Zbiórka Pielęgnować po ludzku. - zdjęcie główne

Pielęgnować po ludzku.

678 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bronisława Mela - awatar

Bronisława Mela

Organizator zbiórki

Jestem pielęgniarką środowiskową rodzinną. Pan Zbigniew to mój podopieczny. 

Od lat choruje na cukrzycę. W niedługim czasie czeka go amuputacja lewej nogi.U prawej juz nie ma dużego  palca.

Pomyślicie nic nadzwyczajnego.

Czteroosobowa rodzina utrzymuje się z renty chorobowej pani Marii i wsparcia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej . Wilgoć sięga sufitów. Farba z tynkiem sypie się na głowę. Brak podstawowych sprzętów codziennego użytku.Brak łazienki, ubikacji  i odprowadzenia wody na zewnątrz. Tylko woda jest w budynku ale nie ma umywalki ani zlewu. Jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo chorego, rodziny i wreszcie swoje. 

Środki jaki uzyskam ze zbiórki w całości przeznaczę na poprawę warunków życia a przez to możliwość pielęgnacji i  rehabilitacji po amputacji. Na zakup  środków opatrunkowych,  łóżka  bielizny pościelowej,pralki, szafy na odzież .

Będę wdzięczna za każda wpłatę lub wsparcie materialne. Dorastająca córka pana Zbigniewa latami dzielnie zajmowała się ojcem i matką ale  tej trudnej sytuacji tylko uczuciami już nie udźwignie.

Rodzina wie o moich staraniach . Zgodzili się  na nie i bardzo proszą o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bronisława Mela - awatar

  Bronisława Mela

  08.08.2017
  08.08.2017

  Witam serdecznie wszystkich odwiedzających.
  Kochani mamy juz prawie wszystkie potrzebne meble ,mamy wolontariuszy do pracy niestety mamy za mało pieniędzy by zacząć i szybko zakończyć prace remontowe.
  Nie mamy możliwości by wyprowadzić mieszkańców do innego domu czy wywieźć ich na wczasy .
  Proszę dużą rzeszę znajomych o niewielką wpłatę parunasty złotych.
  Zmobiluzujcie się bardzo proszę. Przed nami ostatni miesiąc swobodnego działania .Wszyscy coś remontowalismy , remontujemy albo będziemy remontować i wiemy że nie ma lepszego czasu jak lato.
  Proszę ,proszę i bedę prosiła pomagam pl/zbyszek. Dziękuję że przeczytałeś .Powiedz o tym wydarzeniu sąsiadowi może on jeszcze nie wie jak łatwo jest pomagać

678 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bronisława Mela - awatar

Bronisława Mela

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Krzysztof Dawidziuk - awatar
Krzysztof Dawidziuk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KATARZYNA DRABCZYŃSKA - awatar
KATARZYNA DRABCZYŃSKA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewelina - awatar
Ewelina
7
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kasia Migdalek,Ola Budzyńska,Małgosia Budzyńska - awatar
Kasia Migdalek,Ola Budzyńska,Małgosia Budzyńska
300
Maria Jodlowska - awatar
Maria Jodlowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij