Zbiórka Załomiaki proszą o pomoc!!! - zdjęcie główne

Załomiaki proszą o pomoc!!!

3 255 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Szczecin... to nie tylko piękne Wały Chrobrego, Bulwary i Jasne Błonia... Szczecin to również miejsca zapomniane przez ludzi, z pustostanami, zaniedbane... ale jednak zamieszkałe przez stado kotów wolno żyjących...

 Wyobrażacie sobie 100 kotów w jednym miejscu codziennie czekających na Panią Halinkę i jej garnki z jedzeniem? 

 Nie musicie, możecie to zobaczyć na własne oczy...

 W 2017 roku, przy lesie, w starej stacji PKP dzięki zaangażowaniu TOZ i wolontariuszy udało się wyadoptować 50 maluchów oraz wykastrować/wysterylizować i wyleczyć drugie tyle dorosłych wolnożyjących kotów. 

Trute, zabijane, rozjechane, żyjące na końcu Szczecina w miejscu zapomnianym przez człowieka ...

 Nie możemy przejść obojętnie; nie pozwólmy by umierały z głodu...

 Prosimy o pomoc w zakupie karmy i o karmę dla nich. Pani Halinka robi co może aby to całe stado wykarmić ale czy jest w stanie sama zakupić takie ilości karmy???

Miesięcznie potrzeba ok. 1000 (tak, tysiąca...) puszek i ok. 50 kg suchej karmy...

Pomóżcie nam pomóc Pani Halince i tym kotom, Załomiakom z zapomnianego Szczecina <3

Komentarze


 • Sebastian Zet - awatar

  Sebastian Zet

  09.08.19
  09.08.19

  Poszły złotowki 👊✌👊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.19
  07.08.19

  Poszło... 😍💪🐈

 • Kamil Bąk - awatar

  Kamil Bąk

  07.08.19
  07.08.19

  Symbolicznie dla kotków!

3 255 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Waldi - awatar
Waldi
20
Madzia - awatar
Madzia
20
Ola. - awatar
Ola.
5
Sebastian Zet - awatar
Sebastian Zet
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nina - awatar
Nina
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kama - awatar
Kama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij