Zbiórka Z sercem do zwierząt - zdjęcie główne

Z sercem do zwierząt

1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Juszczak - awatar

Aleksandra Juszczak

Organizator zbiórki

Dopiero zaczynamy życie. Pierwsze prace, pierwsze kroki w dorosłości. Mamy przed sobą tak wiele, a le wybrałyśmy sobie trudną ścieżkę. Ścieżkę nie raz pełną grozy i bólu. Ale nie naszego - ich.

Naszą pasją są zwierzęta. Wszystkie. Od malutkich ślimaków, przez ptactwo, psy i koty, na ogromnych bykach kończąc. Przez lata radziłyśmy sobie same, płacąc za wszystko z własnych kieszeni. Ale potrzebujących stworzeń jest tak wiele! A jak zwykle ograniczają nas pieniądze. Bez pomocy nie damy rady skutecznie działać na rzecz tych, którzy sami się nie obronią, nie powiedzą, że jest im źle.

Zbieramy na spłatę długu u weterynarza i utrzymanie podopiecznych naszego Domu Tymczasowego.

Do tej pory za wszystko płaciłyśmy z własnych kieszeni, ale nasze fundusze są już na wykończeniu. Brakuje na karmę, ściółkę, transport, suplementy, leki... Mamy zadłużenie u weterynarza, a zapowiada się, że wydatki jedynie wzrosną. Tak bardzo nie chcemy przestać przyjmować nowych zwierząt, ale bez wsparcia finansowego będziemy do tego zmuszone...

Próbujemy ocalić każde zwierzę. Nieważne czy są dzikie, oswojone czy agresywne. Wszystkie potrzebują miłości i opieki. Nie ma dla nas znaczenia gatunek, płeć, wielkość, kolor. 

Coś o nas:

Jesteśmy osobami prywatnymi. Nie współpracujemy ani nie podlegamy żadnej fundacji. Co najwyżej je wspieramy. Mamy ogromny zapał, jeszcze większe serca, ale możliwości są ograniczone. Laicy powiedzą, że wszystkich nie ocalimy, ale to nie znaczy, że nie możemy próbować...

Mamy po 20 i 18 lat. Tak naprawdę to dopiero stawiamy nasze pierwsze kroki w dorosłości. Szkoła, zwierzęta, praca...tak nam leci czas. Odnalazłyśmy w naszych życiach radość, pasję i cel- pomaganie zwierzętom. Bycie głosem tych, których większość społeczeństwa nie słyszy. Walka o tych, którzy sami sobie nie poradzą. Zmienianie rzeczywistości, polepszanie jej. A jaka jest nasza rzeczywistość?

Pełna cierpienia, nieodpowiedzialności, obojętności, przez które cierpią najmniejsi, czyli zwierzęta.

Pełna zwierząt porzuconych w lasach, przy drogach, wyrzucanych, topionych, duszonych, bitych, głodzonych, okaleczonych, które stale potrzebują opieki weterynaryjnej.

Pełna zwierząt złamanych, zniszczonych, które człowieka kojarzą jedynie z przemocą, zawiedzionym zaufaniem, które boją się głaskania, uciekają przed dotykiem.

Ale nie tracimy nadziei...

I walczymy o każdego malucha...


LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! JEŚLI MOŻESZ WPŁACIĆ CHOCIAŻBY DROBNĄ KWOTĘ, PROSZĘ ZRÓB TO. KAŻDA SUMA MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE!

JEŚLI JEDNAK NIE MOŻESZ NAS WSPOMÓC FINANSOWO, TO PROSZĘ UDOSTĘPNIJ ZRZUTKĘ ORAZ ZAPROŚ ZNAJOMYCH DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU.

POLUBIENIE NASZEJ STRONY I UDOSTĘPNIANIE POSTÓW ZWIĘKSZA NASZ ZASIĘG. A tym samym zwiększa szansę, że zwierzaki znajdą nowy, kochający dom.    

Dom Tymczasowy Zamojszczaki: 

https://www.facebook.com/dtZamojszczaki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Juszczak - awatar

Aleksandra Juszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij