Zbiórka Zdążyć z pomocą dla Sisi! - miniaturka zdjęcia

Zdążyć z pomocą dla Sisi! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zdążyć z pomocą dla Sisi! - zdjęcie główne

Zdążyć z pomocą dla Sisi!

410 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Machura - awatar

Teresa Machura

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Zdążyć z pomocą dla Sisi!

Inicjatywa zwierzolubów. Pomoc tym, którzy robią wszystko aby uratować pupila.

Historia Sisi 2l suczki mieszańca nie należy do tych ckliwych i płaczliwych. Nie będzie też cukierkowa. Nie znajdzie się tutaj "achanie"... nie dla tych, którzy od lat pomagają mniejszym braciom. Sytuacje życiowe są różne, niektóre stawiają nas pod ścianą. Taka właśnie jest historia Sisi. Uratowana przed losem porzuconego, przygarnięta tam, gdzie w domu można zapewnić wszystkim domownikom podstawowe potrzeby. Nie można jednak zapewnić operacji dla Sisi, a ta uratuje jej życie przed codziennym bólem i zmaganiem się z wchodzeniem po schodach czy zabawą z najmniejszą przyjaciółką w domu. Z pewnością zapewni jej normalne funkcjonowanie. Sisi mieszka w Krapkowicach. Jedynym rozwiązaniem - jednorazowym wykluczającym dalsze problemy w funkcjonowaniu jest zabieg daroplastykI czyli nadbudowy niewykształconych panewek stawowych oraz dodatkowy uruchamiający prawidłową funkcjonalność rzepek. Klinika Weterynaryjna dr n. wet. Dariusza Niedzielskiego we Wrocławiu takiego zabiegu się podejmie. Jedyna bariera dla obecnej właścicielki Sisi to całkowity koszt opieki lekarsko - weterynaryjnej i interwencji chirurgicznej. Ten sięga kwoty 5.000 zł. I taka kwota do uzbierania to marzenie ... Dzięki Wam, darczyńcom, może okazać się osiągalna.

Aktualizacja: Po ostatniej konsultacji u dr Niedzielskiego, udało się przynajmniej zapewnić, że najpilniejszy zabieg to obie rzepki. Z czasem będzie można wrócić do tematu bioder, ale nie jest to na tyle niepokojące, że daroplastykę należy wykonać natychmiast.

Stąd operacja będzie dotyczyć stabilizacji obu rzepek - koszt operacji jednej rzepki waha się od 1200 - 1400 zł. Zatem kwota niezbędna do poprawienia komfortu życia suczki to kwota 2800zł :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Teresa Machura - awatar

  Teresa Machura

  10.10.2016
  10.10.2016

  Sisi po wizycie kontrolnej w dn. 2016.10.05 ... Operację można już nazwać SUKCESEM!
  Do dziś udało nam się zebrać (z uwzględnieniem pokrycia kosztów za 1 zabieg Sisi i wizytę kontrolną wraz z przejazdami) ok. 1662 zł.

  Czeka nas kolejna wizyta i przejazd do kliniki pana doktora ... I tu jest brak konkretnej kwoty. :(

  Pomóżcie! Potrzebujemy 260 zł!

  Zdjęcie aktualizacji 1 433

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika - awatar

  Monika

  08.07.2016
  08.07.2016

  Pomóżmy Sisi. Można darować niewiele ... ale im nas więcej tym bardziej zbliżamy malucha do operacji.

410 zł  z 410 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Machura - awatar

Teresa Machura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Adriana - awatar
Adriana
50
Adriana Cieslik - awatar
Adriana Cieslik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota - awatar
Dorota
10
Krystyna - awatar
Krystyna
10
iza - awatar
iza
20
Anna - awatar
Anna
20
iza - awatar
iza
10
marta - awatar
marta
10
tomasz - awatar
tomasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij