Zbiórka Na zdrowe oczka - zdjęcie główne

Na zdrowe oczka

331 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Grudziecka - awatar

Karolina Grudziecka

Organizator zbiórki

Miau! Nazywam się Biała i przebyłam długą podróż z Francji do mojej kochanej Pani. Niestety po drodze przyczepił się do mnie jakiś wirus. Najpierw zaatakował mi moją łapkę po wypadku i porobiły mi się brzydkie swędzące strupki. Jednak z tym moja Pani i Pani Weterynarz dały sobie szybko radę. 

Kiedy już myśleliśmy, że jestem zdrowa zaczęłam kichać jak opętana! Na początku była z tego kupa śmiechu jednak to trwało za długo i wszyscy zaczęli się martwić. Od kilku dni ropieją mi oczka i z rana z trudem je otwieram. Pani mi je przemywa Świetlikiem jednak mi to nie pomaga. Dopadł mnie okropny i niebezpieczny koci katar. Moja Pani bardzo chce mi pomóc jednak moje leczenie jest zawsze drogie, a to już drugie w tym miesiącu... 

Proszę, pomóżcie mi mieć znowu zdrowe oczka i cieszyć się każdą minutką. Chcę znowu być szczęśliwa i radosna! Będę Wam bardzo wdzięczna, a jak uda mi się uzbierać więcej niż obejmie moje leczenie, obiecuję, że przekażę to innemu choremu kotkowi! Dziękujemy!

Biała & Karolina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Karolina Grudziecka - awatar

    Karolina Grudziecka

    18.07.2019
    18.07.2019

    Hej! Z Białą jest już lepiej. Oczka są już prawie zdrowe, ropieją tylko w nocy. Oddycha jej się ciągle trochę ciężko ale jesteśmy na dobrej drodze. W sumie dostała trzy zastrzyki z antybiotykiem i dwa ze sterydami. Na weekend dostałyśmy tabletki i w poniedziałek na kontrolę. Jak będzie już wszystko w porządku to zostanie nam około 70zł na inną zbiórkę, jak wciąż będą jakieś problemy, będziemy leczyć Białą dalej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy o trzymanie kciuków <3

331 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Grudziecka - awatar

Karolina Grudziecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Michał Zielinski - awatar
Michał Zielinski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Wrodarczyk - awatar
Dawid Wrodarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
jawor19961 - awatar
jawor19961
20
Wojciech Grudziecki - awatar
Wojciech Grudziecki
50
Sebastian Ożga - awatar
Sebastian Ożga
20
Yuna - awatar
Yuna
50
Slender - awatar
Slender
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij