Zbiórka Zbieram na aparaty słuchowe. - miniaturka zdjęcia

Zbieram na aparaty słuchowe. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na aparaty słuchowe. - zdjęcie główne

Zbieram na aparaty słuchowe.

1 680 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Piotrowski - awatar

Paweł Piotrowski

Organizator zbiórki
Szanowni Państwo

Nazywam się Paweł Piotrowski, mieszkam wielopokoleniowej rodzinie wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami w pięknej malowniczej miejscowości Gródek położonej w Borach Tucholskich  województwie kujawsko-pomorskim (powiat Świecki).

W tym roku skończyłem 29 lat, jestem kawalerem. Historia mego życia jest dość obszerna, lecz zacznę od początku. Gdy byłem małym chłopcem, a dokładnie w wieku 3 lat stałem się osobą niepełnosprawną, straciłem słuch. Po wielu latach rehabilitacji i leczenia w poradni audiologicznej w Bydgoszczy, słyszę i mówię, lecz mam obustronny niedosłuch IV-stopnia, a mowę rozumiem 30%. Przeszkadza mi to wielu czynnościach oraz sytuacji codziennego życia na przykład w znalezieniu pracy etc... Gdy przed laty miałem założone pierwsze aparaty słuchowe byłem bardzo szczęśliwy, że w pewnym momencie stałem się samodzielny. Skończyłem w pierwszym etapie Szkołę Podstawową następnie Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcące wraz zdaniem matury. Jestem wdzięczny mym rodzicom, gdyż to właśnie dzięki ich poświęceniu udało mi się tak wiele. 

Mój problem Moi Darczyńcy polega na tym, że stare aparaty już nie zdają egzaminu i potrzeba mi nowych aparatów słuchowych. Mój ubytek słuchu jest coraz większy. Nowe aparaty słuchowe w moim przypadku są strasznie drogie, ich koszt to 21 tys. zł plus 5-letni pakiet gwarancyjny a ich koszt to 7 tys. zł. W obecnej sytuacji finansowej nie stać mnie na zakup nowych aparatów słuchowych + pakietu gwarancyjnego a całkowity ich koszt to 28 tys. zł. Obecnie jestem pracownikiem i nie jestem w stanie z tak małego wynagrodzenia, jakie otrzymuję, zakupić choćby na raty nowych aparatów słuchowych.

Dlatego apeluję do wszystkich Państwa, ludzi dobrej woli o pomoc finansową na zakup nowych aparatów słuchowych, które poprawią mój komfort życia w społeczeństwie oraz rodzinie.

Za każdy, nawet najmniejszy Dar Serca serdecznie dziękuję.

Paweł Piotrowski 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Daniel Lemke - awatar

  Daniel Lemke

  31.05.2019
  31.05.2019

  Powodzenia!!!

 • Justa - awatar

  Justa

  06.03.2019
  06.03.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.03.2019
  05.03.2019

  Powodzenia!

  • Paweł Piotrowski - awatar

   Paweł Piotrowski - Organizator zbiórki

   06.03.2019
   06.03.2019

   Dziękuję bardzoza okazaną pomoc! :)

1 680 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Piotrowski - awatar

Paweł Piotrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Alicja Bisewska - awatar
Alicja Bisewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Ulewicz - awatar
Maciej Ulewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Lemke - awatar
Daniel Lemke
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Wujek P - awatar
Wujek P
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij