Zbiórka Dla zdrowych uśmiechów dzieci - miniaturka zdjęcia

Dla zdrowych uśmiechów dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla zdrowych uśmiechów dzieci - zdjęcie główne

Dla zdrowych uśmiechów dzieci

1 080 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Akcja charytatywna mająca na celu zebranie środków pieniężnych pozwalających na zakup środków do higieny jamy ustnej dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych, które są zarejestrowane w Ogólnopolskim Portalu Domów Dziecka (www.domydziecka.org). Do obdarowania jest prawie 4 000 dzieci więc im więcej funduszy zbierzemy tym więcej artykułów będziemy mogli zakupić, a być może uda się sfinansować dodatkowe potrzeby jak np. leczenie ortodontyczne.

Zbiórce towarzyszy artystyczne wyzwanie "Gitara challenge" polegające na zagraniu na gitarze określonego fragmentu utworu, a następnie nominowaniu kolejnych osób, które dołączą do akcji.

Akcja ma charakter międzynarodowy i została zainicjowana przez lekarzy dentystów, dla których gra na gitarze jest pasją. Zapraszają oni do wyzwania wszystkich tych, którzy na gitarze potrafią lub chcą grać. Do wspólnego grania może dołączyć każdy i lekarz, i pacjent, z Polski i zagranicy, indywidualnie lub w zespole (lekarz ze swoim pacjentem; cały zespół kliniki); nie ograniczamy, gdyż chodzi o szczytny cel i dobrą zabawę. Pomagamy, dobrze się bawimy, ale jednocześnie dbamy o zdrowe uśmiechy najmłodszych!

Ważne: wsparcie zbiórki nie jest uzależnione od udziału w muzycznym wyzwaniu, które jest dodatkową inicjatywą wspierającą zbiórkę.

Szczegóły dot. projektu "Gitara challenge" znajdą Państwo pod linkiem: https://www.vcede.pl/2020/dla-zwiedzajacych/gitara-challenge/

Wykorzystanie zebranych środków:
Po zakończeniu zbiórki zostanie wysłane zapytanie o konkretne zapotrzebowanie do wszystkich placówek zarejestrowanych i aktywnych na Ogólnopolskim Portalu Domów Dziecka. Placówki opiekuńczo-wychowawcze, rodzinne domy dziecka i rodziny zastępcze, które otrzymają środki higieny jamy ustnej, zostaną wyłonione na podstawie zgłoszeń do akcji (będzie decydowała kolejność zgłoszeń). Przed przekazaniem wsparcia pomiędzy reprezentującą Ogólnopolski Portal Domów Dziecka DomyDziecka.org Fundacją „Polski Instytut Filantropii” a obdarowanymi placówkami/rodzicami zastępczymi zostanie podpisana umowa darowizny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • FUNDACJA "POLSKI INSTYTUT FILANTROPII" - awatar

    FUNDACJA "POLSKI INSTYTUT FILANTROPII"

    29.09.2020
    29.09.2020

    Dziękujemy bardzo za wsparcie zbiórki "Dla zdrowych uśmiechów dzieci"!

1 080 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Kursantka Wilka :D - awatar
Kursantka Wilka :D
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Kupiec - awatar
Agata Kupiec
50
Miłosz Spławiński - awatar
Miłosz Spławiński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Alicja - awatar
Alicja
50
Piotr Bryniarski - awatar
Piotr Bryniarski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij