Na Szkoły Nadziei Zanzibar

9 673 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Witkowska - awatar

Anna Witkowska

Organizator zbiórki

Nazywam  się Anna Witkowska jestem dyrektorem Przedszkola Niepublicznego Mikołajek w Miłoszycach.  Uczymy nasze dzieci poszanowania i empatii dla inności wynikającej z choroby, odmiennego zachowania, lub wyglądu drugiego człowieka.

Chcemy pokazać  im jak inaczej żyją i uczą się koledzy w ich wieku na innym kontynencie. Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Nadziei w Nungwi na Zanzibarze, która nie tylko daje możliwość nauki najbiedniejszym dzieciom, ale również ubiera je, karmi i otacza opieką medyczną. 

Wyspa ta jest rajem dla turystów, ale miejscowa ludność  od lat tonie w biedzie i bezsilności.   Z powodu przedłużających się skutków pandemii wyspa opustoszała. Brak turystów oznacza dla nich brak datków, możliwości zarabiania,  więc szkołom tym trudno jest utrzymać płynność finansową. Wspólnie z naszymi dziećmi i nauczycielami postanowiliśmy założyć zbiórkę pieniędzy na rzecz najbiedniejszych z biednych dzieci na Zanzibarze.

Każda złotówka wpłacona tutaj zostanie przekazana na konto https://www.facebook.com/maonofoundation/ /Maono Foundation na facebooku, prowadzącej Szkoły Nadziei , i wykorzystana do wsparcia działalności istniejących już szkół, i umożliwienia dalszej   edukacji ich podopiecznych. 

Prosimy - daj tyle ile uważasz i możesz. Wiedz że to co dajesz zmieni nasz świat na lepsze, ponieważ jesteśmy powiązani co pokazują ostatnie niepokoje związane z migracją ludzi. Naszym celem jest wspieranie ich tam w ich biednym raju i daniu im NADZIEI ... 

Zapraszamy również na naszą stronę 

www. przedszkolemikolajek.pl   gdzie będziemy relacjonować nasze wspólne działania z dziećmi na rzecz tej zbiórki typu kiermasze, loterie i inne prace. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.06.2022
  07.06.2022

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2022
  12.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

9 673 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Witkowska - awatar

Anna Witkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Kaja - awatar
Kaja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
310
Bogna - awatar
Bogna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Witkosia - awatar
Witkosia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij