Zbiórka 1000 Euro na Gibraltar rowerem - miniaturka zdjęcia

1000 Euro na Gibraltar rowerem Jak założyć taką zbiórkę?

1000 Euro na Gibraltar rowerem

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukas Jankowski - awatar

Lukas Jankowski

Organizator zbiórki

                                                  TO BE LIVING AS LIKE NO OTHERWISE


Cześć!Witajcie! Jestem Lukas,  i pochodzę z Torunia. Jestem amatorem turystki kolarskiej  ,  sporo podróżuję. Cały swój wolny czas poświęcam na realizację mniej lub bardziej szalonych pomysłów. W momencie, kiedy coś ciekawego zobaczę, o czymś usłyszę,to jaram się 

 Nowłaśnie, to od Was moi drodzy zależy, czy zbiórka się powiedzie i umożliwi mi realizację tego szalonego planu. Ja od siebie dam 200% zaangażowania i pracy, żeby dwa koła zaprowadziły mnie w najbardziej odległe zakątki świata. Jeśli dzięki Wam zbiorę 100% kwoty opisanej w projekcie, razem osiągniemy sukces, a ja postaram się chociaż przez chwilę być Waszym oknem na Świat :) Wyprawaodbędzie się bez względu na efekt końcowy akcji. Wspierajączbiórkę pomożesz mi w realizacji tego szalonego planu iprzyczynisz się do zapewnienia mi środków bezpieczeństwazwiązanych z wyprawą. Po długim namyśle zdecydowałem, żepodejmę się tego wyzwania nawet kosztem wyprzedania swojego dorobkui zadłużenia się w stopniu, którego chciałbym uniknąć. 

 4000 tysiące idzie na jedzenie 

1000zl na gazowke i awarie 

Wspominałemze jestem kucharzem więc cala wyprawa to gotowanie spanie za darmona dziko 

Kopletowaniesprzetu sakw śpiworów itp. zajlo mi 6 miesiecyJedziemy przez Barcelone w zdłóz morza śródziemnego wracamy przez france zahaczając o Paryz następnie berlin i polska ;) 6628 km 

START 18 maj 2017Hey! Hello! I'm Lukas, and I'm from Torun. I am an amateur cyclist, I travel a lot. All the free time devoted to the realization of more or less crazy ideas. At the moment when I see something interesting, I'll hear something, I'm going to jaramNowadays, it depends on you whether the collection is going to make and it is realization of this crazy plan. I will give 200% of my work and work, so that two wheels will lead me to the most wanted parts of the world. As for you, we will collect 100% of the amount described in the project, together we will succeed, and japostaram for some time your window to the World :)


The expedition will be independent of the final effect. Supporting your help will help me in realizing this crazy plan and will provide me with the security of funds for the expedition. After a long thought, I decided that I would face this challenge even at the expense of debts and debts to the degree that I would avoid.4000 thousand go for food1000zl on gas and failuresI mentioned that I am a cook, so the whole expedition cooks to sleep slowlyKopletowaniespaketu sakw sleeping bags, etc. It lasted 6 monthsWe drive through Barcelona in the Mediterranean, return to France through Paris, then to Berlin and Poland;) 6628 kmSTART May 18, 2017

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukas Jankowski - awatar

Lukas Jankowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij