Zbiórka REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd. - miniaturka zdjęcia

REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd.

Zbiórka REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd. - zdjęcie główne

REMONT Stanicy ZHP Starogard Gd.

16 650 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać teraz
 

„Pytasz sia, gdzie Kociewiaki 

Majó swoje dómi?” 

Gdyby zmienić słowo „Kociewiaki” na „Harcerze” w słowach hymnu kociewskiego, oczywiście każdy mieszkaniec powiatu starogardzkiego odpowie- nad rzeką, obok parku miejskiego w Starogardzie Gdańskim.

W imieniu zuchów i harcerzy Starogardzkiego Hufca ZHP, chcielibyśmy zwrócić się do Państwa, z prośbą o wsparcie remontu naszej Stanicy nad Wierzycą.  

Związek Harcerstwa Polskiego powstał w 1911 roku, pierwsza drużyna w Starogardzie już w 1921 roku. Mieszkańcy Starogardu zawsze wspierali harcerzy, chociażby w roku 1960 pomagając budować Stanicę Harcerską. Dzięki temu, nasze Zuchy i nasi Harcerze (a zapewniamy Państwa, że są to fantastyczne dzieci), mają gdzie przychodzić na zbiórki, szkolenia i inne zajęcia. Niestety ten sześćdziesięcioletni budynek wymaga kapitalnego remontu. Pozyskujemy fundusze z bardzo różnych źródeł, rozpoczęliśmy już remont, ale jego kontynuacja wymaga sporych nakładów finansowych. Instalacje elektryczną i centralnego ogrzewania już wymieniliśmy, wzmocniliśmy też fundamenty i wymieniliśmy okna. Mamy prawie ukończony remont dachu wraz z ociepleniem. Rozpoczęliśmy wymianę posadzek i w tej chwili najpilniejszą sprawą jest ukończenie tych prac, których koszt szacujemy na minimum 25000 złotych. Kolejnym etapem będą prace wykończeniowe.  

Nie ukrywamy, że naszym marzeniem jest na Stulecie Harcerstwa w Starogardzie, czyli na kwiecień 2021 roku, wyremontować naszą siedzibę, którą przed laty zbudowali dla harcerzy nasi rodzice i dziadkowie. Kwota remontów przerasta nasze możliwości i wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie wsparcia nas w tym przedsięwzięciu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

  HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI

  20.08.20
  20.08.20

  Drodzy Przyjaciele harcerzy, miło nam poinformować, że dzięki Waszej hojności, remont naszej Stanicy posuwa się do przodu. To co widać na pierwszy rzut oka, to sala kominkowa obłożona styropianem i czekająca na wykonanie elewacji, a to czego nie widać, a z czego jesteśmy bardzo zadowoleni to zrobione obróbki blacharskie na dachu i praktyczne zakończenie dachu w jego głównej części. Po wielu latach w końcu nie będzie nam kapało do środka 🙂 Kolejne planowane prace to poprawienie dachu na sali kominkowej, wykonanie elewacji i dokończenie posadzki wewnątrz. A potem to już jakoś pójdzie 🙂 Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i przypominamy, że nasza zbiórka trwa nadal: https://pomagam.pl/zhpstg

  Zdjęcie aktualizacji 54 163

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.20
  29.06.20

  W górę serca

 • Ja :) - awatar

  Ja :)

  26.06.20
  26.06.20

  Niech w końcu zacznie wyglądać porządnie! :D Chciałabym Nasz Dom zobaczyć w końcu piękny o prostych podłogach i cały ciepły zimą! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.20
  25.06.20

  Powodzenia!

 • Marta Reczko - awatar

  Marta Reczko

  23.06.20
  23.06.20

  Proszę pomóżcie zebrać pieniążki na remont hufca. Sama tam dorastałam i przeżyłam wspaniałe chwile. Bez harcerstwa nie byłabym tym kim jestem. Dla Was 25zł to nic a dla harcerzy to bardzo wiele.

  • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

   HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - Organizator zbiórki

   25.06.20
   25.06.20

   Dziękujemy i pamiętamy! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.20
  23.06.20

  Mocno trzymam za Was kciuki. Wspólnie możemy więcej 💪🏼

  • HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - awatar

   HUFIEC ZHP STAROGARD GDAŃSKI - Organizator zbiórki

   25.06.20
   25.06.20

   Dziękujemy!!!!

16 650 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 223

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Landowska-Franckiewicz - awatar
Agnieszka Landowska-Franckiewicz
100
Janusz - awatar
Janusz
50
Julia - awatar
Julia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magdalena Witakowska - awatar
Magdalena Witakowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marysia Turek - awatar
Marysia Turek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij