Zbiórka Na zdrowe oczka - zdjęcie główne

Na zdrowe oczka

331 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Grudziecka - awatar

Karolina Grudziecka

Organizator zbiórki

Miau! Nazywam się Biała i przebyłam długą podróż z Francji do mojej kochanej Pani. Niestety po drodze przyczepił się do mnie jakiś wirus. Najpierw zaatakował mi moją łapkę po wypadku i porobiły mi się brzydkie swędzące strupki. Jednak z tym moja Pani i Pani Weterynarz dały sobie szybko radę. 

Kiedy już myśleliśmy, że jestem zdrowa zaczęłam kichać jak opętana! Na początku była z tego kupa śmiechu jednak to trwało za długo i wszyscy zaczęli się martwić. Od kilku dni ropieją mi oczka i z rana z trudem je otwieram. Pani mi je przemywa Świetlikiem jednak mi to nie pomaga. Dopadł mnie okropny i niebezpieczny koci katar. Moja Pani bardzo chce mi pomóc jednak moje leczenie jest zawsze drogie, a to już drugie w tym miesiącu... 

Proszę, pomóżcie mi mieć znowu zdrowe oczka i cieszyć się każdą minutką. Chcę znowu być szczęśliwa i radosna! Będę Wam bardzo wdzięczna, a jak uda mi się uzbierać więcej niż obejmie moje leczenie, obiecuję, że przekażę to innemu choremu kotkowi! Dziękujemy!

Biała & Karolina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Karolina Grudziecka - awatar

    Karolina Grudziecka

    18.07.19
    18.07.19

    Hej! Z Białą jest już lepiej. Oczka są już prawie zdrowe, ropieją tylko w nocy. Oddycha jej się ciągle trochę ciężko ale jesteśmy na dobrej drodze. W sumie dostała trzy zastrzyki z antybiotykiem i dwa ze sterydami. Na weekend dostałyśmy tabletki i w poniedziałek na kontrolę. Jak będzie już wszystko w porządku to zostanie nam około 70zł na inną zbiórkę, jak wciąż będą jakieś problemy, będziemy leczyć Białą dalej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy o trzymanie kciuków <3

331 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Grudziecka - awatar

Karolina Grudziecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Michał Zielinski - awatar
Michał Zielinski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Wrodarczyk - awatar
Dawid Wrodarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
jawor19961 - awatar
jawor19961
20
Wojciech Grudziecki - awatar
Wojciech Grudziecki
50
Sebastian Ożga - awatar
Sebastian Ożga
20
Yuna - awatar
Yuna
50
Slender - awatar
Slender
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij