudliwość. Rocznie organizujemy kilkadziesiąt  konsultacji behawioralnych, dzięki którym możliwe jest określenie najpilniejszych potrzeb konkretnego podopiecznego a następnie wdrożenie programu naprawczego pod okiem specjalisty. Psiaki z najpoważniejszymi problemami behawioralnymi zostają poddane terapii w hotelach behawioralnych. Obecnie w takich hotelach przebywa 11 psów, a miesięczne koszty ich utrzymania (hotel, wyżywienie, leczenie, treningi behawioralne) to ponad 9000 zł. 

Dodatkowo musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi administracyjnej, opłat pocztowych i telefonicznych czy też koszty utrzymania biura. 

Jednocześnie jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny oraz zbiórki publiczne. Nie pobieramy żadnych dotacji publicznych. 

W związku z uzyskaniem statusu OPP, można przekazać na wsparcie naszej działalności 1% podatku w zeznaniu podatkowym. Z góry dziękujemy za wybór naszej organizacji podczas rozliczania podatku! Numer KRS: 0000526212.

Celem tej zbiórki jest opłacenie bieżących kosztów leczenia i diagnostyki naszych podopiecznych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności! 

Wszystkich zainteresowanych działalnością naszej fundacji zapraszamy po więcej informacji: 

- Strona: https://zalogabulldoga.org/
- Forum: http://forum.zalogabulldoga.org/
- Facebook:  https://facebook.com/zalogabulldoga/

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bagieta dla Kazika - awatar

  Bagieta dla Kazika

  09.02.2023
  09.02.2023

  dla malucha załoganta :)

 • Dominik - awatar

  Dominik

  09.02.2023
  09.02.2023

  Kocham Buldogi

 • Paula - awatar

  Paula

  09.02.2023
  09.02.2023

  Dla Kazika i innych maluchów

 • Gosia - awatar

  Gosia

  09.02.2023
  09.02.2023

  Trzymaj się bulduś :-)

 • Bajzel - awatar

  Bajzel

  09.02.2023
  09.02.2023

  Kazik - Niech moc będzie z Tobą !!

38 340 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 732 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 732

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anna wanarska - awatar
anna wanarska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna - awatar
Hanna
10
Patrycja - awatar
Patrycja
1
Mlody - awatar
Mlody
50
MAGDApiórko - awatar
MAGDApiórko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij