Zbiórka Zamknięte w AUCIE! - zdjęcie główne

Zamknięte w AUCIE!

1 465 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

ZAMKNIĘTE W AUCIE

Podczas sobotniej interwencji nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Jak daleko może posunąć się człowiek? 

Pięć psów: 2 dorosłe suczki i 3 szczeniaki zamknięte w starym, ieużywanym aucie. Tak-to służyło im za pomieszczenie chroniące przed zimnem i toaletę. Jest połowa stycznia, nocami silne mrozy, a one nie miały gdzie się ogrzać, nie mogły nawet wyjść ze swojego „schronienia”.

Właściciel? Pijany i oburzony najściem. Nie zauważał problemu. 

Nie widzieliśmy innej możliwości, na miejsce został wezwany patrol Policji. W ten sposób do Iławskiego Schroniska trafiło kolejne 5nieszczęść.

Jedna suczka – Holi, ma uszkodzoną łapkę. RTG wykazało patologiczne zagojenie się złamania kości udowej, które powstało w skutek zaniedbania leczenia złamania. Holi ma także zapalenie pęcherza – występuje krwiomocz i częstomocz. 

Szczeniaki: Atos, Portos i Aramis są wychudzone i zaniedbane, bardzo zarobaczone, mają powiększone wątroby. Tylko druga suczka, Doli jest w dobrej kondycji.

Wszystkie psiaki miały zrobione badania USG. Holi zrobiono  zdjęcie RTG i zastosowano antybiotykoterapię z powodu zapalenia pęcherza. Wszystkie psiaki zostaną odrobaczone, odpchlone oraz zaszczepione na choroby zakaźne i przeciwko wściekliźnie. Obydwie suczki zostaną  wysterylizowane. Musimy także zapewnić szczeniakom i Holi dobrą jakościowo karmę, aby odzyskały zdrowie i siły.

Z tego powodu na portalu pomagam.pl powstała zbiórka, której celem jest 1 500 zł. Potrzebne jest nam Państwa wsparcie, abyśmy mogli zapewnić psiakom opiekę weterynaryjną. 

Prosimy wszystkich o pomoc, każda złotówka ma znaczenie! Udostępnij!

Jesteś zainteresowany adopcją? Kontakt: 531-532-085, ul.Komunalna 2A 14-200 Iława

 

Aktualności


 • Inspektorat OTOZ Animals Iława - 736 847 000 - awatar

  Inspektorat OTOZ Animals Iława - 736 847 000

  16.01.19
  16.01.19

  Patologiczne zagojenie złamania, zaniedbanie leczenia w przeszłości.

  Zdjęcie aktualności 24 441

Komentarze


 • Katarzyna Zubertowska - awatar

  Katarzyna Zubertowska

  18.01.19
  18.01.19

1 465 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcela Pisarczyk - awatar
Marcela Pisarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Zubertowska - awatar
Katarzyna Zubertowska
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij