Zbiórka Szarik - zdjęcie główne

Szarik

10 zł z 560 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Lord Szlamek i Kubica

Zacznijmy od historii Kubicy.

1 września tego roku zobaczyliśmy na Facebook'u informację o dwóch psach na trasie S8 znajdujących się niedaleko Janek. Jeden z nich był martwy, drugi pilnował jego ciała. Pojechałyśmy na miejsce. Kubica (psiak lubi siedzieć za kierownicą samochodu, stąd imie). Odłowiony dzięki podaniu sedalinu w pokarmie - wystraszony prawie wbiegł na trasę. Spędził w klinice 2 dni, potem zabraliśmy go do naszego hotelu.

Kubica jest młodym psiakiem, ma ok 1,5 - 2 lata. Był kastrowany. Poszukiwania właściciela nie przyniosły efektu. Poszukujemy dla niego nowego domu, potrzebujemy wsparcia finansowego na utrzymanie (karma, przysmaki, suplementacja, pokrycie kosztów pobytu w klinice, badań) ponieważ naszych osobistych podopiecznych przybywa i długi nam zaczynają rosnąć. Psiak potrzebuje jeszcze czasu aby się oswoić z człowiekiem, ale systematyczna praca oraz przekupstwo jedzeniem zaczyna przynosić pierwsze efekty.

Zdjęcie opisu zbiórki SzarikZdjęcie opisu zbiórki Szarik

Lord Szlamek

2 dni później dostałyśmy telefon o kolejnych dwóch psach w tym samym miejscu. Zanim dotarłyśmy z sedalinem (dzięki sedacji psiak robi się senny co zmniejsza ryzyko wybiegnięcia w strachu pod koła samochodu) jeden z psiaków wystraszony obecnością ludzi przebiegł trasę lecz niestety został śmiertelnie potrącony przez samochód. Pozostał drugi psiak. Starszy, zmęczony psiak w typie owczarka niemieckiego. Nie mając w zasadzie miejsca ani możliwości na kolejnego podopiecznego zabraliśmy jednak go do nas - trudno przejść obojętnie bądź porzucić na łaskę losu. Tym bardziej, że z tego rejonu psy są odwożone do "przytuliska" skąd raczej nikt nie wychodzi...

Tak więc Lord Szlamek (podczas odławiania skąpał się w śmierdzącej wodzie z rowu) zawitał do kliniki z którą współpracujemy - Redline w Łazach. Spędził w niej kilka dni. Psiak wymagał leczenia, kastracji. Wyniki badań wykazały guz najądrza, niedobór żelaza, anemia, zarobaczenie, obniżony poziom wapnia.Pobyt w klinice, badania, leczenie, kastracja - faktura wyniosła ponad 1 tys zł.

Lord Szlamek jest psem bardzo potrzebującym człowieka. Jego poziom emocji wzrasta tak bardzo, że zaczyna kąsać. Wiele czasu przed nim, wiele pracy aby wyprowadzić go "na prostą".

 

Zdjęcie opisu zbiórki Szarik

Pomogliście nam spłacić dług za leczenie Nato, wierzymy, że pomożecie nam i tym razem. Nam, naszym podopiecznym. Dzięki wpłatom możemy z nimi pracować, możemy je żywić dobrej jakości karmą, umilać życie przysmaczkami oraz zabawkami.

 

Liczymy na Waszą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Psiaki Bezdomniaki - awatar

  Psiaki Bezdomniaki

  22.09.18
  22.09.18

  Kochani Kubica przed wakacjami znalazł dom, ale nasz dzidziuś Szarik (bo zmieniliśmy mu imię, nadal potrzebuje opieki, jedzenia dlatego uprzejmie prosi o wsparcie. Zobaczcie jak się zmienił będąc pod naszą opieką... Kwota obejmuje jedzenie, koszty opieki za hotel, środki na kleszcze, szampon i środki do dezynfekcji miejsca bywotwania naszych podopiecznych.

  Zdjęcie aktualności 19 951

10 zł z 560 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij