Leczenie OMEGI

291 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Chomicz - awatar

Marta Chomicz

Organizator zbiórki

Omega mimo dobrej opieki nadal ma problemy... 

Omega prosi o pomoc .

Życie Omegi było smutne  nie miała kochającego właściciela,  nie wiemy ile w życiu wycierpiała. Klacz zimnokrwista od źrebaka hodowana z przeznaczeniem na rzeź. Trafiła do ciemnej obory razem 26 innymi końmi. Nie widziała zielonej trawy, padoku, jej światem była zamknięta cuchnąca obora  z przeciekającym dachem.

Los jednak nie zawsze jest okrutny.

Pewnego grudniowego dnia w oborze zrobił się dziwny ruch, pojawili się ludzie byli dziwni głaskali przemawiali spokojnym cichym głosem, ale i tak się bałam. Stali przy mnie oglądali, patrzyli na moją bolącą nogę.

Coś się zmieniło.

Trafiłam pod opiekę OTOZ Animals, było tam ciepło przytulnie, miałam co jeść lecz noga sprawiała mi ogromny ból. Nie mogłam stawiać jej na ziemi, po kilku miesiącach było już lepiej. Odwiedzał mnie kowal i weterynarz powoli zaczęłam chodzić na czterech nogach. Wychodziłam na padok wraz z innymi końmi, zaczęłam czuć się dobrze.

Na dworze zrobiło się ciepło … odwiedziły mnie jakieś dziewczyny, głaskały, czyściły , karmiły smakołykami. Mówiły, że wrócą …

Czekałam miesiąc.

Kolejny dziwny dzień wszystkie konie poszły na padok, jestem zamknięta, głośnym rżeniem wołam towarzyszy… przyczepa – znowu mnie gdzieś wiozą – są dziewczyny, ale i tak się boje z mych oczu płyną łzy gdy oddalam się od stajni, gdzie czułam się bezpiecznie.

W końcu dotarłam do domu.

Codziennie mnie czyszczą, chodzę na spacery. Kowal dba o moją nogę, jestem szczęśliwa tak bardzo chciałbym pogalopować … nie mogę noga nadal boli. Pani weterynarz mówi, że można mi pomóc jednak leczenie jest drogie … moje  trzy małe właścicielki już odkładają na moje leczenie.

Pomóżcie proszę mi pogalopować … potrzebny mi tylko jeden zastrzyk i rehabilitacja.

Diagnoza:

- osteoarthritis stawu kopytowego kończyny piersiowej, zmiany pourazowe na powierzchni kości koronowej, silny przykurcz m. zginacza głębokiego palca .

PLAN TERAPII

- terapia dostawowa stawu kopytowego preparatem Athramid

-terapia falą uderzeniową zmian kostnych w obrębie kości koronowej 

Orientacyjny koszt terapii : ok. 3500 zł

Zainteresowanym prześlę dokumentację medyczną Omegi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
291 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Chomicz - awatar

Marta Chomicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darika - awatar
Darika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara - awatar
Barbara
100
alicja.muller@o2.pl Muller - awatar
20
Marzena Bachorz - awatar
Marzena Bachorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij