owner

Karolina Brylowska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Mam na imię Karolina. Zbieram pieniądze na leczenie mojego męża Zbigniewa Brylowskiego u którego w styczniu tego roku wykryto guza mózgu-glejaka wielopostaciowego.

 Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na leczenie oraz rehabilitację. Pierwszym naszym rozwiązaniem była protonoterapia i chemioterapia w Monachium. Zbyszek zakwalifikował się na leczenie, jednak obecny stan zdrowia nie pozwala mu na wyjazd. Musimy podjąć na razie leczenie w Polsce. Poddać się leczeniu radioterapii i chemioterapii. Następnym Naszym rozwiązaniem jest leczenie w Niemczech w Kolonii. Rozpoczęto tam leczenie pacjentów z nowotworami złośliwymi mózgu za pomocą terapii NanoTherm ,,zabieg stereotaktyczny polega na iniekcji do wnętrza guza nanocząsteczek zawierających żelazo" potem ,,Nagrzewanie wstrzykniętych cząsteczek za pomocą pola magnetycznego do temperatury około 65-70 stopni Celsiusza". Po zastosowaniu tego typu leczenia lekarze po wykonaniu badania PET stwierdzają całkowite zatrzymanie aktywności guza nowotworowego (guz zniknął). Koszt takiego leczenia poza programem badawczym wynosi 40 000 Eur. 

  Mąż jest zapalonym triathlonistą i biegaczem. Startował m.in. w półmaratonach w Poznaniu i Bytowie oraz maratonach w Poznaniu i Warszawie. Startował również w różnych imprezach triathlonowych m.in. 1/2 ironman w Przechlewie czy mistrzostwa Polski w triathlonie MTB, w których stanął na  podium. Mamy nadzieję że uda mu się wystartować jeszcze w wielu wyścigach. Obecnie bierze udział w najważniejszych zawodach o życie i zdrowie.

 Za każdą, nawet najmniejszą pomoc będziemy bardzo wdzięczni i postaramy się ją wykorzystać jak najlepiej.

Aktualności

 • Karolina Brylowska

  Karolina Brylowska

  12.05.17
  12.05.17

  Witam. Chciałam uaktualnić wiadomości o postępach w leczeniu. Zbyszek ponad miesiąc przebywał w Szpitalu na Onkologii w Gdyni. Ze względu na obrzęk musieliśmy zrezygnować z jakichkolwiek wyjazdów na leczenie zagraniczne. Przeszedł 4 z 10 naświetlań radioterapią i leczenie przerwano. Lekarze zadali mi pytanie ,,Jakie są nasze decyzje?". Co można w takiej sytuacji zrobić??? To się spakowaliśmy i karetka z listą leków przeciw obrzękowych odwiozła nas do domu.Od tej pory jesteśmy pod opieką domowego hospicjum z Parafii Św. Wojciecha. I nie wiem jakim cudem ale udało nam się i leczenie rozpoczęliśmy w Berlinie u Profesora Siegfreda Vogela. Który wszystko mi wytłumaczył. Bierzemy od 3 tygodni lek Life 612 i czekamy. Za 5 tygodni będziemy wiedzieć jak postępuje leczenie. Trzymajcie za Nas kciuki.Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie!!! Jesteście niezastąpieni!!! Z całego serca pozdrawiamy i nadal jesteśmy na trasie:)

Komentarze

 • Tomasz

  22.05.17
  22.05.17

  Damy radę.

 • Jarosław Deyk

  14.05.17
  14.05.17

  Trzymam kciuki.

 • Marta

  14.05.17
  14.05.17

  Trzymaj się Zbyszku. Jeszcze wiele tras przed Tobą ! Piżmaki jesteśmy z Wami !

 • Anonimowy Darczyńca

  21.04.17
  21.04.17

  czy możesz napisać coś aktualnego o stanie zdrowia Zbyszka? Mocno trzymamy za Was kciuki i nie ustajemy w modlitwie...powodzenia

  • Karolina Brylowska

   Karolina Brylowska - Organizator zbiórki

   12.05.17
   12.05.17

   Już napisałam:) Przepraszam że tak późno jednak dużo spoczywa na moich barkach i nie ze wszystkim daję sobie radę jakbym chciała:) Dziękujemy za modlitwę i za wszystko!!! Walczymy nadal i pozdrawiamy:)

 • Aleksandra Prałat

  20.04.17
  20.04.17

  Trzymajcie się 😀😀😀

owner

Karolina Brylowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 323

 • Avatar Marta Bauer
  500
  Marta Bauer
 • Avatar Tomasz
  300
  Tomasz
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  200
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Magda
  100
  Magda
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Jarosław Deyk
  100
  Jarosław Deyk
 • Avatar Marta
  50
  Marta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę