Na powrót do zdrowia..

5 797 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Marek Kozłowski - awatar

Marek Kozłowski

Organizator zbiórki

MOiM MARZENiEM JEST ZDROWiE - POMÓŻ JE SPEŁNiĆ, Przekaż choćby 1zł.

Na imię mam. Marek.
Jestem niepełnosprawny, po szpitalach gdzie po ciężkich trzech operacjach usunięcia wodogłowia przez OPIESZAŁOŚĆ!  lekarzy delikatnie pisząc, dostałem porażenia kończyn dolnych i problemów ruchowych, najgorsze głowa, zawroty i nadciśnienie wraz z drgawkami czasem ograniczają jakiekolwiek funkcjonowanie, do tego zaburzenia równowagi. - SZCZERZE, NiE FAJNiE.

Raz w roku mam Rehabilitację w ośrodku (1_turnus) - lecz
trzy tygodnie ćwiczeń w roku to stosunkowo za mało.

Potrzebna systematyczność,
a do tego potrzebne wsparcie rehabilitanta
i przede wszystkim, warunki których w domu nie mam.

Mieszkam na drugim piętrze, na poddaszu,
więc każde wejście, zejście po krętych schodach jest oporne.

Warunki w domu ? brak warunków, nie ciekawie, ciasnota, bez wygód
czy ogrzewania,
a żyję tylko ze skromnej renty i pielęgnacyjnego które ledwie starczy na podstawowe wyżywienie,

 jestem pod pieką matki, szczerze gdyby nie ona skończył bym chyba w rynsztoku, ona ma też niską emeryturę, więc razem ledwie się trzymamy -  raczej wegetujemy, same opłaty, leki to spora większość budżetu, na samo życie nie wiele, i ciągłe kombinowanie, gdybym tak mógł jeszcze dorobić, heh gdybym, puki co proszę o wsparcie bym mógł wyjść z tej cholernej choroby.  

Poza domem ciężko się odnaleźć.
Często potrzebny ktoś obok a to nie zawsze jest możliwe,
poruszam się dzięki podpórce. bo bez tego nie potrafię utrzymać równowagi, poza tym miewam lęki przestrzeni, Tak zwaną Agorafobię. 

Proszę o jakąkolwiek kwotę, to napewno przybliży do celu.


P.S. Ze względów na szereg różnych oszustów na tym polu, służę tu swoim kontaktem,  

gdyby ktoś chciał mnie sprawdzić, czy o coś zapytać, zapraszam do kontaktu. 

Marek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marek Kozłowski - awatar

  Marek Kozłowski

  25.05.2022
  25.05.2022

  Witam.
  Nazywam się Marek.
  Tak naprawdę to te operacje które miałem były następstwem tego iż w wieku 4 lat, (1981r.) jako dziecko, potrąciło mnie auto, czego następstwem były pierwsze operacje głowy,

  Trepanacja czaszki, śpiączka, zapalenie opon mózgowych.
  Po tych długich operacjach i rehabilitacji w klinikach, pozostały niedoskonałości jak opóźnienie w rozwoju, lekkie upośledzenie czy zachwianie równowagi, ale po latach były one w lekkim stopniu zauważalne,

  mogłem jakoś żyć, se radzić czy pracować w lekkich pracach typu stróż, dozorca itp. dopiero po czasie bo od 2014 roku zaczeły się problemy, czego znów następstwem była wizyta w szpitalu, i tam lekarze znając już historię, zamiast mi pomóc od razu, o co zabiegałem ja jak i moja matka,
  lekarze zwlekali, czekając aż wodogłowie załatwi mnie do końca i dopiero jak już, stałem się nie mal warzywem,
  będąc przykutym do łóżka zdecydowali się ponownie operować, oczywiście, z błedami, ale zooperowali i tak od 2016 roku, musiałem przy pomocy rehabilitantów uczyć się wszystkiego od nowa, jak dziecko, bo płakałem jak dziecko będąc sparaliżowanym na wózku z problemami, cóż po tym czasie nadal mam spore problemy zdrowotne, dlatego założyłem zbiórkę i w niej proszę o pomoc.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2019
  29.04.2019

  Powodzenia

 • Marcin Woznica - awatar

  Marcin Woznica

  08.03.2019
  08.03.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2019
  03.02.2019

  Trzymam kciuki za Pana!

 • Sławomir Lasak - awatar

  Sławomir Lasak

  22.09.2018
  22.09.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia. 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

  • Marek Kozłowski - awatar

   Marek Kozłowski - Organizator zbiórki

   22.09.2018
   22.09.2018

   Dzięki

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  21.09.2018
  21.09.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

5 797 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Marek Kozłowski - awatar

Marek Kozłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Przybytek - awatar
Andrzej Przybytek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Zaremba - awatar
Barbara Zaremba
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij