Zbiórka Zero Ograniczeń - zdjęcie główne

Zero Ograniczeń

11 484 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Zimnik - awatar

Jacek Zimnik

Organizator zbiórki

Znacie ten fragment piosenki Kazika? 


„Wolność. Po co wam wolność? 

Macie przecież telewizję.”


Jeśli się z nim utożsamiacie, jeśli wystarcza wam „ogłupiająca medialna papka” serwowana przez większe lub mniejsze telewizje, to nie kontynuujcie czytania tego tekstu, od razu wyłączcie tę stronę. Jeśli jednak wolność coś dla was znaczy, zapraszam do lektury.


„Zero Ograniczeń”to interaktywny program, który powstał z potrzeby serca i szacunku do widzów i internautów związanych z programem telewizyjnym “Bez Ograniczeń”emitowanym na antenie Superstacji od 2006 roku do końca lipca 2019. 

Z niejasnych przyczyn stacja zrezygnowała z wszystkich programów o tematyce politycznej, jednocześnie rozwiązując umowy z ich twórcami i prowadzącymi. 


Program „Bez Ograniczeń” prowadziłem przez 13 lat. Przez 13 lat słuchałem, kłóciłem się, czasem zgadzałem, ale przede wszystkim dyskutowałem z widzami o bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych. Przez 13 lat dzień po dniu upewniałem się, jak tego rodzaju panel dyskusyjny jest w Polsce potrzebny, jak ważny jest Wasz głos, nie tylko w urnie wyborczej, ale także w przestrzeni publicznej. 


Dlatego uruchomiłem funpage oraz program live pt. „Zero Ograniczeń”  Jest on nadawany o godzinie 22:40; jako niezależny kanał, w którym ani rządzący ani żadna partia polityczna nie mają wpływu na publikowane treści. Program będę prowadził wspólnie z innymi osobami lub sam. Już teraz można stwierdzić, że z każdą emisją przybywa liczba fanów programu, co jest bardzo motywujące do dalszego działania. Każdego dnia nowi użytkownicy dają dowód, że wolność słowa i wyrażania własnych poglądów jest dla nas wszystkich bardzo ważna. 


Moją i naszą wspólną rolą i misją jest prezentowanie faktów, komentowanie życia publicznego oraz m.in. recenzowanie polityków, wspólnie z widzami/ internautami... To ma być interaktywna społeczność, która tworzy „Zero Ograniczeń”, a prowadzący są tylko jej częścią. 


W programie ”Zero Ograniczeń” będziemy kontynuować to, co było najważniejszą ideą programu „Bez Ograniczeń” - możliwość swobodnego komentowania bieżących wydarzeń z życia politycznego i społecznego, tyle że w formie online - z wykorzystaniem dostępnych mediów społecznościowych jak. Facebook, You Tube, Instagram czy strona www. 


Naszym zamiarem nie jest budowanie imperium medialnego. Chcemy jedynie w sposób profesjonalny produkować program, na który codziennie czekają widzowie oraz internauci.


I będę to z przyjaciółmi robił tak długo aż... no właśnie, zejdźmy na ziemię.


Moja kuchnia nie jest miejscem, które można stale blokować na studio telewizyjne, telefon zamiast kamery też nie jest właściwym rozwiązaniem. Musimy naszemu przekazowi zapewnić profesjonalną jakość, płynność transmisji, musimy nadawać program również na innych platformach a nie tylko na FB. Bez Waszego wsparcia finansowego daleko nie zajedziemy. 


Czemu to wsparcie miałoby służyć? Na co być przeznaczone?

 • Na zakup oprogramowania i urządzeń do streamingu i na dedykowane urządzenia do jednoczesnego nadawania na wielu platformach

 • Kamery wysokiej rozdzielczości

 • Mikser video i audio, byśmy się mogli posługiwać więcej niż jedną kamerą

 • Zagospodarowanie powierzchni na studio

 • Przygotowywanie treści, materiałów filmowych i reporterskich (grafik, realizator wizji i dźwięku, dziennikarze / redaktorzy, prowadzący)

 • Honoraria za pracę dla tworzących i współtworzących projekt


Sukcesywnie będziemy informować darczyńców o naszych wydatkach.


Czy ważna jest dla ciebie wolność słowa, nieskrępowana bez żadnych nacisków ?

Czy ważne jest dla ciebie to co dzieję się obecnie w kraju ?

Czy ważne są dla ciebie prawa, które nie powinny być w żaden sposób ograniczane niezgodnie z konstytucją ?

Czy ważne jest dla ciebie to co będzie jutro, jaka będzie twoja przyszłość i w jakim kraju będziesz żył?


Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś /odpowiedziałaś TAK, to już wiesz co masz zrobić! 


Działamy wspólnie. Bądź częścią „Zero Ograniczeń”. 


Wesprzyj nas


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jacek Zimnik - awatar

  Jacek Zimnik

  15.10.2019
  15.10.2019

  Tak jak obiecywaliśmy dotrzymujemy słowa :) do 13.X nadawaliśmy codziennie od poniedziałku do piątku. Patrząc jednak jak potrzebne są tego typu inicjatywy i widząc rosnącą liczbę zainteresowanych nie poprzestajemy. Projekt Zero Ograniczeń będzie dalej funkcjonował. Mamy nadzieję że wspólnymi siłami, będziemy dalej rozwijać się przez kolejne miesiące, również dzięki Waszemu wsparciu za które serdecznie dziękujemy. Od 15.10.2019 program na żywo będzie nadawany nadal z Kuchni :) od wtorku do piątku o 22:40.
  Zachęcam do przyłączania się do Klubu Zero Ograniczeń do zamknięta grupa dla Was darczyńców wspierających ten obywatelski projekt.

  Zdjęcie aktualizacji 38 524

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2020
  03.04.2020

  Dziekujemy za miła atmosferę programu.

  • Jacek Zimnik - awatar

   Jacek Zimnik - Organizator zbiórki

   11.04.2020
   11.04.2020

   To ja dziękuję bardzo za kolejną cegiełkę wsparcia

 • Basia M - awatar

  Basia M

  13.12.2019
  13.12.2019

  Pozdrawiam i powodzenia!

  • Jacek Zimnik - awatar

   Jacek Zimnik - Organizator zbiórki

   17.12.2019
   17.12.2019

   Dziękuję za wsparcie i wiarę w to, co robię / robimy bez darczyńców byłoby to niemożliwe pozdrawiam serdecznie.

 • Tomasz Rutkowski - awatar

  Tomasz Rutkowski

  26.08.2019
  26.08.2019

  Powodzenia w realizacji projektu :)

  • Jacek Zimnik - awatar

   Jacek Zimnik - Organizator zbiórki

   27.08.2019
   27.08.2019

   Dziękuję bardzo cieszy mnie/nas, że wspiera Pan ten projekt. pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2019
  24.08.2019

  Trzymam kciuki za nowy projekt:) Pozdrawiam serdecznie fantastycznych dziennikarzy z "0 ograniczeń"

  • Jacek Zimnik - awatar

   Jacek Zimnik - Organizator zbiórki

   27.08.2019
   27.08.2019

   Dziękuję bardzo robimy co możemy, a to tylko dzięki Pani i wszystkim tym którzy nas wspierają. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 • Wanda Poławska - awatar

  Wanda Poławska

  16.08.2019
  16.08.2019

  Życzę sukcesu

  • Jacek Zimnik - awatar

   Jacek Zimnik - Organizator zbiórki

   16.08.2019
   16.08.2019

   Dziękuję bardzo Pani Wando, najważniejsze że Pani wierzy w powodzenie tego projektu. pozdrawiam serdecznie

11 484 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 147 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Zimnik - awatar

Jacek Zimnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 147

Magdalena - awatar
Magdalena
20
Piotr Zienc - awatar
Piotr Zienc
20
Bogusława z Łodzi - awatar
Bogusława z Łodzi
100
Renata Hubar - awatar
Renata Hubar
50
Danuta Bak - awatar
Danuta Bak
100
Marek Święcki - awatar
Marek Święcki
350
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Hubar - awatar
Renata Hubar
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij