Klaudia Skuza - awatar

Klaudia Skuza

Organizator zbiórki


edited: 24.10.2018 miałam prywatną wizytę u neurochirurga w Kościerzynie. Lekarz patrząc na mój rezonans stwierdził że pomoże tylko operacja. Bez zastanowienia zgodziłam się gdyż lekarz powiedział że są już uszkodzone nerwy trzymania moczu a gdy okaże się że coś je uszkadza dalej to mogę do końca życia nie trzymać moczu. Dostałam telefon z terminem operacji odbędzie się ona 16 listopada w Grudziądzu lecz muszę się zjawić na oddziale już 15 listopada na 8:30 aby odbyły się podstawowe badania. Zostanie usunięta przepuklina kręgosłupa, podnoszony krąg oraz będę miała implant wstawione w kręgosłup. Dowiedziałam się ze na operację zostanę całkowicie uspana.  Trzymajcie proszę kciuki. Stres jest ogromny Ale wiem jedno... TO DLA MOJEGO ZDROWIA. 


Witam bardzo serdecznie. Mam na imię Klaudia i mam 21 lat.  Na pozór młoda uśmiechnięta dziewczyna, tak było do Maja 2018 roku. Gdyż w tym miesiącu okazało się ze mam problemy z kręgosłupem. Wtedy zaczęły się wyjazdy do lekarzy tych dobrych i także tych złych. Na pierwszych wizytach stwierdzono ze to wypadnięty dysk, przerażona szukałam pomocy u innych lekarzy lecz kolejki na NFZ są straszne i niestety martwiąc się o swoje zdrowie byłam zmuszona iść wszędzie prywatnie co jest dla mnie dużym obciążeniem. Do pierwszego lekarza trafiłam, który według mnie pracował za kare, bo zamiast zająć się moim kręgosłupem to śmiał się z mojej budowy ciała że w takim wieku powinnam być szczupła itp.. gdy zwróciłam mu uwagę powiedział mi ze takich chorób z kręgosłupem nie maja takie młode osoby jak ja... no lekarz porażka. Kolejni lekarze jednak się przejęli moim stanem zdrowia, gdyż bólowi kręgosłupa towarzyszy także nie trzymanie moczu oraz promieniowanie bólu do lewej nogi. Miałam robione prześwietlenie na którym została stwierdzona "dyskopatia na poziomie L5/S1 z wtórnymi zmianami zwyrodnieniowymi trzonów kręgowych i stawów międzykręgowych". po tych badaniach dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny na którym stwierdzono że "Krążek m-k L5/S1 obniżony i odwodniony - zmiany degeneracyjne. (dołączyłam zdjęcie z internetu jak to wygląda nr 2 to jest krążek nawodniony a mój wygląda tak jak nr 1 + to na żółto przy tym kręgu co dorysowałam) Na poziomie L5/S1 protruzja krążka m-k dokanałowo centralna i lewostronnie paramedialna na ok 6mm, materiał krążka spłyca zachyłek boczny lewy i uciska na korzenie nerwowe po tej stronie." Oraz lekarz stwierdził przepuklinę kręgosłupa :(

Odkąd mam problemy z kręgosłupem pojawia mi się na plecach taka "gulajka" tak to nazywam. W tym miejscu boli mnie za każdym razem kręgosłup :(.

Kręgosłup nie umożliwia mi nawet chodzenie do pracy  gdyż więcej mnie w tej pracy nie ma niż jestem co wiąże się z małą wypłatą nie starczającą na leczenie.       Pieniążki zbieram na leczenie, lekarstwa , dojazdy oraz dalszą rehabilitację. 

Wasza pomoc bardzo pomoże mi w dalszym leczeniu. Będę  bardzo wdzięczna.


Wybierz kwotę

Komentarze

  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    21.10.18
    21.10.18

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

Klaudia Skuza - awatar

Klaudia Skuza

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

eM G'ie - awatar
50
eM G'ie
Dominika - awatar
100
Dominika
Kraków - awatar
100
Kraków
Marcin - awatar
10
Marcin
Natalia Pob - awatar
20
Natalia Pob
Patryk Damaszek - awatar
20
Patryk Damaszek
www.idzpodprad.pl - awatar
1
www.idzpodprad.pl
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Julia szulc - awatar
20
Julia szulc
Andrzej Peka - awatar
50
Andrzej Peka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.