Zbiórka Świąteczna zbiórka paczki - zdjęcie główne

Świąteczna zbiórka paczki

5 890 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Święta Bożego Narodzenia. Akcja świąteczna na rzecz tworzenia i wysyłki paczek świątecznych dla chorych i niepełnosprawnych dzieci z całej Polski, podopiecznych Fundacji Nieskończone Możliwości. Darowizny wspomagają wysyłkę paczek w grudniu 2024 oraz w I połowie stycznia 2025 lub w II połowie stycznia ( w zależności od daty dotarcia darowizny. Dziękujemy za wasz dar serca :) Od 2016 roku do początku stycznia 2024 wysłaliśmy dzięki darowiznom m.innymi na tą zbiórkę już ponad 566 paczek świąteczno-noworocznych do podopiecznych i potrzebujących w całej Polsce. Na wasze datki czekamy do końca grudnia 2024. W tym roku chcemy pomóc minimum 90 rodzinom. 

Na Święta Bożego Narodzenia podaruj Fundacji Nieskończone Możliwości wsparcie w stworzeniu i wysyłce paczek świąteczno-noworocznych do dzieci chorych przewlekle, chorych na choroby rzadkie  i niepełnosprawnych ( np. zmagających się z mukowiscydozą, padaczką, mózgowym porażeniem dziecięcym, chorobami onkologicznymi, Zespołem Ehlersa-Danlosa, MIZS, spektrum autyzmu czy chorobami rzadkimi, także w trakcie diagnozy) Dziękujemy za pomoc podopiecznym Fundacji Na zdjęcia realizacja tej inicjatywy przez Fundację wcześniej. Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz zbiórki i wsparcie Fundacji na konto bankowe organizacji. POMÓŻ NAM POMAGAĆ INNYM ! DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Dziękujemy za każdy datek :) 

 Pozdrawiamy :) 


Podsumowanie akcji grudzień 2023/styczeń 2024

Fundacja Nieskończone Możliwości zrealizowała wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych Fundacji do rodzin z dzieckiem przewlekle chorym, dzieckiem z niepełnosprawnością, dzieckiem ze spektrum autyzmu, dzieckiem chorym na chorobę rzadką np. mukowiscydozę, EDS, zespół Kartagenera, dzieckiem chorym na chorobę rzadką w trakcie diagnozy lub dzieckiem chorym onkologicznie/z chorym onkologicznie w rodzinie. W styczniu 2024 wsparcie wysłano/przekazano do łącznie 56 rodzin z całej Polski. Finalnie na liście wysyłkowej akcji znajdowało się ponad 120 rodzin potrzebujących, ze względu na ograniczone fundusze nie udało się pomóc wszystkim. Możliwość wsparcia dla tych 56 rodzin, czyli ponad 80 dzieci, to głównie zasługa was darczyńców Fundacji. Dziękujemy za waszą pomoc i darowizny, które pozwoliły zrealizować to działanie.  Wśród upominków dla dzieci w tej edycji naszej akcji znalazły się klocki LEGO, figurka POKEMON, samochód cysterna, kreatywna plastelina, pudełka na śniadanie/ lunczboxy Świnka Pepe i Super Mario, inne gadżety z Psiego Patrolu, różnorodna odzież dla dzieci i młodzieży, poduszki dekoracyjne, kosmetyki, książki, komiksy, gry planszowe, gry logiczne, płyty CD i inne zabawki. Dominowały jednak karty podarunkowe do sieci. Kilku z obdarowanych podopiecznych Fundacji w szczególnej sytuacji otrzymała także oprócz tego dodatkową pomoc np. umożliwiającą zakup odzieży i żywności. Wśród obdarowanych w tym roku są zarówno podopieczni Fundacji, jak i nie podopieczni potrzebujący w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Obdarowani to dzieci chore przewlekle, chore onkologicznie, dzieci niepełnosprawne np. z mózgowym porażeniem dziecięcym, epilepsją, dzieci zmagające się ze spektrum autyzmu, chorobami serca, chore na choroby rzadkie np. mukowiscydozę, pierwotną dyskinezę rzęsek, zespół Ehlersa-Danlosa oraz niepełnosprawne dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy. Obdarowane rodziny zamieszkują całą Polskę m.innymi Kraków, Małopolskę, Mazowsze, Warszawę, Śląsk, Dolny Śląsk, województwo podlaskie, lubelskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodniopomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie.

Tradycyjnie dziękujemy serdecznie darczyńcom Fundacji i darczyńcom Fundacji w Pomagam oraz wolontariuszom za pomoc w wysyłce. To dzięki Wam kolejny rok się udało Od 2016 roku Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała ponad 566 paczek świąteczno-noworocznych.

18 styczeń 2023 Aktualizacja i podsumowanie akcji edycja 2022/2023

Fundacja Nieskończone Możliwości zrealizowała wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych Fundacji do rodzin  z dzieckiem przewlekle chorym, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym, chorym na chorobę rzadką np. mukowiscydozę. Na dzień 14 stycznia 2023 wsparcie wysłano/przekazano do łącznie 80 rodzin z całej Polski. Pierwotnie wysyłka paczek świąteczno-noworocznych Fundacji w grudniu/styczniu była planowana do ok. 50 podopiecznych, do połowy stycznia na liście znajdowało się finalnie 100 rodzin potrzebujących, również które nawiązały kontakt z Fundacją. Ze względu na ograniczone fundusze nie udało się pomóc wszystkim. Fundacja czyni starania, aby pomóc w najbliższej przyszłości części z rodzin przeważnie niepodopiecznym w bardzo złej sytuacji socjalnej, którzy nie otrzymali wsparcia w tej akcji świąteczno-noworocznej. Wśród upominków dla dzieci znalazły się artystyczne kredki i pisaki oraz farby, podświetlany globus księżyca, opiekacz, kosmetyki, książki, komiksy, gry planszowe, gry logiczne, gry komputerowe, płyty CD, audiobajka, puzzle, klocki LEGO i inne zabawki np. piętrowy parking i coś dla fana Psiego Patrolu :). Dominowały jednak karty podarunkowe do sieci SMYK, EMPIK i BIEDRONKA. Dzięki wsparciu darczyńców większość z obdarowanych podopiecznych Fundacji otrzymała także dodatkowe do upominków dla dzieci Bony na zakup żywności BIEDRONKA. Kilku z obdarowanych podopiecznych Fundacji w szczególnej sytuacji otrzymała także oprócz tego dodatkową pomoc np. umożliwiającą zakup odzieży. Wśród obdarowanych w tym roku są rodziny z dzieckiem chorym przewlekle, chorym onkologicznie, niepełnosprawnym np. z mózgowym porażeniem dziecięcym, epilepsją, zmagającym się ze spektrum autyzmu, chorobami serca, chorym na choroby rzadkie np. mukowiscydozę, pierwotną dyskinezę rzęsek, zespół Ehlersa-Danlosa. Wśród obdarowanych jest również grupa chorych/niepełnosprawnych dorosłych oraz niepełnosprawne dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy. Obdarowane rodziny zamieszkują całą Polskę m.innymi Kraków, Małopolskę, Mazowsze, Śląsk, Dolny Śląsk, województwo podlaskie, lubelskie, podkarpackie, pomorskie, świętokrzyskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, zachodniopomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie. Dziękujmy za pomoc i darowizny, które pomogły zrealizować to wsparcie dla tych rodzin Dziękujemy darczyńcom Fundacji, darczyńcom zbiórek Fundacji w Siepomaga i Pomagam, Fundacji LPP, Bankowi BNP Paribas Bank Polska i wolontariuszom za pomoc w wysyłce. Od 2016 roku do połowy stycznia 2023 Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała ponad 510 paczek świąteczno-noworocznych. W przypadku dotarcia w styczniu darowizn celowanym na rzecz paczek rzeczowych Fundacji grupa wysyłkowa ulegnie lekkiemu zwiększeniu, powyżej 80 rodzin. Dziękujemy za każdą kolejną darowiznę :)

Na grafice kilka statystyk dotyczących wsparcia rzeczowego udzielonego przez Fundację Nieskończone Możliwości od sierpnia 2021 roku do maja 2024 m.innymi w walce z inflacją. Grafika nie uwzględnia działań pomocowych wcześniejszych i po maju 2024 oraz wsparcia instytucji, wsparcia indywidualnego (spoza tych kategorii), wsparcia informacyjnego, eksperckiego etc.


Podsumowanie akcji 2021/2022

Dzięki m.innymi tej zbiórce i tegorocznym wpłatom, innej zbiórce oraz wsparciu darczyńców indywidualnych na rachunek bankowy Fundacja Nieskończone Możliwości i wsparciu Fundacji LPP nasza organizacja wysłała i przekazała w tym roku podopiecznym 49 paczek świąteczno-noworocznych. Obdarowanymi zostało łącznie z rodzeństwem ponad 70 dzieci. Akcja nie byłaby możliwa gdyby nie zaangażowanie darczyńców. W ramach tej zbiórki na Pomagam są też datki, które wspomogły naszą akcję wysyłkową w ubiegłych latach i za nie także dziękujemy :)). Wśród upominków w tym roku oprócz odzieży dominowały puzzle, gry, zabawki, książki, manga oraz inne komiksy. Znalazły się wśród upominków również globus, harmonijka, wywrotka, kolejka i inne różności. Paczki rzeczowe trafiły do województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Wśród obdarowanych są chorzy na mukowiscydozę, chorzy na choroby rzadkie, chorzy onkologicznie i dzieci zmagające się z innymi niepełnosprawnościami, chorobami przewlekłymi i chorobami rzadkimi. Dziękujemy za każdą darowiznę pozwalającą funkcjonować naszej Fundacji przekazaną przez na tej zbiórce, na rachunek bankowy i wsparcie zbiórek indywidualnych celów. Datki na tą zbiórkę od dziś wspomagają akcję świąteczną w 2022 roku :)

PS.

Dodatkowo dzięki zbiórce rzeczowej w sklepie w Parysowie udało się pomóc 6 rodzinom z 7 podopiecznymi w powiecie Garwolin na Mazowszu w formie dodatkowej paczki rzeczowej żywnościowej. Dziękujemy za zaangażowanie :)

Grudzień i Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla nas wszystkich. W tym okresie krakowska Fundacja Nieskończone Możliwości, przy aktywnej pomocy wolontariatu tworzy i wysyła paczki świąteczne oraz upominki dla dzieci chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce. Podczas akcji pomagamy osobom chorym na choroby rzadkie i przewlekłe np. mukowiscydozę, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, mózgowe porażenie dziecięce. Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym i chorym np. na autyzm i epilepsję, jak i wielodzietnym rodzinom z dzieckiem niepełnosprawnym lub chorym np. onkologicznie w rodzinie oraz w trudnej sytuacji życiowej. Jeśli fundusze pozwalają paczka zawiera również upominki dla zdrowego rodzeństwa w danej rodzinie potrzebującej wsparcia, aby zdrowe rodzeństwo dziecka chorego w momencie dotarcia paczki nie czuło się pokrzywdzone. W wielu wypadkach długa, przewlekła choroba dziecka rozbija rodziny. Znoszenie bólu i cierpienia dziecka, pokrywanie wysokich kosztów leczenia lub rehabilitacji jest często ponad siły rodziców. Każdy gest pomocy, każdy gest wsparcia jak i po prostu dobre słowo jest tu szczególnie ważne.  W tym roku ze względu na ciągle trwającą sytuację epid. nie dysponujemy środkami finansowymi na sfinansowanie dużej akcji paczkowej i nie dysponujemy zbiórkami/darowiznami firmowymi na ten cel, jak w ubiegłych latach. Nasza sytuacja finansowa jest trudna, jak wielu innych firm i organizacji pozarządowych. Dlatego prośba do Państwa  o pomoc i sfinansowanie paczek rzeczowych i ich wysyłki przynajmniej do 90 lub większej grupy rodzin potrzebujących. Paczka zawiera podarunek dla dziecka chorego/niepełnosprawnego, słodyczy jeśli dziecko nie jest na diecie specjalistycznej i drobiazgi etc. dla zdrowego rodzeństwa. Jeśli w wyniku zbiórki wpłynie mniejsza ilość datków koszt jednostkowy paczki zostanie pomniejszony. Jeśli wynik zbiórki będzie większy, liczba paczek zostanie zwiększona.  Lista obdarowanych rodzin zostanie opracowana przez Fundację na podstawie wyników zbiórki online, list wysyłkowych paczek rzeczowych Fundacji z lat ubiegłych, bieżącej działalności interwencyjno-poradniczej i wywiadowi socjalnemu oraz kilku bieżących korespondencji z osobami potrzebującymi. (wysyłka tradycyjnie w II połowie grudnia w zależności od stanu zbiórki online lub na przełomie okresu poświątecznego/Nowego roku i na początku stycznia w przypadku dotarcia darowizny w okresie tuż przed świętami/świątecznym/poświątecznym, obdarowane rodziny otrzymają email/sms etc. o planowanej w danym dniu wysyłce pocztą/kurierem/do paczkomatu  ).

Nasza akcja świąteczna ma na celu uzyskanie uśmiechu na twarzach dzieci zmagających się z leczeniem lub rehabilitacją oraz ich rodzin, w tym rodzeństwu osób chorych. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup słodyczy, gier edukacyjnych i familijnych, zestawów klocków, lalek, książek dla młodzieży, puzzle etc.. Zebrane datki pokryją również opłaty pocztowe związane z wysyłką paczek. W ubiegłych latach od 2016 dzięki m.innymi darczyńcom Fundacji, zaangażowaniu Fundacji, wolontariatowi z Krakowa, wolontariatu szkolnemu z powiatu wadowickiego w ubiegłych latach oraz darczyńcom z całej Polski udało nam się wysłać na styczeń 2024 ponad 566 paczek świąteczno-noworocznych do rodzin z osobami chorymi i niepełnosprawnymi w całej Polsce oraz zorganizować dodatkowo w latach ubiegłych coroczne wysyłki np. wyprawek szkolnych, paczek z zabezpieczeniem epidemiologicznym, paczek żywnościowych, paczek z okazji Dnia Dziecka oraz paczek rzeczowych/okazjonalnych.  Głęboko wierzymy w powodzenie akcji świątecznej w tym roku. Często schorzenia i niepełnosprawności dotykające dane dziecko i rodzinę nie są powszechnie znane, dzieci spotykają się ze społecznym odrzuceniem. Pandemia, częsta konieczna izolacja i kwarantanna w rodzinach potęguje te procesy. Dodatkowo obserwujemy obecnie również pogorszenie sytuacji materialnej w wielu rodzinach dotkniętych niepełnosprawnością i chorobą. Dlatego szczególnie dziękujemy za okazaną przychylność, pomoc i serce dla wszystkich potrzebujących osób.


Serdecznie dziękujemy darczyńcom tej zbiórki w roku ubiegłym co między innymi pozwoliło dotrzeć do grupy podopiecznych. Dziękujemy za okazane serce :) Na zdjęciach relacje z akcji z ubiegłego roku i lat ubiegłych. Zdjęcia akcji z 2021, 2020 i 2019, 2020, 2021, 2022, 2023

Listy podopiecznych które dotarły do Fundacji w 2019

Poniżej akcja z 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 i 2017 oraz 2016.

Podsumowanie akcji 2020

Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja Nieskończone Możliwości do końca stycznia 2020 wysłała i przekazała łącznie 26 paczek świąteczno-noworocznych podopiecznym Fundacji. Ze względu na trudną sytuację finansową naszej organizacji spowodowaną trwającą sytuacją epidemiologiczną nie udało się nam niestety obdarować wszystkich znajdujących się na liście wysyłkowej. Dzięki ofiarności darczyńców, także tej zbiórki, na przełomie grudnia/stycznia 2020 i w styczniu udało się jednak pomóc w postaci paczki rzeczowej wielu podopiecznym. Wśród obdarowanych znalazły się dzieci chore na mukowiscydozę, dzieci chore na choroby rzadkie, dzieci chore onkologicznie oraz dzieci zmagające się z innymi niepełnosprawnościami i schorzeniami np. mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem. Wszystkie obdarowane rodziny pochodziły np. z województwa małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Wśród naszych ulubionych prezentów 2020 roku było pudełko zamykane na zamek :). Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w wysyłce oraz darczyńcom za pomoc w realizacji akcji, oraz okazane serce w tym trudnym dla wielu czasie. 


Podsumowanie akcji 2019

Dziś Fundacja zakończyła wysyłkę paczek świątecznych do grupy podopiecznych. W sumie w tym roku paczki zostały wysłane lub przekazane do 43 rodzin z chorymi przewlekle i niepełnosprawnymi np. chorych na mukowiscydozę, autyzm, boreliozę, chorych onkologicznie, na rzadkie nieznane schorzenia lub zmagających się z epilepsją i mózgowym porażeniem dziecięcym. Tradycyjnie Fundacja postarała się o upominki dla wszystkich dzieci w rodzinie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za pomoc:) A na zdjęciach dzisiejsza wysyłka 👍😄 Dziękujemy darczyńcom w Skawinie, na Pomagam i darczyńcom na rachunek bankowy Fundacji, Szkole Podstawowej we Świerczyńcu na Śląsku, Sklepowi internetowemu Mądra Mama, 3 anonimowym darczyńcom :), firmom Lajkonik Snacks Sp. z o.o., Semma i BAHLSEN POLSKA Sp. z o.o. ze Skawiny. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wszystkim firmom:) Dzięki wam i darczyńcom paczki świąteczne dotrą do ponad 40 rodzin osób chorych przewlekle i niepełnosprawnych w całej Polsce.:) Wpłacone datki na zbiórkę online na rzecz akcji świątecznej od dzisiaj przeznaczymy na rzecz kilku dodatkowych paczek po świętach i w okresie noworocznym dla osób oczekujących. ( w przypadku wpłaty datku po styczniu zostanie przeznaczona na rzecz akcji świątecznej w 2020 roku) 😍😄😍👍 Wciąż trwa również zbiórka rzeczowa w TOP MARKET Gończyce, Szkole Podstawowej w Żelechowie i TOPAZ EXPRESS w Parysowie, podopieczni z okolic Garwolina otrzymają dodatkowe wsparcie w ramach tych zbiórek. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom i wolontariuszom tych zbiórek za pomoc.

aktualizacja akcji 2019 : Dzięki zbiórce rzeczowej w województwie mazowieckim udzielono dodatkowego wsparcia rzeczowego grupie osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle.  Tradycyjnie w ramach akcji paczkowej Fundacji udało się wesprzeć w styczniu  dodatkowo w formie paczki rzeczowej również grupę młodzieży i grupę Domów Dziecka i Domów Samotnej Matki z Małopolski, jak w latach ubiegłych. Dziękujemy za wsparcie :)
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.04.2023
  20.04.2023

  Dziękujemy za wsparcie tej zbiórki w przeszłości. Zbiórka trwa bo wiemy jak wielkie są potrzeby rzeczowe osób zgłaszających się do Fundacji, myślimy także o kolejnym roku akcji. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂 1,5 % wspiera działania rzeczowe i pomocowe na rzecz podopiecznych organizacji.

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie na rzecz 120 podopiecznych Fundacji. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.2022
  09.12.2022

  Błogosławionych, Wesołych Świąt i dużo zdrówka :)

 • Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt - awatar

  Asia mama Olinki Mukolinki. Wesołych świąt

  23.12.2020
  23.12.2020

  Wesołych Świąt

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   24.12.2020
   24.12.2020

   dziękujemy za życzenia, wesołych świąt

 • KUDŁATA - awatar

  KUDŁATA

  21.11.2020
  21.11.2020

  Wszystkim dzieciaczką życzę dużo zdrowia ❤❤❤🎅🎅🎅

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   22.11.2020
   22.11.2020

   dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy :)

5 890 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 33

Dominika Tran - awatar
Dominika Tran
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiesław K. - awatar
Wiesław K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij