
Święta to czas spotkania z rodziną i zasiadanie przy obficie zastawionych stołach.
Ja marzę o tym aby mieć jedzenie.
Że wstydem proszę państwa o pomoc ponieważ nie jestem sam w stanie podołać
Dzień dobry mam na imię Zbyszek I mam 51 lat jestem osobą samotną a zarazem niepełnosprawną z orzeczeniem. Postanowiłem poprosić o pomoc na jedzenie i podstawowe artykuły chemiczne ponieważ nie jestem w stanie poradzić sobie z opłatami bierzacymi i lekami.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!