Zbiórka Zamknijmy mordownie hycla Zenona - miniaturka zdjęcia

Zamknijmy mordownie hycla Zenona Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zamknijmy mordownie hycla Zenona - zdjęcie główne

Zamknijmy mordownie hycla Zenona

75 918 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 958 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Śniecikowska - awatar

Aleksandra Śniecikowska

Organizator zbiórki

Schroniska Zenona Jażdżewskiego. Wielu o nich słyszało, mało kto wie, jak straszne są to miejsca.

15 luty to data, którą zapamięta świat zwierzolubów, to pierwszy raz kiedy ktoś odważył się przerwać ten koszmar . 

18 psich nieszczęść odebranych z Jędrzejewa w czasie interwencji to obraz ogromu nieszczęścia, bólu, cierpienia i ogromnego strachu przed ludźmi. Co przeszły trudno sobie wyobrazić, jakie piekło zgotowali im ludzie, którzy twierdzą , że się nimi opiekowali, że je kochali. Jeśli tak  wygląda miłość to jak w takim razie wygląda piekło ???? 

Piesek na zdjęciu poniżej to Alfik, trafił do schroniska jako puchata kulka, a wyszedł jako szkielet, niewidomy, z zaawansowaną cukrzycą. Miał według Zenona J. pożyć jeszcze maksymalnie 3 tygodnie, a on żył 3 lata.

Możecie nam pomóc pokonać zło. Do walki potrzebujemy także Waszej siły, Waszego wsparcia. Piszcie pisma, powiadamiajcie media, powiadamiajcie organy ścigania, polityków, posłów, celebrytów.

Drodzy Państwo, fundacja Mondo Cane od ponad roku walczy o uwolnienie zwierząt z mordowni Jażdżewskiego. 

Większość odebranych zwierząt wciąż przebywa w klinikach, koszty nas przerosły . 

W samym Poznaniu to, na dzień dzisiejszy, z wyliczenia jakie przedstawiła klinika, około 31 tys zł. Piszemy  "około"  ponieważ przed nami biopsje, kilka operacji usuwania guzów, leczenie wielu narządów, uszkodzonych i nieleczonych, amputacje  i długotrwałe leczenie. 

Jeszcze nie znamy kosztów z Gorzowa gdzie przybywa kilka psów.  Dzięki Waszej pomocy uzbieraliśmy już ponad 40.000 zł.

Niestety  ta kwota nie wystarczy nawet na pokrycie kosztów weterynaryjnych, a przed nami jeszcze kolejne diagnostyki kontrolne i zabiegi. Pieski które opuszczą kliniki i trafią do domów tymczasowych, wciąż pozostaną na naszym utrzymaniu . 

No i jeśli mamy dalej walczyć  to bez adwokatów nie damy rady , a te koszty będą ogromne. 

Prosimy  Was zatem - nie zostawiajcie nas,  bez Was nie wygramy, będziemy musieli się poddać, a jeśli teraz się poddamy już nie będzie drugiej szansy . 

Prosimy - udostępniajcie i pomóżcie nam udźwignąć ten ciężar. Jeśli ktoś chciałby zrobić bazarki na ten cel czy pomóc nam inaczej w zdobyciu funduszy - również będziemy bardzo wdzięczni. 

W tym miejscu umarło i wciąż umiera setki zwierząt w bólu, cierpieniu, strachu, zimnie, a latem gotując się w piekącym słońcu, bez wody, na rozgrzanym betonie, bez żadnej ucieczki przed palącym słońcem, głodne i przerażone.

Koty umierające na białaczkę, koci FIP , koci katar, grzybice i świerzb. Wijące się z bólu, głodne ukryte przed światem w czymś,  co hycel śmie nazywać" gabinetem lekarskim" . Pozbawione pomocy traktowane gorzej niż śmieci, psie i kocie dzieci umierające na parwowirozę i panleukopenię, matki z oseskami, staruszki, chore, sparaliżowane, ślepe kompletnie bezradne. 

 

Do tej pory gromadziliśmy dokumenty, złożyliśmy wiele zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa i tych o znęcaniu  się nad zwierzętami, tych o przestępstwach urzędniczych i różnych powiązaniach. Spotkało nas już umorzenie, odmowa wszczęcia postępowania, celowe przedłużanie postępowań, lekceważenie naszych praw, odmowy dostępu do akt, brak informacji o czynnościach i postępowaniach w których mamy prawo brać udział. 

15 lutego udało nam się w asysycie policji zabrać 18 chorych zwierząt z mordowni w Jędrzejewie.

Wszczęliśmy kolejne postępowanie karne. 

Za to wszystko hycla spotkała nagroda, a nie kara -wypłata odszkodowania w wysokości 2 MLN ZŁ, jednoosobowo przyznana przez prezydenta Piły.

To nagroda za rezygnację z najmu gruntu pod schronisko , ale na "na otarcie łez"  dostał    cmentarz dla zwierząt wraz z wybiegami  dla psów, które stanowiły sąsiednia działkę schroniska. To wszystko stanowi własnoość publiczną , którą prezydent Piły dysponuje według własnego widzimisię.  Zenon J dostał to wraz z drogą dojazdową i parkingam,i aż do 20136 r bez przetaragów , bez uchwały rady gminy . Prezydent nie cofnąl mu także pozwolenia na prowadzenie schroniska, chociaż tego schroniska już nie prowadzi w Pile.

Mówimy dość!!!

Będziemy publikować postanowienia prokuratorskie, dokumenty, które zdobywamy, zdjęcia i wszystko co uda nam się zgromadzić. Musimy liczyć się z pozwami, potrzebujemy zabezpieczenia na opinie prawne, koszty dojazdów dla prawników i hotele . Potrzebujemy waszej pomocy . 

Założyliśmy na FB grupę poświęconą właśnie tej walce. Zapraszamy do dołączenia.

https://www.facebook.com/groups/2323587517885478/

Niech te setki jak nie tysiące zmaltretowanych zwierząt, które dostały się w łapy Zenona J. zostaną pomszczone. Zrobimy to dla Kubusia i innych będących dla hycla tylko kolejną kasą na jego koncie. Za ich śmierć odpłacimy, przelała się czara goryczy . Potrzebujemy tylko albo "ąż "Państwa pomocy  i każdej formy wsparcia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Łukaszyczki - awatar

  Łukaszyczki

  11.11.2023
  11.11.2023

  Zdrowia i znalezienia rodzin dla zwierzaków ❤️

 • Czarek Bruzdowski - awatar

  Czarek Bruzdowski

  16.04.2021
  16.04.2021

  Hanta wspomogła!

 • Iwona Janoszek - awatar

  Iwona Janoszek

  23.03.2021
  23.03.2021

  Zycze wytrwalosci I wielki szacun!

 • Wykop_DESiGNER86 - awatar

  Wykop_DESiGNER86

  18.03.2021
  18.03.2021

  Życzę dużo zdrowia dla zwierząt. Dorzucam cegiełkę na lepsze ich jutro.

 • Olga Demirer - awatar

  Olga Demirer

  09.03.2021
  09.03.2021

  Dziekuje ,ze pomagacie

75 918 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 958 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Śniecikowska - awatar

Aleksandra Śniecikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 958

Łukaszyczki - awatar
Łukaszyczki
200
Małgosia - awatar
Małgosia
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ernest S - awatar
Ernest S
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta - awatar
Marta
100
Skubi - awatar
Skubi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Karolina Gonera - awatar
Karolina Gonera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij