Zbiórka Załomiaki proszą o pomoc!!! - zdjęcie główne

Załomiaki proszą o pomoc!!!

3 255 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Szczecin... to nie tylko piękne Wały Chrobrego, Bulwary i Jasne Błonia... Szczecin to również miejsca zapomniane przez ludzi, z pustostanami, zaniedbane... ale jednak zamieszkałe przez stado kotów wolno żyjących...

 Wyobrażacie sobie 100 kotów w jednym miejscu codziennie czekających na Panią Halinkę i jej garnki z jedzeniem? 

 Nie musicie, możecie to zobaczyć na własne oczy...

 W 2017 roku, przy lesie, w starej stacji PKP dzięki zaangażowaniu TOZ i wolontariuszy udało się wyadoptować 50 maluchów oraz wykastrować/wysterylizować i wyleczyć drugie tyle dorosłych wolnożyjących kotów. 

Trute, zabijane, rozjechane, żyjące na końcu Szczecina w miejscu zapomnianym przez człowieka ...

 Nie możemy przejść obojętnie; nie pozwólmy by umierały z głodu...

 Prosimy o pomoc w zakupie karmy i o karmę dla nich. Pani Halinka robi co może aby to całe stado wykarmić ale czy jest w stanie sama zakupić takie ilości karmy???

Miesięcznie potrzeba ok. 1000 (tak, tysiąca...) puszek i ok. 50 kg suchej karmy...

Pomóżcie nam pomóc Pani Halince i tym kotom, Załomiakom z zapomnianego Szczecina <3

Komentarze


 • Sebastian Zet - awatar

  Sebastian Zet

  09.08.2019
  09.08.2019

  Poszły złotowki 👊✌👊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.2019
  07.08.2019

  Poszło... 😍💪🐈

 • Kamil Bąk - awatar

  Kamil Bąk

  07.08.2019
  07.08.2019

  Symbolicznie dla kotków!

3 255 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Waldi - awatar
Waldi
20
Madzia - awatar
Madzia
20
Ola. - awatar
Ola.
5
Sebastian Zet - awatar
Sebastian Zet
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nina - awatar
Nina
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kama - awatar
Kama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij