Zbiórka Załomiaki proszą o pomoc!!! - zdjęcie główne

Załomiaki proszą o pomoc!!!

3 255 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Szczecin... to nie tylko piękne Wały Chrobrego, Bulwary i Jasne Błonia... Szczecin to również miejsca zapomniane przez ludzi, z pustostanami, zaniedbane... ale jednak zamieszkałe przez stado kotów wolno żyjących...

 Wyobrażacie sobie 100 kotów w jednym miejscu codziennie czekających na Panią Halinkę i jej garnki z jedzeniem? 

 Nie musicie, możecie to zobaczyć na własne oczy...

 W 2017 roku, przy lesie, w starej stacji PKP dzięki zaangażowaniu TOZ i wolontariuszy udało się wyadoptować 50 maluchów oraz wykastrować/wysterylizować i wyleczyć drugie tyle dorosłych wolnożyjących kotów. 

Trute, zabijane, rozjechane, żyjące na końcu Szczecina w miejscu zapomnianym przez człowieka ...

 Nie możemy przejść obojętnie; nie pozwólmy by umierały z głodu...

 Prosimy o pomoc w zakupie karmy i o karmę dla nich. Pani Halinka robi co może aby to całe stado wykarmić ale czy jest w stanie sama zakupić takie ilości karmy???

Miesięcznie potrzeba ok. 1000 (tak, tysiąca...) puszek i ok. 50 kg suchej karmy...

Pomóżcie nam pomóc Pani Halince i tym kotom, Załomiakom z zapomnianego Szczecina <3

Komentarze


 • Sebastian Zet - awatar

  Sebastian Zet

  09.08.2019
  09.08.2019

  Poszły złotowki 👊✌👊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.2019
  07.08.2019

  Poszło... 😍💪🐈

 • Kamil Bąk - awatar

  Kamil Bąk

  07.08.2019
  07.08.2019

  Symbolicznie dla kotków!

3 255 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Waldi - awatar
Waldi
20
Madzia - awatar
Madzia
20
Ola. - awatar
Ola.
5
Sebastian Zet - awatar
Sebastian Zet
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nina - awatar
Nina
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kama - awatar
Kama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij