Zbiórka Świąteczna zbiórka na paczki - miniaturka zdjęcia

Świąteczna zbiórka na paczki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Świąteczna zbiórka na paczki - zdjęcie główne

Świąteczna zbiórka na paczki

1 170 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Akcja świąteczna na rzecz paczek świątecznych dla chorych i niepełnosprawnych dzieci Fundacji Nieskończone Możliwości.

Podsumowanie akcji 2021/2022

Dzięki m.innymi tej zbiórce i tegorocznym wpłatom, innej zbiórce oraz wsparciu darczyńców indywidualnych na rachunek bankowy Fundacja Nieskończone Możliwości i wsparciu Fundacji LPP nasza organizacja wysłała i przekazała w tym roku podopiecznym 49 paczek świąteczno-noworocznych. Obdarowanymi zostało łącznie z rodzeństwem ponad 70 dzieci. Akcja nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie darczyńców. W ramach tej zbiórki na Pomagam są też datki, które wspomogły naszą akcję wysyłkową w ubiegłych latach i za nie także dziękujemy :)). Wśród upominków w tym roku oprócz odzieży dominowały puzzle, gry, zabawki, książki, manga oraz inne komiksy. Znalazły się wśród upominków również globus, harmonijka, wywrotka, kolejka i inne różności. Paczki rzeczowe trafiły do województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Wśród obdarowanych są chorzy na mukowiscydozę, chorzy na choroby rzadkie, chorzy onkologicznie i dzieci zmagające się z innymi niepełnosprawnościami, chorobami przewlekłymi i chorobami rzadkimi. To już łącznie prawie 380 paczek świąteczno-noworocznych przekazanych przez Fundację Nieskończone Możliwości od 2016 roku ! Dziękujemy za każdą darowiznę pozwalającą funkcjonować naszej Fundacji przekazaną przez na tej zbiórce, na rachunek bankowy i wsparcie zbiórek indywidualnych celów. Datki na tą zbiórkę od dziś wspomagają akcję świąteczną w 2022 roku :)

PS.

Dodatkowo dzięki zbiórce rzeczowej w sklepie w Parysowie udało się pomóc 6 rodzinom z 7 podopiecznymi w powiecie Garwolin na Mazowszu w formie dodatkowej paczki rzeczowej żywnościowej. Dziękujemy za zaangażowanie :)

Grudzień i Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla nas wszystkich. W tym okresie krakowska Fundacja Nieskończone Możliwości, przy aktywnej pomocy wolontariatu tworzy i wysyła paczki świąteczne oraz upominki dla dzieci chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce. Podczas akcji pomagamy osobom chorym na choroby rzadkie i przewlekłe np. mukowiscydozę, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, mózgowe porażenie dziecięce. Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i chorym np. na autyzm i epilepsję, jak i wielodzietnym rodzinom z dzieckiem niepełnosprawnym lub chorym np. onkologicznie w rodzinie oraz w trudnej sytuacji życiowej. Jeśli fundusze pozwalają paczka zawiera również upominki dla zdrowego rodzeństwa w danej rodzinie potrzebującej wsparcia, aby zdrowe rodzeństwo dziecka chorego w momencie dotarcia paczki nie czuło się pokrzywdzone. W wielu wypadkach długa, przewlekła choroba dziecka rozbija rodziny. Znoszenie bólu i cierpienia dziecka, pokrywanie wysokich kosztów leczenia lub rehabilitacji jest często ponad siły rodziców. Każdy gest pomocy, każdy gest wsparcia jak i po prostu dobre słowo jest tu szczególnie ważne.  W tym roku ze względu na ciągle trwającą sytuację epid. nie dysponujemy środkami finansowymi na sfinansowanie dużej akcji paczkowej i nie dysponujemy zbiórkami/darowiznami firmowymi na ten cel, jak w ubiegłych latach. Nasza sytuacja finansowa jest trudna, jak wielu innych firm i organizacji pozarządowych. Dlatego prośba do Państwa  o pomoc i sfinansowanie paczek rzeczowych i ich wysyłki przynajmniej do 30-35 lub większej grupy rodzin potrzebujących. Paczka zawiera podarunek dla dziecka chorego/niepełnosprawnego, słodyczy jeśli dziecko nie jest na diecie specjalistycznej i drobiazgi etc. dla zdrowego rodzeństwa. Jeśli w wyniku zbiórki wpłynie mniejsza ilość datków koszt jednostkowy paczki zostanie pomniejszony. Jeśli wynik zbiórki będzie większy, liczba paczek zostanie zwiększona.  Lista obdarowanych rodzin zostanie opracowana przez Fundację na podstawie wyników zbiórki online, list wysyłkowych paczek rzeczowych Fundacji z lat ubiegłych, bieżącej działalności interwencyjno-poradniczej i wywiadowi socjalnemu oraz kilku bieżących korespondencji z osobami potrzebującymi. (wysyłka tradycyjnie w II połowie grudnia w zależności od stanu zbiórki online lub na przełomie okresu poświątecznego/Nowego roku i na początku stycznia w przypadku dotarcia darowizny w okresie tuż przed świętami/świątecznym/poświątecznym, obdarowane rodziny otrzymają email/sms etc. o planowanej w danym dniu wysyłce pocztą/kurierem/do paczkomatu  ).

Nasza akcja świąteczna ma na celu uzyskanie uśmiechu na twarzach dzieci zmagających się z leczeniem lub rehabilitacją oraz ich rodzin, w tym rodzeństwu osób chorych. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup słodyczy, gier edukacyjnych i familijnych, zestawów klocków, lalek, książek dla młodzieży, puzzle etc.. Zebrane datki pokryją również opłaty pocztowe związane z wysyłką paczek. W ubiegłych latach dzięki m.innymi wolontariatowi z Krakowa, wolontariatu szkolnemu z powiatu wadowickiego oraz darczyńcom z całej Polski udało nam się wysłać ponad 320 paczek świąteczno-noworocznych ( update po akcji 2021 - prawie 380 paczek wysłanych) do rodzin z osobami chorymi i niepełnosprawnymi w całej Polsce oraz zorganizować dodatkowo w latach ubiegłych coroczne wysyłki np. wyprawek szkolnych, paczek z zabezpieczeniem epidemiologicznym, paczek żywnościowych, paczek z okazji Dnia Dziecka oraz paczek rzeczowych/okazjonalnych.  Głęboko wierzymy w powodzenie akcji świątecznej w tym roku. Często schorzenia i niepełnosprawności dotykające dane dziecko i rodzinę nie są powszechnie znane, dzieci spotykają się ze społecznym odrzuceniem. Pandemia, częsta konieczna izolacja i kwarantanna w rodzinach potęguje te procesy. Dodatkowo obserwujemy obecnie również pogorszenie sytuacji materialnej w wielu rodzinach dotkniętych niepełnosprawnością i chorobą. Dlatego szczególnie dziękujemy za okazaną przychylność, pomoc i serce dla wszystkich potrzebujących osób.


Serdecznie dziękujemy darczyńcom tej zbiórki w roku ubiegłym co między innymi pozwoliło dotrzeć do grupy podopiecznych. Dziękujemy za okazane serce :) Na zdjęciach relacje z akcji z ubiegłego roku i lat ubiegłych. Zdjęcia akcji z 2021, 2020 i 2019

zdjęcia akcji paczkowej Fundacji z 2020 i 2019 

Listy podopiecznych które dotarły do Fundacji w 2019

Poniżej akcja z 2020, 2019, 2018 i 2017 oraz 2016.

Podsumowanie akcji 2020

Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja Nieskończone Możliwości do końca stycznia 2020 wysłała i przekazała łącznie 26 paczek świąteczno-noworocznych podopiecznym Fundacji. Ze względu na trudną sytuację finansową naszej organizacji spowodowaną trwającą sytuacją epidemiologiczną nie udało się nam niestety obdarować wszystkich znajdujących się na liście wysyłkowej. Dzięki ofiarności darczyńców, także tej zbiórki, na przełomie grudnia/stycznia 2020 i w styczniu udało się jednak pomóc w postaci paczki rzeczowej wielu podopiecznym. Wśród obdarowanych znalazły się dzieci chore na mukowiscydozę, dzieci chore na choroby rzadkie, dzieci chore onkologicznie oraz dzieci zmagające się z innymi niepełnosprawnościami i schorzeniami np. mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem. Wszystkie obdarowane rodziny pochodziły np. z województwa małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Wśród naszych ulubionych prezentów 2020 roku było pudełko zamykane na zamek :). Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w wysyłce oraz darczyńcom za pomoc w realizacji akcji, oraz okazane serce w tym trudnym dla wielu czasie. 


Podsumowanie akcji 2019

Dziś Fundacja zakończyła wysyłkę paczek świątecznych do grupy podopiecznych. W sumie w tym roku paczki zostały wysłane lub przekazane do 43 rodzin z chorymi przewlekle i niepełnosprawnymi np. chorych na mukowiscydozę, autyzm, boreliozę, chorych onkologicznie, na rzadkie nieznane schorzenia lub zmagających się z epilepsją i mózgowym porażeniem dziecięcym. Tradycyjnie Fundacja postarała się o upominki dla wszystkich dzieci w rodzinie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za pomoc:) A na zdjęciach dzisiejsza wysyłka 👍😄 Dziękujemy darczyńcom w Skawinie, na Pomagam i darczyńcom na rachunek bankowy Fundacji, Szkole Podstawowej we Świerczyńcu na Śląsku, Sklepowi internetowemu Mądra Mama, 3 anonimowym darczyńcom :), firmom Lajkonik Snacks Sp. z o.o., Semma i BAHLSEN POLSKA Sp. z o.o. ze Skawiny. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wszystkim firmom:) Dzięki wam i darczyńcom paczki świąteczne dotrą do ponad 40 rodzin osób chorych przewlekle i niepełnosprawnych w całej Polsce.:) Wpłacone datki na zbiórkę online na rzecz akcji świątecznej od dzisiaj przeznaczymy na rzecz kilku dodatkowych paczek po świętach i w okresie noworocznym dla osób oczekujących. ( w przypadku wpłaty datku po styczniu zostanie przeznaczona na rzecz akcji świątecznej w 2020 roku) 😍😄😍👍 Wciąż trwa również zbiórka rzeczowa w TOP MARKET Gończyce, Szkole Podstawowej w Żelechowie i TOPAZ EXPRESS w Parysowie, podopieczni z okolic Garwolina otrzymają dodatkowe wsparcie w ramach tych zbiórek. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom i wolontariuszom tych zbiórek za pomoc.

aktualizacja akcji 2019 : Dzięki zbiórce rzeczowej w województwie mazowieckim udzielono dodatkowego wsparcia rzeczowego grupie osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle.  Tradycyjnie w ramach akcji paczkowej Fundacji udało się wesprzeć w styczniu  dodatkowo w formie paczki rzeczowej również grupę młodzieży i grupę Domów Dziecka i Domów Samotnej Matki z Małopolski, jak w latach ubiegłych. Dziękujemy za wsparcie :)
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  18.01.2022
  18.01.2022

  Dzięki m.innymi tej zbiórce i tegorocznym wpłatom, wsparciu darczyńców indywidualnych na rachunek bankowy Fundacja Nieskończone Możliwości i wsparciu Fundacji LPP nasza organizacja wysłała i przekazała w tym roku podopiecznym 49 paczek świąteczno-noworocznych. Obdarowanymi zostało łącznie z rodzeństwem ponad 70 dzieci. Akcja nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie darczyńców. W ramach tej zbiórki są też datki, które wspomogły akcję wysyłkową w ubiegłych latach i za nie także dziękujemy :)). Wśród upominków w tym roku oprócz odzieży dominowały puzzle, gry, zabawki, książki, manga oraz inne komiksy. Znalazły się wśród upominków również globus, harmonijka, wywrotka, kolejka i inne różności. Paczki rzeczowe trafiły do województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Wśród obdarowanych są chorzy na mukowiscydozę, chorzy na choroby rzadkie, chorzy onkologicznie i dzieci zmagające się z innymi niepełnosprawnościami, chorobami przewlekłymi i chorobami rzadkimi. To już łącznie prawie 380 paczek świąteczno-noworocznych przekazanych przez Fundację Nieskończone Możliwości od 2016 roku ! Dziękujemy za każdą darowiznę pozwalającą funkcjonować naszej Fundacji przekazaną przez na tej zbiórce, na rachunek bankowy i wsparcie zbiórek indywidualnych celów. Datki na ta zbiórkę od dziś wspomagają akcję świąteczną w 2022 roku :)

  Zdjęcie aktualizacji 86 099

Komentarze


 • Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt - awatar

  Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt

  23.12.2020
  23.12.2020

  Wesołych Świąt

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   24.12.2020
   24.12.2020

   dziękujemy za życzenia, wesołych świąt

 • KUDŁATA - awatar

  KUDŁATA

  21.11.2020
  21.11.2020

  Wszystkim dzieciaczką życzę dużo zdrowia ❤❤❤🎅🎅🎅

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   22.11.2020
   22.11.2020

   dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy :)

1 170 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wanda Stasiewicz - awatar
Wanda Stasiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt - awatar
Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KUDŁATA - awatar
KUDŁATA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij