Zbiórka Przywrócić zdrowie Ani Grodzkiej - miniaturka zdjęcia

Przywrócić zdrowie Ani Grodzkiej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przywrócić zdrowie Ani Grodzkiej - zdjęcie główne

Przywrócić zdrowie Ani Grodzkiej

35 730 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciły 654 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lalka Podobińska - awatar

Lalka Podobińska

Organizator zbiórki

Ania Grodzka. Czy jest ktoś, kto nie wie, kim jest Ania? Pierwsza posłanka z transpłciową przeszłością. Osoba zaangażowana od lat w walkę o sprawiedliwość i równe prawa dla osób dyskryminowanych: pracowników, lokatorów, kobiet, mniejszości seksualnych, osób transpłciowych. Wielokrotnie nagradzana za swoją społeczną działalność zarówno w Polsce, jak i na forum międzynarodowym. 

Wyróżniona przez Tygodnik „Polityka” nagrodą dla najlepszego parlamentarzysty VII kadencji Sejmu. Pracowita, spokojna, z wielką kulturą osobistą.

To wiemy...

Ale nie wszyscy wiedzą, że Anna Grodzka od ponad trzech lat zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa, która utrudnia jej chodzenie, a co za tym idzie zdecydowanie ogranicza publiczną aktywność. Mimo codziennego bólu Ania kontynuuje jednak swoją działalność społeczno-polityczną w organizacjach pozarządowych, chociaż w znacznie ograniczonym zakresie. 

Pomóc może operacja kręgosłupa i rehabilitacja pooperacyjna. Taka operacja, uwzględniajaca ryzyko z powodu jej wielu dodatkowych schorzeń, kosztuje. Ania z pomocą rodziny zebrała część funduszy na operację, ale to wciąż za mało. A z emerytury trudno jest uzbierać całość potrzebnej kwoty. Tymczasem problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi nasilają się coraz bardziej.

Potrzebna jest Wasza pomoc, choćby niewielka. Jeśli doceniamy to wszystko, co robiła do tej pory lub jeśli chcemy po prostu ulżyć jej w bólu, dorzućmy się do kosztownej operacji.

Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia Ania zgodziła się na przeprowadzenie przeze mnie tej zbiórki.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lalka Podobińska - awatar

  Lalka Podobińska

  21.09.2018
  21.09.2018

  Anna Grodzka jest już po operacji kręgosłupa. Operacja odbyła się bez powikłań. Ania już może chodzić na krótkich dystansach. Ból podczas chodzenia jest znacznie mniejszy.
  To dzięki Wam!
  Bardzo serdecznie Wam dziękujemy.
  Istnieje duże prawdopodobieństwo, że postęp choroby został zatrzymany. Teraz trzeba tylko zregenerować uszkodzone nerwy i odzyskać sprawność. Wierzymy, że jest to możliwe.
  A dzięki Waszemu wsparciu Ania może wkrótce rozpocząć profesjonalną rehabilitację.
  Dziękujemy wszystkim darczyńcom!!!

  Zdjęcie aktualizacji 19 921

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.2018
  16.08.2018

  Nieustajacego zdrowia Aniu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.2018
  11.08.2018

  Dużo zdrowia Pani Aniu!

 • Jola_opole_wrocław - awatar

  Jola_opole_wrocław

  09.08.2018
  09.08.2018

  Myślę Aniu, że na tyle dużo dałaś od siebie, że teraz nadszedł czas aby dobro wróciło do Ciebie. Pieniądze szczęścia nie dają ale skoro mogą pomóc w powrocie do sprawności to zapewne dobra inwestycja bo wiem, że jeszcze nie raz o Tobie usłyszę :-) Dużżżżoooo, dużżżżoooo zdrówka. Jolka ps. Pozdrowionka dla Lalki :-) Buziaczki :-)

 • Wiktor Wiki - awatar

  Wiktor Wiki

  09.08.2018
  09.08.2018

  Aniu! Kochana nasza! My Cię nie damy, jak będzie trzeba samotnie staniemy na Poniatowskim przeciwko tłumowi narodowców, żeby Cię bronić :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.2018
  07.08.2018

  Życzę powodzenia Pani Anno.

35 730 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciły 654 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Lalka Podobińska - awatar

Lalka Podobińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 654

Janusz Sielicki - awatar
Janusz Sielicki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KONrad - awatar
KONrad
100
BarbaraEliza - awatar
BarbaraEliza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Kropp - awatar
Ania Kropp
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij