Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na drona do śledztw

Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - zdjęcie główne

Zbieramy na drona do śledztw

1 476 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 

Nie od dziś wiadomo, że przemysłowy chów zwierząt generuje ogromne patologie w postępowaniu z nimi. Zwierzęta wykorzystywane do pozyskiwania mięsa, skór, nabiału czy jajek - są traktowane jak żywy towar w bezlitosnym biznesie ukierunkowanym na zysk. 

Działań handlarzy, hodowców czy rzeźników nie zobaczymy w biały dzień na ulicy. Jedynie zwierzęta wiedzą, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ferm i rzeźni.

Dlatego też od lat prowadzimy śledztwa ws. znęcania nad zwierzętami, które nierzadko znajdują swój finał w sądach. Mamy wieloletnie doświadczenie w temacie targów, transportu i hodowli zwierząt rzeźnych. 

Do jeszcze skuteczniejszego działania potrzebny jest nam DRON, który pozwoli na ujawnienie patologii, które nie zawsze są widoczne z ziemi!

Jak się domyślacie, przy tak rozległych działaniach, brakuje nam środków finansowych na nowy sprzęt. Potrzebujemy go jednak bardzo! Dlatego postanowiliśmy po raz kolejny zwrócić się do Was o POMOC!

Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe przy zakupie DRONA

O nas:

Viva! Interwencje: Od ponad 8 lat zajmujemy się reagowaniem w przypadkach znęcania nad zwierzętami i prowadzeniem spraw w sądach przeciwko ich oprawcom. Prowadzimy szkolenia z zakresu prawa w instytucjach państwowych. Od ponad 5 lat kontrolujemy targi zwierząt rzeźnych w całym kraju. (www.ratujzwierzeta.pl / www.polskitarg.pl)

Białe Kłamstwa: Kampania powstała w celu sprostowania mocno zafałszowanego obrazu krów mlecznych, jaki kreują producenci mleka. Ma na celu ukazanie całej prawdy i niewyobrażalnego cierpienia, które kryje się za pozyskiwaniem mleka na skalę przemysłową. (www.bialeklamstwa.viva.org.pl)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agata Sobczyk - awatar

    Agata Sobczyk

    15.07.18
    15.07.18

    Dzięki, że jesteście!

1 476 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
MARTA IDZIAK - awatar
MARTA IDZIAK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij