Zbiórka Zamiast fajerwerków - zdjęcie główne

Zamiast fajerwerków

103 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Astanka - awatar

Asia Astanka

Organizator zbiórki

Dziadek...wspominam go jak przez mgłę, pamiętam go, wysoki, szczupły z ogorzałą twarzą z nieodłącznym towarzyszem życia - Owczarkiem Niemieckim. To właśnie dzięki tym wspomnieniom i przekazanej miłości jak również opowieściom dziadka, kocham te psy. Mój mały świr na punkcie tej rasy to - trzy psiaki w domu - dwie ukochane sunie, jedna znajda, druga ze schroniska i jedyny w stadzie chłopak oraz mnóstwo wspomnień o pozostałych, które przeszły przez tęczowy most. Bardzo kibicuję wszystkim tym, którym los tych pięknych psów nie jest obojętny, jeśli mogę to dzielę się tym co mam, niestety niewiele tego jest dlatego zwracam się do Was moi Kochani z prośbą abyście mi pomogli pomóc. Na początku 2017 roku - wiosną - dane mi było poznać przecudowna osobę, posiadaczkę tak jak ja, Owczarka Niemieckiego i tak jak ja bardzo wrażliwą na cierpienie tych psów. Agnieszka, od pewnego czasu swoimi siłami, angażując wspólnie ze znajomymi prywatny czas, wyciąga ze schronisk, przytulisk, zgarnia z ulic, rowów i lasów psy tej rasy, które nie wiedzieć czemu cierpią tyle złego od ludzi, a przecież pokochały całym swym psim sercem człowieka. Zebrane pieniążki pozwolą na przeprowadzenie badań, leczenie, ksatrację, odkarmienie każdego Owczara, którego uda się wyrwać ze schroniska i znalezienie tego JEDYNEGO domu już na zawsze. Za każdą nawet najmniejszą kwotę BARDZO dziękuję i mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie szczęśliwy chociażby dla kilku Owczarków, że kilka z nich otrzyma druga szansę na wspaniały i kochający dom. DZIĘKUJĘ.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Asia Astanka - awatar

  Asia Astanka

  29.03.2018
  29.03.2018

  Moi mili, zbiórkę zakańczam - zebrana kwota 103 zł zostaje przekazana do Fundacji Zwierzęca Polana w Warszawie na leczenie szczeniaka Owczarka Niemieckiego znalezionego przywiązanego w lesie. Sunia wymaga wielu miesięcy leczenia. Dziękuję za wpłaty :D

Komentarze


 • Jakub - awatar

  Jakub

  12.01.2018
  12.01.2018

  Jesteście NIESAMOWITE!! 💗

  • Asia Astanka - awatar

   Asia Astanka - Organizator zbiórki

   16.01.2018
   16.01.2018

   :D wszystko, wszystko zrobimy dla ukochanych psiaków. dziękuję bardzo za wpłatę :D

103 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Astanka - awatar

Asia Astanka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub - awatar
Jakub
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij