Zbiórka Dla zdrowych uśmiechów dzieci - miniaturka zdjęcia

Dla zdrowych uśmiechów dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla zdrowych uśmiechów dzieci - zdjęcie główne

Dla zdrowych uśmiechów dzieci

1 080 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Akcja charytatywna mająca na celu zebranie środków pieniężnych pozwalających na zakup środków do higieny jamy ustnej dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, które są zarejestrowane w Ogólnopolskim Portalu Domów Dziecka (www.domydziecka.org). Do obdarowania jest prawie 4 000 dzieci więc im więcej funduszy zbierzemy tym więcej artykułów będziemy mogli zakupić, a być może uda się sfinansować dodatkowe potrzeby jak np. leczenie ortodontyczne.

Zbiórce towarzyszy artystyczne wyzwanie "Gitara challenge" polegające na zagraniu na gitarze określonego fragmentu utworu, a następnie nominowaniu kolejnych osób, które dołączą do akcji.

Akcja ma charakter międzynarodowy i została zainicjowana przez lekarzy dentystów, dla których gra na gitarze jest pasją. Zapraszają oni do wyzwania wszystkich tych, którzy na gitarze potrafią lub chcą grać. Do wspólnego grania może dołączyć każdy i lekarz, i pacjent, z Polski i zagranicy, indywidualnie lub w zespole (lekarz ze swoim pacjentem; cały zespół kliniki); nie ograniczamy, gdyż chodzi o szczytny cel i dobrą zabawę. Pomagamy, dobrze się bawimy, ale jednocześnie dbamy o zdrowe uśmiechy najmłodszych!

Ważne: wsparcie zbiórki nie jest uzależnione od udziału w muzycznym wyzwaniu, które jest dodatkową inicjatywą wspierającą zbiórkę.

Szczegóły dot. projektu "Gitara challenge" znajdą Państwo pod linkiem: https://www.vcede.pl/2020/dla-zwiedzajacych/gitara-challenge/

Wykorzystanie zebranych środków:
Po zakończeniu zbiórki zostanie wysłane zapytanie o konkretne zapotrzebowanie do wszystkich placówek zarejestrowanych i aktywnych na Ogólnopolskim Portalu Domów Dziecka. Placówki opiekuńczo-wychowawcze, rodzinne domy dziecka i rodziny zastępcze, które otrzymają środki higieny jamy ustnej, zostaną wyłonione na podstawie zgłoszeń do akcji (będzie decydowała kolejność zgłoszeń). Przed przekazaniem wsparcia pomiędzy reprezentującą Ogólnopolski Portal Domów Dziecka DomyDziecka.org Fundacją „Polski Instytut Filantropii” a obdarowanymi placówkami/rodzicami zastępczymi zostanie podpisana umowa darowizny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • FUNDACJA "POLSKI INSTYTUT FILANTROPII" - awatar

    FUNDACJA "POLSKI INSTYTUT FILANTROPII"

    29.09.2020
    29.09.2020

    Dziękujemy bardzo za wsparcie zbiórki "Dla zdrowych uśmiechów dzieci"!

1 080 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Kursantka Wilka :D - awatar
Kursantka Wilka :D
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Kupiec - awatar
Agata Kupiec
50
Miłosz Spławiński - awatar
Miłosz Spławiński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Alicja - awatar
Alicja
50
Piotr Bryniarski - awatar
Piotr Bryniarski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij