Zbiórka Autyzm-rehabilitacja - zdjęcie główne

Autyzm-rehabilitacja

176 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Majerska - awatar

Sylwia Majerska

Organizator zbiórki

Ewa, tak ma na imię moja córeczka. Ma 7 lat i późno zdiagnozowany autyzm dziecięcy. O chorobie Ewy dowiedziałam się w październiku 2017 r. Jak kazda matka wiedziałam i czułam ,że z moim dzieckiem dzieje się cos niedobrego. W wieku 2 lat i 11 mies. Ewa zaczęła uczeszczac do przedszkola. Nie mówiła i nie bardzo rozumiała polecenia, które wydawał jej nauczyciel. Mnie to niepokoilo ale nauczyciele mowili,że dziecko zdąży się jeszcze nagadac i dorosnie do wszystkiego.  Tak mijały kolejne lata, w wieku 6 lat Ewa poszła do Zerówki i tu zaczęły się juz schody. Dziecko mało mówilo, było zamknięte w sobie , nie rozumialo nadal prostych polecenień. W Kajetanach zrobilismy badanie sluchu- wyszlo ok.Szczęśliwie na drodze  spotkałam dawną koleżankę i Ona powiedziała żebym udała się z dzieckiem do psychiatry. Zrobiłam to w ciągu tygodnia. Diagnoza zwaliła mnie z nóg- autyzm dziecięcy. Szkoda,ze nikt nie był w stanie mi pomóc wczesniej, pedagog, logopeda,psycholog. Nikt z nich nawet nie wspomniał że moze byc to Autyzm. Szkoda, tych zatraconych lat kiedy Ewa mogłaby byc juz rehabilitowana, z pewnoscią byłyby jakies postępy. Ewa potrzebuje rehabilitacji i terapii: behawioralnej,  aktywnosdigoterapi,  digoterapii i wiele innych. Niestety w ramach Nfz nie mamy mozliwosci z nich korzystac a koszt rocznej rehabilitacji to ok 30000 tys zł. Prosimy i dziekujemy za każdą wpłate na lepszy start w życie dla mojego dziecka. Niech Pan Wam błogosławi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
176 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Majerska - awatar

Sylwia Majerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Mariusz Kubanowski - awatar
Mariusz Kubanowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij