Zbiórka REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd. - miniaturka zdjęcia

REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd.

Zbiórka REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd. - zdjęcie główne

REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd.

7 270 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Wpłać teraz
 

„Pytasz sia, gdzie Kociewiaki 

Majó swoje dómi?” 

Gdyby zmienić słowo „Kociewiaki” na „Harcerze” w słowach hymnu kociewskiego, oczywiście każdy mieszkaniec powiatu starogardzkiego odpowie- nad rzeką, obok parku miejskiego w Starogardzie Gdańskim.

W imieniu zuchów i harcerzy Starogardzkiego Hufca ZHP, chcielibyśmy zwrócić się do Państwa, z prośbą o wsparcie remontu naszej Stanicy nad Wierzycą.  

Związek Harcerstwa Polskiego powstał w 1911 roku, pierwsza drużyna w Starogardzie już w 1921 roku. Mieszkańcy Starogardu zawsze wspierali harcerzy, chociażby w roku 1960 pomagając budować Stanicę Harcerską. Dzięki temu, nasze Zuchy i nasi Harcerze (a zapewniamy Państwa, że są to fantastyczne dzieci), mają gdzie przychodzić na zbiórki, szkolenia i inne zajęcia. Niestety ten sześćdziesięcioletni budynek wymaga kapitalnego remontu. Pozyskujemy fundusze z bardzo różnych źródeł, rozpoczęliśmy już remont, ale jego kontynuacja wymaga sporych nakładów finansowych. Instalacje elektryczną i centralnego ogrzewania już wymieniliśmy, wzmocniliśmy też fundamenty i wymieniliśmy okna. Mamy prawie ukończony remont dachu wraz z ociepleniem. Rozpoczęliśmy wymianę posadzek i w tej chwili najpilniejszą sprawą jest ukończenie tych prac, których koszt szacujemy na minimum 25000 złotych. Kolejnym etapem będą prace wykończeniowe.  

Nie ukrywamy, że naszym marzeniem jest na Stulecie Harcerstwa w Starogardzie, czyli na kwiecień 2021 roku, wyremontować naszą siedzibę, którą przed laty zbudowali dla harcerzy nasi rodzice i dziadkowie. Kwota remontów przerasta nasze możliwości i wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie wsparcia nas w tym przedsięwzięciu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

  HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI

  25.06.20
  25.06.20

  Kochani, dobiliśmy do 5 000 zł za co z całego serca dziękujemy! Przedstawiamy Wam zdjęcia jak nasi harcerze i instruktorzy, na czele z "Ojcem Remontu" druhem Wojciechem Mokwą zmieniają dach - to było wiele dni ciężkiej pracy (nie zawsze świeciło słońce!). We własnym zakresie wymieniliśmy ponad 200m2 dachu wraz z izolacją termiczną. Obecnie zbieramy m.in. na oblachowanie i rynny! A to dopiero początek! :)

  Zdjęcie aktualności 51 613

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.20
  29.06.20

  W górę serca

 • Ja :) - awatar

  Ja :)

  26.06.20
  26.06.20

  Niech w końcu zacznie wyglądać porządnie! :D Chciałabym Nasz Dom zobaczyć w końcu piękny o prostych podłogach i cały ciepły zimą! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.20
  25.06.20

  Powodzenia!

 • Marta Reczko - awatar

  Marta Reczko

  23.06.20
  23.06.20

  Proszę pomóżcie zebrać pieniążki na remont hufca. Sama tam dorastałam i przeżyłam wspaniałe chwile. Bez harcerstwa nie byłabym tym kim jestem. Dla Was 25zł to nic a dla harcerzy to bardzo wiele.

  • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

   HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - Organizator zbiórki

   25.06.20
   25.06.20

   Dziękujemy i pamiętamy! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.20
  23.06.20

  Mocno trzymam za Was kciuki. Wspólnie możemy więcej 💪🏼

  • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

   HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - Organizator zbiórki

   25.06.20
   25.06.20

   Dziękujemy!!!!

7 270 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 125

Joanna Sadowska - awatar
Joanna Sadowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michalina - awatar
Michalina
100
Majstry - awatar
Majstry
50
Danuta - awatar
Danuta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
67
ryżo - awatar
ryżo
200
Maciej Sedlewski - awatar
Maciej Sedlewski
100
WAWRZYNIAK RAFAŁ - awatar
WAWRZYNIAK RAFAŁ
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij