Zbiórka Pożar zabrał dom Lence i Igorowi - zdjęcie główne

Pożar zabrał dom Lence i Igorowi

16 597 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Łupkowska - awatar

Ewelina Łupkowska

Organizator zbiórki

Witam, jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego  w przedszkolu w Drzonowie koło Kołobrzegu. Chciałabym pomóc rodzinie Lenki, która na co dzień uczęszcza do mojej grupy. Rok temu to Lenka wspólnie z rodzicami włączyli się wspólnie  w nasza akcję również w przedszkolu, gdzie zbieraliśmy z innymi rodzicami pieniądze na operację dla chorego Wiktorka. Niestety dziś ona i jej rodzina potrzebuje naszej pomocy!!! Wczoraj tj. 18 kwietnia pożar zabrał im dom i dorobek życia, potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli, którzy pomogą w zbiórce pieniędzy żeby choć trochę mogli zacząć wszystko od nowa . Wiem, że w takich sytuacjach  potrafimy się zjednoczyć i  pokazać jak wielkie serca mamy. Wierzę w to, że znajdą się osoby, które pomogą i wpłacą  symboliczna złotówkę 💪 Oczywiście Pani Angelika i Pan Przemek  wyrazili zgodę na organizację tej zbiórki. 

Z góry dziękuję za Wasza pomoc . 

Ewelina Łupkowska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomasz Wandiuk numer aukcji 56 - awatar

  Tomasz Wandiuk numer aukcji 56

  03.05.2021
  03.05.2021

  👉👉👉👉💪❤️

 • Siostrzynkowska aukcja 59 - awatar

  Siostrzynkowska aukcja 59

  03.05.2021
  03.05.2021

  Aukcja nr 59

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2021
  03.05.2021

  aukcja nr 9

 • Aukcja nr 61 - awatar

  Aukcja nr 61

  03.05.2021
  03.05.2021

  🥰🥰🥰

 • Beata Tomczyk - awatar

  Beata Tomczyk

  02.05.2021
  02.05.2021

  Aukcja Nr 41 :)

16 597 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Łupkowska - awatar

Ewelina Łupkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 159

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sensoryczna Kraina Płoty - awatar
Sensoryczna Kraina Płoty
800
Małgorzata. - awatar
Małgorzata.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Wasylow aukcja nr 48 - awatar
Dorota Wasylow aukcja nr 48
30
Aukcja nr 11 - awatar
Aukcja nr 11
180
Beata Klepuszewska - awatar
Beata Klepuszewska
100
Krzysiek Woźniak aukcja nr 7 - awatar
Krzysiek Woźniak aukcja nr 7
300
Andrzej Klepuszewski - awatar
Andrzej Klepuszewski
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij