Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na drona do śledztw Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na drona do śledztw - zdjęcie główne

Zbieramy na drona do śledztw

1 476 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie od dziś wiadomo, że przemysłowy chów zwierząt generuje ogromne patologie w postępowaniu z nimi. Zwierzęta wykorzystywane do pozyskiwania mięsa, skór, nabiału czy jajek - są traktowane jak żywy towar w bezlitosnym biznesie ukierunkowanym na zysk. 

Działań handlarzy, hodowców czy rzeźników nie zobaczymy w biały dzień na ulicy. Jedynie zwierzęta wiedzą, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ferm i rzeźni.

Dlatego też od lat prowadzimy śledztwa ws. znęcania nad zwierzętami, które nierzadko znajdują swój finał w sądach. Mamy wieloletnie doświadczenie w temacie targów, transportu i hodowli zwierząt rzeźnych. 

Do jeszcze skuteczniejszego działania potrzebny jest nam DRON, który pozwoli na ujawnienie patologii, które nie zawsze są widoczne z ziemi!

Jak się domyślacie, przy tak rozległych działaniach, brakuje nam środków finansowych na nowy sprzęt. Potrzebujemy go jednak bardzo! Dlatego postanowiliśmy po raz kolejny zwrócić się do Was o POMOC!

Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe przy zakupie DRONA

O nas:

Viva! Interwencje: Od ponad 8 lat zajmujemy się reagowaniem w przypadkach znęcania nad zwierzętami i prowadzeniem spraw w sądach przeciwko ich oprawcom. Prowadzimy szkolenia z zakresu prawa w instytucjach państwowych. Od ponad 5 lat kontrolujemy targi zwierząt rzeźnych w całym kraju. (www.ratujzwierzeta.pl / www.polskitarg.pl)

Białe Kłamstwa: Kampania powstała w celu sprostowania mocno zafałszowanego obrazu krów mlecznych, jaki kreują producenci mleka. Ma na celu ukazanie całej prawdy i niewyobrażalnego cierpienia, które kryje się za pozyskiwaniem mleka na skalę przemysłową. (www.bialeklamstwa.viva.org.pl)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agata Sobczyk - awatar

    Agata Sobczyk

    15.07.2018
    15.07.2018

    Dzięki, że jesteście!

1 476 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
MARTA IDZIAK - awatar
MARTA IDZIAK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij