Zbiórka Remont domu w Sławkowie - zdjęcie główne

Remont domu w Sławkowie

491 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Suska - awatar

Maria Suska

Organizator zbiórki

Proszę o pomoc  w  remoncie gdyż od wybuchu butli gazowej nie jestem w stanie zamieszkać w swoim mieszkaniu z powodu braku środków na remont.Bardzo będę wdzięczna  za każdy grosz który  pomoże mi w dążeniu do od remontowania  mojego domu środki których potrzebuje dla jednych małe dla mnie  bardzo duże , bardzo proszę o pomoc .Jedyna  nadzieja w ludziach i ich szczodrych sercach mam taką wiarę mimo tego przez co przeszła cała moja rodzina ,nie bądźmy ludźmi bez serca,bo nawet najmniejszy gest dużo znaczy  a ile daje szczęścia ludziom w potrzebie. Wszystkim którzy pomagają bardzo dziękuję za okazaną pomoc w każdej postaci jakiej ją otrzymuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Suska - awatar

  Maria Suska

  20.12.2019
  20.12.2019

  Święta tuż tuż,choinka przystrojona , zostało przygotować tylko potrawy i świętować.Gdzie w Salpiku na świetlicy ale duch świąt jest to najważniejsze ,nic i nikt tego nie zastąpi chyba że powrót do domu .Jeden prezent już mamy w postaci remontu dachu za który dziękujemy ,został remont domu w środku który nastąpi być może po świętach Bożego Narodzenia ale już bliżej niż dalej. Wszystkim którzy mnie wspierają i nie tylko życzę zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,pełnych wzruszeń oraz wzajemnej życzliwości , ciepła domowego ogniska. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia .

  Zdjęcie aktualizacji 41 574

491 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Suska - awatar

Maria Suska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Ewa P - awatar
Ewa P
50
Paulina Szulc - awatar
Paulina Szulc
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
100
Iwona - awatar
Iwona
100
Bogusia - awatar
Bogusia
100
Weronika - awatar
Weronika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij