Zbiórka Wsparcie na leczenie Tomiego - zdjęcie główne

Wsparcie na leczenie Tomiego

54 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Kucharska - awatar

Patrycja Kucharska

Organizator zbiórki

Hej.Nazywam się Patrycja Kucharska, na zdjęciu widzicie mojego 8 miesięcznego pieska Tomiego jest to pinczer miniaturka.Drugie zdjęcie zrobione przy 3 ataku żeby pokazać neurologowi. Urodzony 12 kwietnia, u mnie w domu jest od 1 lipca. Jest to pierwszy mój piesek. 4 tygodnie temu w godz. wieczornych wróciłam z Tomim ze spaceru tak jak zwykle. Dostał dziwnego ataku, przewrócił się u mnie w domu, cały zdrętwiał, miał wytrzeszcz i popuścił. Pojechaliśmy od razu do kliniki A-Z wet na ul. Zamiejskiej w Warszawie bo tu mamy blisko i tu odbyły się jego pierwsze szczepienia.. Okazało się że nie ma czucia w uszach i tylnych łapach. Nie był w stanie sam prosto chodzić tylko kołysał się na boki. Dostał wiele zastrzyków, antybiotyk, steryd i kroplówki. Zrobione były badania z krwi i cukru które wyszły bardzo dobrze więc lekarze nie stwierdzili żadnej choroby ale piesek został na noc w klinice pod obserwacją. Przez 4 tyg Tomi funkcjonował normalnie tak jak przed atakiem. Niestety drugi atak pojawił się 28.11.2017 objawił się tak samo w godz. wieczornych i od razu pojechaliśmy do kliniki. Tak jak za pierwszym razem dostał zastrzyki przeciwbólowe, antybiotyk i steryd. Nie został na noc na obserwacji bo objawy ustąpiły, więc puścili nas do domku. Było dobrze aż do 02.12.17r w sobote wieczorem godz 18 znowu pojawił się atak tym razem bardzo silny. Objawy takie same + bardzo niski cukier bo 45.Pojechaliśmy od razu do weterynarza do tej samej kliniki i znów kroplówki, antybiotyk w zastrzyku i przeciwbólowe zastrzyki. Niestety atak trwał bardzo długo bo aż 4h. Tomi zotał na noc w szpitalu wykonane zostało usg brzuszka i glowy na którym nic nie wyszło. W niedziele rano przyjechaliśmy po Tomiego cukier miał nadal 45 i dostał kolejną kroplówkę z glukozą  i po rozmowie z lekarzem który zlecił nam usg doppler i wizyte u neurologa zapisałam nas na poniedziałek 04.12.2017 na godz 12:20 do kliniki na ul. Puławskiej 509 koszt badania 140zł. Wizytę u neurologa mieliśmy na godz 15 w klinice NeuroVet przy ul. Wędkarskiej2C gdzie zbadała go dr. Małgorzata Mikuła i wykonała badania morfologia z biochemią koszt 205zł. Skierowała nas na rezonans magnetyczny na godz 21 w budynku Politechniki Warszawskiej które musieliśmy wykonać obowiązkowo alby wykluczyć podejrzenia guza w głowie koszt badania to 900zł. Rezonans wyszedł dobrze, w główce czysto i wszystko prawidłowo funkcjonuje. Czeka nas specjalistyczna diagnostyka i kosztowne badania żeby mu pomóc, musimy znaleźć chorobę przez którą tak się męczy. Jeśli atak do tego dnia się powtórzy kazali nam to nagrać ale ciężko jest patrzeć jak on wtedy cierpi..Na czwartek 07.12.2017 jesteśmy umówieni do dr. Mikuły na odbiór wyników morfologia i opis rezonansu oraz kontrole i dalsze badania. Każdemu za pomoc z góry bardzo dziękuje razem z Tomim :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
54 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Kucharska - awatar

Patrycja Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Paduch - awatar
Agnieszka Paduch
2
Angelika Podgórska - awatar
Angelika Podgórska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij