Zbiórka Wesprzyj Załogę Bulldoga! - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj Załogę Bulldoga!

Jesteśmy miłośnikami buldogów i mopsów, załogą działającą na ich rzecz, Załogą Bulldoga. Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji, zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem. Jednym z głównych celów funkcjonowania Załogi Bulldoga jest walka z pseudohodowlami, likwidacja ich. Nigdy nie wykupujemy psów z takich miejsc, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności

W ciągu zaledwie 2,5 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy 336 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazanych ze schronisk.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane i socjalizowane. Po pobycie w domu tymczasowym trafiają do domów stałych. Fundacja prowadzi Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek. Po adopcji wątek psa obowiązkowo prowadzi dom stały czworonoga.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. Oprócz zabiegów sterylizacji/kastracji czy operacji ratujących życie, staramy się także poddawać psy zabiegom poprawiającym komfort ich codziennego funkcjonowania, takich jak np. skrócenie podniebienia miękkiego.

Poza kosztami leczenia podopiecznych, musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi księgowej, opłat pocztowych i telefonicznych. Ponadto, pięć psów przebywających na naszym pokładzie, znajduje się w hotelach u behawiorystów, z uwagi na konieczność poddania ich specjalistycznej terapii behawioralnej przygotowującej do adopcji. Comiesięczny koszt pobytu psów w hotelach wynosi ponad 3 tysiące złotych. Kolejnym finansowym obciążeniem dla Fundacji jest pomoc domom fundacyjnym, czyli domom stałym, w których przebywają psy przewlekle chore. Domy te mają możliwość otrzymania naszego wsparcia w opłacaniu kosztów leczenia psów.

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny. Nie pobieramy dotacji publicznych, nie można jeszcze oddawać na nas 1% podatku. Publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpejdżu na FB.

Niestety nasza sytuacja finansowa jest bardzo ciężka. Niezapłacone faktury piętrzą się, chcielibyśmy pomagać kolejnym psom, ale w tej sytuacji myślimy przede wszystkim o spłacie długów i pozostaniu wiarygodnym w oczach współpracujących z nami lecznic, przychodni i wolontariuszy. 

Na chwilę obecną - 28.08.2017 nasze zadłużenie wynosi ponad 25 000 pln. Celem tej zbiórki jest spłacenie zaległości, wyjście na finansową prostą, by móc pomagać kolejnym potrzebującym psom. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności, do zapoznania się z metamorfozami psich załogantów na Forum Fundacji. Zobaczcie sami jak zmienili się Bubcia, Hanka, Rollo, Plamka, Gucio, Mania i Prysznic.

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy najdrobniejszą wpłatą zdecydują się wesprzeć nasze działania! 

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/index.php nasz profil na FB: https://www.facebook.com/zalogabulldoga/


Komentarze

 • WOJCIECH - awatar

  WOJCIECH

  14.11.17
  14.11.17

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.17
  21.09.17

  Moja Bulwa trzyma mocno kciuki!

 • Katarzyna Gaska - awatar

  Katarzyna Gaska

  08.09.17
  08.09.17

  Życzę powodzenia!!!!!!! Robicie kawał dobrej roboty! Nie możemy pozwolić, żeby ludzie o tak dobrych sercach zaprzestali pomagać tym biednym skrzywdzonym przez ludzkie bestie serduchom ♥️💪🐾

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   10.09.17
   10.09.17

   Dziekujemy za mile słowa i wsparcie!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.17
  06.09.17

  Do przodu Załogo!

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   10.09.17
   10.09.17

   Dziękujemy <3

 • Raphael O. - awatar

  Raphael O.

  05.09.17
  05.09.17

  Razem damy radę! Dziękujemy za dobrą robotę. Pozdrawiamy.

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   05.09.17
   05.09.17

   To my ogromnie dziękujemy!!!!!

Wpłaty - 496

Beata - awatar
100
Beata
Renata Much - awatar
30
Renata Much
Anna B . :) - awatar
20
Anna B . :)
Jacek - awatar
50
Jacek
Magda - awatar
15
Magda
WOJCIECH - awatar
10
WOJCIECH
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Sylwia - awatar
5
Sylwia
Halina Tyrasek - awatar
30
Halina Tyrasek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij