Na Szkoły Nadziei Zanzibar

9 923 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Witkowska - awatar

Anna Witkowska

Organizator zbiórki

Nazywam  się Anna Witkowska jestem dyrektorem Przedszkola Niepublicznego Mikołajek w Miłoszycach.  Uczymy nasze dzieci poszanowania i empatii dla inności wynikającej z choroby, odmiennego zachowania, lub wyglądu drugiego człowieka.

Chcemy pokazać  im jak inaczej żyją i uczą się koledzy w ich wieku na innym kontynencie. Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Nadziei w Nungwi na Zanzibarze, która nie tylko daje możliwość nauki najbiedniejszym dzieciom, ale również ubiera je, karmi i otacza opieką medyczną. 

Wyspa ta jest rajem dla turystów, ale miejscowa ludność  od lat tonie w biedzie i bezsilności.   Z powodu przedłużających się skutków pandemii wyspa opustoszała. Brak turystów oznacza dla nich brak datków, możliwości zarabiania,  więc szkołom tym trudno jest utrzymać płynność finansową. Wspólnie z naszymi dziećmi i nauczycielami postanowiliśmy założyć zbiórkę pieniędzy na rzecz najbiedniejszych z biednych dzieci na Zanzibarze.

Każda złotówka wpłacona tutaj zostanie przekazana na konto https://www.facebook.com/maonofoundation/ /Maono Foundation na facebooku, prowadzącej Szkoły Nadziei , i wykorzystana do wsparcia działalności istniejących już szkół, i umożliwienia dalszej   edukacji ich podopiecznych. 

Prosimy - daj tyle ile uważasz i możesz. Wiedz że to co dajesz zmieni nasz świat na lepsze, ponieważ jesteśmy powiązani co pokazują ostatnie niepokoje związane z migracją ludzi. Naszym celem jest wspieranie ich tam w ich biednym raju i daniu im NADZIEI ... 

Zapraszamy również na naszą stronę 

www. przedszkolemikolajek.pl   gdzie będziemy relacjonować nasze wspólne działania z dziećmi na rzecz tej zbiórki typu kiermasze, loterie i inne prace. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.06.2022
  07.06.2022

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2022
  12.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

9 923 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Witkowska - awatar

Anna Witkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bogna - awatar
Bogna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kaja - awatar
Kaja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
310
Bogna - awatar
Bogna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij