Zbiórka Mistrzostwa Europy w Sumo-Wyjazd - miniaturka zdjęcia

Mistrzostwa Europy w Sumo-Wyjazd Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mistrzostwa Europy w Sumo-Wyjazd - zdjęcie główne

Mistrzostwa Europy w Sumo-Wyjazd

101 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Osóbka - awatar

Karolina Osóbka

Organizator zbiórki

ZBIÓRKA NA WYJAZD DWÓCH ZAWODNICZEK NA MISTRZOSTWA EUROPY W SUMO (ESTONIA 2019)

Karolina Osóbka i Agnieszka Matianowska reprezentują klub sportowy UKS Marysin Wawerski.Trenują sumo od 2008roku. Mają na swoim koncie bardzo dużo osiągnięć. Medale zdobywają co roku na arenie krajowej jak i międzynarodowej. 23-24.02.2019r  w Myślenicach odbyły się Mistrzostwa Polski, na których dziewczyny zdobyły następujące medale:

Karolina Osóbka: 2 miejsce w kategorii wiekowej U-21 oraz 3 miejsce w kategorii wiekowej U-23.

Agnieszka Matianowska: 1 miejsce w kategorii wiekowej U-23.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie całego wyjazdu Mistrzostw Europy, które odbędą się w Tallinnie  18-21.04.2019 roku:

-przelot w obie strony

-nocleg podczas zawodów

-wyżywienie

-opłata startowa

-suplementacja

Będziemy wdzięczni za każdą możliwą wpłate na naszą zbirkę. Mamy nadzieję, że uda się uzbierać pieniądze dzięki, którym zawodniczki będą mogły reprezentować barwy naszego kraju. Wiemy jak bardzo potrzebna jest pomoc, ponieważ ostatnimi czasy niestety ale Trener Klubu UKS Marysin Wawerski potrzebował pomocy na rehabilitacje po wylewie krwi do mózgu. Wspólnie ze wszystkimi członkami naszego klubu otworzyliśmy konto na pomagam.pl aby wspomóc trenera w tak kryzysowej sytuacji zdrowotnej.Dzięki zebranej kwocie trener miał możliwość szybszego powrotu do zdrowia. https://m.sportowefakty.wp.pl/zapasy/723343/wielokrotny-mistrz-polski-w-zapasach-walczy-o-zycie?fbclid=IwAR10knozw2sUEiW8v739VbTAQzJOEeMn2lWFjIRYgPgB6FOo0Xmdc-kULak 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każda pomoc od Państwa dla nas. Bardzo dziękujemy i liczymy na wasze wsparcie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Osóbka - awatar

Karolina Osóbka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pati - awatar
Pati
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij