Zbiórka Autyzm-rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Autyzm-rehabilitacja

Zbiórka Autyzm-rehabilitacja - zdjęcie główne

Autyzm-rehabilitacja

176 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Majerska - awatar

Sylwia Majerska

Organizator zbiórki

Ewa, tak ma na imię moja córeczka. Ma 7 lat i późno zdiagnozowany autyzm dziecięcy. O chorobie Ewy dowiedziałam się w październiku 2017 r. Jak kazda matka wiedziałam i czułam ,że z moim dzieckiem dzieje się cos niedobrego. W wieku 2 lat i 11 mies. Ewa zaczęła uczeszczac do przedszkola. Nie mówiła i nie bardzo rozumiała polecenia, które wydawał jej nauczyciel. Mnie to niepokoilo ale nauczyciele mowili,że dziecko zdąży się jeszcze nagadac i dorosnie do wszystkiego.  Tak mijały kolejne lata, w wieku 6 lat Ewa poszła do Zerówki i tu zaczęły się juz schody. Dziecko mało mówilo, było zamknięte w sobie , nie rozumialo nadal prostych polecenień. W Kajetanach zrobilismy badanie sluchu- wyszlo ok.Szczęśliwie na drodze  spotkałam dawną koleżankę i Ona powiedziała żebym udała się z dzieckiem do psychiatry. Zrobiłam to w ciągu tygodnia. Diagnoza zwaliła mnie z nóg- autyzm dziecięcy. Szkoda,ze nikt nie był w stanie mi pomóc wczesniej, pedagog, logopeda,psycholog. Nikt z nich nawet nie wspomniał że moze byc to Autyzm. Szkoda, tych zatraconych lat kiedy Ewa mogłaby byc juz rehabilitowana, z pewnoscią byłyby jakies postępy. Ewa potrzebuje rehabilitacji i terapii: behawioralnej,  aktywnosdigoterapi,  digoterapii i wiele innych. Niestety w ramach Nfz nie mamy mozliwosci z nich korzystac a koszt rocznej rehabilitacji to ok 30000 tys zł. Prosimy i dziekujemy za każdą wpłate na lepszy start w życie dla mojego dziecka. Niech Pan Wam błogosławi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
176 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Majerska - awatar

Sylwia Majerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Mariusz Kubanowski - awatar
Mariusz Kubanowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij