Zbiórka Na mieszkańców Zaporoża - zdjęcie główne

Na mieszkańców Zaporoża

801 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Bobola - awatar

Marcin Bobola

Organizator zbiórki

Witam zbieramy z bratem środki na wciąż ostrzeliwane Zaporoże w Ukrainie oraz na obronę tego miasta w którym znajduje się największa w Europie  elektrownia atomowa ,która jest już w pełni kontrolowana przez Rosjan. Razem możemy pomóc i razem możemy spróbować uchronić to miejsce przed dalszym atakiem agresora jakim jest Rosja!! Postanowiliśmy że zaczniemy od tamtego miejsca że względu na to iż wychował się tam nasz znajomy Iwan student Akademii Muzycznej w Katowicach a teraz pomagający na froncie potrzebującym, rannym oraz bezpośrednio żołnierzom Ukrainy , zaznaczam ,iż produkty z tej zbiórki trafią prosto  na front !!! Ze względu, iż jesteśmy w stałym kontakcie z naszym znajomym wiemy co jest najbardziej potrzebne obrońcom miasta. Produkty takie jak lekarstwa, opatrunki, koce,śpiwory, płaszcze przeciwdeszczowe, powerbanki, oraz baterie AA, AAA latarki czołowe, to tylko część z potrzebnych rzeczy mamy już wiele  ale zwracamy się również do Was ponieważ potrzeba zapełnić sporą ciężarówkę czyt. 10ton  Uważamy że taka pomoc to podstawa, od ludzi którzy mają spokój i harmonię póki co!  Więc postarajmy się pomóc i zatrzymać tyranię wspólnie małymi krokami !!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
801 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Bobola - awatar

Marcin Bobola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Szymon - awatar
Szymon
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij