Zbiórka Pomoc dla naszej koleżanki Ani. - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla naszej koleżanki Ani. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla naszej koleżanki Ani. - zdjęcie główne

Pomoc dla naszej koleżanki Ani.

282 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Góra - awatar

Tadeusz Góra

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Wpadliśmy na pomysł żeby zorganizować zbiórkę pieniężną dla naszej koleżanki Ani Wojtasik po bardzo ciężkim wypadku w pracy. Zostały uszkodzone kość piszczelowa i strzałkowa na łączeniu z kolanem.

Zbiórka pieniędzy na cele rehabilitacyjne. Niestety sprzęt jest bardzo drogi (urządzenie używane na allegro 6900 zł), a wypożyczenie go nie należy do najtańszych 35zł/doba (link do wypożyczalni https://www.kalmed.com.pl/sklep/rehabilitacja/65-artromot-active-k-kolano-i-biodro.html) . Mowa tutaj o urządzeniu ARTROMOT dzięki, któremu Ania będzie mogła ćwiczyć samodzielnie w domu.

Zbiórka nie tylko na urządzenie ARTROMOT, lecz także na inne niespodziewane wydatki, które wyjdą w trakcie. Podaliśmy tutaj jeden przykład urządzenia rehabilitacyjnego, a w trakcioe rehabilitacji wiadomo, że może wypaść coś jeszcze.

Jak wszyscy wiemy nasze ubezpieczenie nie pokrywa w całości kosztów leczenia dlatego postanowiliśmy spróbować zorganizować zbiórkę.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Góra Tadeusz

Zarzycki Maśnik Rafał


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
282 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Góra - awatar

Tadeusz Góra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonim - awatar
Anonim
100
Krzysztof Mierzejewski - awatar
Krzysztof Mierzejewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zbigniew Juchnik - awatar
Zbigniew Juchnik
20
Maciej Nowak - awatar
Maciej Nowak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij