Zbiórka Wspieramy Julię w walce z rakiem - zdjęcie główne

Wspieramy Julię w walce z rakiem

144 680 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 956 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Zbiórka ma na celu wsparcie Julii Sokołowskiej, zebrane środki zostaną przeznaczone na dojazd do kliniki w Niemczech, zakwaterowanie, późniejszą rehabilitacje, suplementacje i leki wspomagające.

Na początku tego roku u Julii zdiagnozowano złośliwego nieoperacyjnego guza pnia mózgu. Początkowo leczona była w szpitalu w Szczecinie, gdzie otrzymała 2 cykle chemii, które niestety nie przyniosły spodziewanego rezultatu - jej stan znacznie się pogorszył i w trybie przyspieszonym została poddana 30 sesjom radioterapii. Z racji tego, że leczenie planowane  w Polsce miało polegać tylko na podawaniu  tej samej chemii w 8 cyklach, rodzice dziewczynki zaczęli leczyć córkę w klinice w Niemczech, gdzie Lekarz prowadzący miał już doświadczenie z podobnymi przypadkami i obiecujące efekty, co potwierdziło się na ostatnim rezonansie z 23 maja – GUZ ZMNIEJSZYŁ SIĘ O 25%!

13 czerwca zakończył się trzeci, dwutygodniowy pobyt w klinice – jest coraz lepiej. Julia z leżącej, praktycznie nic niemówiącej i nie mogącej nic robić dziewczynki zmienia się w pełną życia, coraz lepiej chodzącą i wesołą osóbkę, powoli przypominającą Julię sprzed choroby.

Niestety koszty leczenia w klinice są wysokie:
- 1 wyjazd – około 5 tygodni (koszt pobytu w klinice + zabiegi + chemia): 22028,31 euro
- 2 wyjazd – 2 dni (koszt pobytu w klinice + zabiegi + chemia): 2017,81 euro
- 3 wyjazd – 2 tygodnie (koszt pobytu w klinice + zabiegi + chemia): 12571 euro

Na dzień dzisiejszy planowane są jeszcze dwa łączone cykle (wyjazd 2 i 3), rodzina jak najszybciej musi zebrać  29177,62 euro czyli około 125 500  zł, 

Dla naszej Wojowniczki każda wpłata ma znaczenie i przybliża Julcię do pokonania choroby!
Za dotychczas okazaną pomoc serdecznie dziękujemy z całego serca!


Julka started treatment in a clinic in Germany some time ago and this treatment gives positive effects, the tumor has decreased by 25%!  Without your support and generosity this therapy would not be possible, so thanks to all of you our little Warrior has started treatment in a specialist clinic. We still need funds for a continuous treatment, subsequent trips abroad, medicines and a stay in the clinic. These are very large costs, but therapy in Germany is a great opportunity for this brave girl. We encourage you to support this cause, every payment is important and brings Julia closer to overcoming her illness! For the help shown so far, our heroine and her family wholeheartedly are thanking you!

Komentarze


 • wizban - awatar

  wizban

  16.08.2019
  16.08.2019

  Powrotu do zdrowia

 • Borys Bolo z rodzinką - awatar

  Borys Bolo z rodzinką

  10.08.2019
  10.08.2019

  :-)***

 • Klan FAJU - awatar

  Klan FAJU

  30.07.2019
  30.07.2019

  Wszystkiego najlepszego i zdrowia życzymy

 • Marcin R. - awatar

  Marcin R.

  28.07.2019
  28.07.2019

  Wracaj do zdrowia słońce. Trzymamy za Ciebie kciuki

 • koleżanka - awatar

  koleżanka

  27.07.2019
  27.07.2019

  zdrówka życzymy

144 680 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 956 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 1 956

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kulikowska - awatar
Marta Kulikowska
20
wizban - awatar
wizban
50
tomasz kaminski - awatar
tomasz kaminski
50
Anna Piechocka - awatar
Anna Piechocka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka sówka - awatar
Agnieszka sówka
32
Borys Bolo z rodzinką - awatar
Borys Bolo z rodzinką
60
Dorota - awatar
Dorota
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij