Zbiórka Wesprzyj Załogę Bulldoga! - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj Załogę Bulldoga!

Jesteśmy miłośnikami buldogów i mopsów, załogą działającą na ich rzecz, Załogą Bulldoga. Jako Fundacja istniejemy od 2014 roku, ratujemy psy, których los nie oszczędzał, edukujemy społeczeństwo w kwestii adopcji, zakupu oraz opieki nad psami, walczymy z bezdomnością zwierząt oraz ich złym traktowaniem. Jednym z głównych celów funkcjonowania Załogi Bulldoga jest walka z pseudohodowlami, likwidacja ich. Nigdy nie wykupujemy psów z takich miejsc, ponieważ uważamy to za wsparcie ich działalności

W ciągu zaledwie 2,5 letniej działalności, na nasz załogowy pokład, przyjęliśmy 336 psów: odebranych z pseudohodowli, przejętych w ramach interwencji, oddanych z domów przez właścicieli, przekazanych ze schronisk.

Każde uratowane psie życie jest naszym ogromnym sukcesem. Psy, które trafiają do naszej Fundacji przebywają w domach tymczasowych, gdzie są diagnozowane, leczone, sterylizowane/kastrowane i socjalizowane. Po pobycie w domu tymczasowym trafiają do domów stałych. Fundacja prowadzi Forum, na którym każdy z uratowanych przez nas psów ma prowadzony swój oddzielny wątek. Po adopcji wątek psa obowiązkowo prowadzi dom stały czworonoga.

Większość psów przebywających na naszym pokładzie to dorosłe lub starsze psy po przejściach. Jednak do Fundacji trafiają także szczeniaki, którym często nikt nie daje nadziei. Dbamy o to, by były skonsultowane u najlepszych specjalistów, zawsze walcząc do końca, jeśli istnieje choćby najmniejsza szansa na ich ratunek. Oprócz zabiegów sterylizacji/kastracji czy operacji ratujących życie, staramy się także poddawać psy zabiegom poprawiającym komfort ich codziennego funkcjonowania, takich jak np. skrócenie podniebienia miękkiego.

Poza kosztami leczenia podopiecznych, musimy pokrywać stałe koszty działalności m.in. obsługi księgowej, opłat pocztowych i telefonicznych. Ponadto, pięć psów przebywających na naszym pokładzie, znajduje się w hotelach u behawiorystów, z uwagi na konieczność poddania ich specjalistycznej terapii behawioralnej przygotowującej do adopcji. Comiesięczny koszt pobytu psów w hotelach wynosi ponad 3 tysiące złotych. Kolejnym finansowym obciążeniem dla Fundacji jest pomoc domom fundacyjnym, czyli domom stałym, w których przebywają psy przewlekle chore. Domy te mają możliwość otrzymania naszego wsparcia w opłacaniu kosztów leczenia psów.

Jedynym źródłem naszych dochodów są darowizny. Nie pobieramy dotacji publicznych, nie można jeszcze oddawać na nas 1% podatku. Publikujemy nasze rozliczenia finansowe. Są one transparentne, co miesiąc wyciąg bankowy pojawia się na Forum Fundacji oraz na fanpejdżu na FB.

Niestety nasza sytuacja finansowa jest bardzo ciężka. Niezapłacone faktury piętrzą się, chcielibyśmy pomagać kolejnym psom, ale w tej sytuacji myślimy przede wszystkim o spłacie długów i pozostaniu wiarygodnym w oczach współpracujących z nami lecznic, przychodni i wolontariuszy. 

Na chwilę obecną nasze zadłużenie wynosi 11 550 pln. Celem tej zbiórki jest spłacenie zaległości, wyjście na finansową prostą, by móc pomagać kolejnym potrzebującym psom. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej działalności, do zapoznania się z metamorfozami psich załogantów na Forum Fundacji. Zobaczcie sami jak zmienili się Bubcia, Hanka, Rollo, Plamka, Gucio, Mania i Prysznic.

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy najdrobniejszą wpłatą zdecydują się wesprzeć nasze działania! 

Wszystkich zainteresowanych działalnością Fundacji zapraszamy na: Forum Fundacji: http://www.forum.zalogabulldoga.org/index.php nasz profil na FB: https://www.facebook.com/zalogabulldoga/


Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.17
  06.07.17

  Trzymaj sie słoneczko 😘

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   05.08.17
   05.08.17

   Dziękujemy serdecznie!!!!

 • Pepe i Rysio - awatar

  Pepe i Rysio

  05.07.17
  05.07.17

  Poszło. Pepe i Rysio trzymają kciuki. Będzie dobrze 😊

 • Kasia G - awatar

  Kasia G

  23.06.17
  23.06.17

  chętnie pomogę tez jako wolontariusz w lipcu

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   27.06.17
   27.06.17

   Bardzo dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.17
  19.06.17

  Dobrze, że na świecie istnieją jeszcze ludzie o dobrym sercu, powodzenia! <3

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   21.06.17
   21.06.17

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i miłe słowa :) Pozdrawiamy!

 • Raphael O. - awatar

  Raphael O.

  19.06.17
  19.06.17

  Życzymy dużo zdrówka psiakom. Robicie świetną robotę! - Dalej tak :)

  • Załoga Bulldoga - awatar

   Załoga Bulldoga - Organizator zbiórki

   21.06.17
   21.06.17

   Dzięki Wam możemy działać :) Serdecznie dziękujemy!

Wpłaty - 285

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Grzegorz Bartnik - awatar
50
Grzegorz Bartnik
Karolina Karpowicz - awatar
10
Karolina Karpowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Karolina Broś - awatar
200
Karolina Broś
Klaudia Jankowska - awatar
60
Klaudia Jankowska
Agata Jaskólska - awatar
50
Agata Jaskólska
Karolina - awatar
10
Karolina
Magdalena Kowalska - awatar
100
Magdalena Kowalska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij