Zbiórka Zdzisław Włodarczyk Masters - zdjęcie główne

Zdzisław Włodarczyk Masters

10 561 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Kamila Katarzyna Pajak - awatar

Kamila Katarzyna Pajak

Organizator zbiórki

Nie ma w Suchedniowie osoby, która nie znalazłaby nazwiska Zdzisława Włodarczyka. Myślę, że każdy doskonale wie, kim jest ten człowiek i ile zrobił dla kilku pokoleń mieszkańców  miasta Suchedniów!

Kochani... znajomi, przyjaciele, uczniowie i kibice... przyszedł dzień, kiedy możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla Pana Zdzisława! Zbliżają się 21. Mistrzostwa Europy Masters - Wenecja 04-15.09.2019. 

Zróbmy niespodziankę i zbierzmy kwotę, która pomoże przywieźć kolejny medal do Suchedniowa!!! Potrzebne są pieniądze na przelot, hotel czy akcesoria sportowe. Pieniądze, które ciężko odłożyć z nauczycielskiej emerytury.

Mile widziana pomoc władz naszego miasta oraz lokalnych przedsiębiorców.

POMÓŻMY !!!

Aktualizacje


 • Kamila Katarzyna Pajak - awatar

  Kamila Katarzyna Pajak

  02.07.2019
  02.07.2019

  :-)

  Zdjęcie aktualizacji 33 631

Komentarze


 • Maria Downie - awatar

  Maria Downie

  07.07.2019
  07.07.2019

  A po całym wysiłku zapraszam we wrześniu na grzyby .Powodzenia ,też tak bym chciała . Leniuchy24.pl. Maria Downie.

 • Zdzisław Piasta - awatar

  Zdzisław Piasta

  07.07.2019
  07.07.2019

  Zdzisław Włodarczyk był wychowawcą mojej klasy w suchedniowskiej jedynce, zaraz po podjęciu pierwszej pracy w szkole. Oprócz w-f uczył nas matematyki. Bardzo lubiłem te zajęcia. Po ukończeniu skarżyskiego LO im. A. Mickiewicza podjąłem studia matematyczne na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność informatyczna). Do teraz, mimo osiągnięcia wieku emerytalnego, uczę studentów Politechniki Świętokrzyskiej matematyki, statystyki i informatyki. A zaczęło się w 1963 roku od mojego imiennika, Zdzisława Włodarczyka, i Jego wielkiej miłości do sportu, ale również umiejętności zainteresowania matematyką.

 • FIGARO SUCHEDNIÓW - awatar

  FIGARO SUCHEDNIÓW

  06.07.2019
  06.07.2019

  POWODZENIA PANIE ZDZISŁAWIE

 • Marek Cieloch - awatar

  Marek Cieloch

  05.07.2019
  05.07.2019

  Najlepszego

 • AK-SPED SP Z O.O. - Andrzej Korzeniewski - awatar

  AK-SPED SP Z O.O. - Andrzej Korzeniewski

  04.07.2019
  04.07.2019

  Dużo medali!!! Powodzenia

10 561 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Kamila Katarzyna Pajak - awatar

Kamila Katarzyna Pajak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 161

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mieczyslaw Dariusz i Piotr Zoladek - awatar
Mieczyslaw Dariusz i Piotr Zoladek
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrik pirot - awatar
Patrik pirot
100
Maria Downie - awatar
Maria Downie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij