Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na drona do śledztw Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - zdjęcie główne

Zbieramy na drona do śledztw

1 480 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie od dziś wiadomo, że przemysłowy chów zwierząt generuje ogromne patologie w postępowaniu z nimi. Zwierzęta wykorzystywane do pozyskiwania mięsa, skór, nabiału czy jajek - są traktowane jak żywy towar w bezlitosnym biznesie ukierunkowanym na zysk. 

Działań handlarzy, hodowców czy rzeźników nie zobaczymy w biały dzień na ulicy. Jedynie zwierzęta wiedzą, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ferm i rzeźni.

Dlatego też od lat prowadzimy śledztwa ws. znęcania nad zwierzętami, które nierzadko znajdują swój finał w sądach. Mamy wieloletnie doświadczenie w temacie targów, transportu i hodowli zwierząt rzeźnych. 

Do jeszcze skuteczniejszego działania potrzebny jest nam DRON, który pozwoli na ujawnienie patologii, które nie zawsze są widoczne z ziemi!

Jak się domyślacie, przy tak rozległych działaniach, brakuje nam środków finansowych na nowy sprzęt. Potrzebujemy go jednak bardzo! Dlatego postanowiliśmy po raz kolejny zwrócić się do Was o POMOC!

Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe przy zakupie DRONA

O nas:

Viva! Interwencje: Od ponad 8 lat zajmujemy się reagowaniem w przypadkach znęcania nad zwierzętami i prowadzeniem spraw w sądach przeciwko ich oprawcom. Prowadzimy szkolenia z zakresu prawa w instytucjach państwowych. Od ponad 5 lat kontrolujemy targi zwierząt rzeźnych w całym kraju. (www.ratujzwierzeta.pl / www.polskitarg.pl)

Białe Kłamstwa: Kampania powstała w celu sprostowania mocno zafałszowanego obrazu krów mlecznych, jaki kreują producenci mleka. Ma na celu ukazanie całej prawdy i niewyobrażalnego cierpienia, które kryje się za pozyskiwaniem mleka na skalę przemysłową. (www.bialeklamstwa.viva.org.pl)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agata Sobczyk - awatar

    Agata Sobczyk

    15.07.2018
    15.07.2018

    Dzięki, że jesteście!

1 480 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
MARTA IDZIAK - awatar
MARTA IDZIAK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij