Zbiórka Przeżyła wypadek, chce żyć... - miniaturka zdjęcia

Przeżyła wypadek, chce żyć... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przeżyła wypadek, chce żyć... - zdjęcie główne

Przeżyła wypadek, chce żyć...

1 520 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wypadek wyrwał ją z transportu … teraz trwa walka, aby do niego nie wróciła.

POMÓŻ

Kilka dni temu w godzinach wieczornych doszło do wypadku. Przewrócił się transport konny.  Konie jechały do miejsca przeznaczenia. Wypadek przerwał ostatnią podróż tych koni. Dwa konie zostały poważnie ranne. Nie nadawały się do dalszej drogi. Zostały wyprowadzone z wozu i udzielono im pomocy weterynaryjnej. Jeden z koni jest w znacznie gorszym stanie, bardzo poważnym. Ma ogromną ranę na nodze. Znaliśmy takie sytuacje, kilkukrotnie próbowaliśmy interweniować, kiedy cierpiały zwierzęta, próbowaliśmy uratować chociaż jedno życie… ale nigdy się nie udało. Teraz pojawił się cień nadziei dla  kilkuletniej klaczy… Tym razem jest szansa na odwrócenie losu, na uratowanie życia kobyłki. Dzięki wspaniałej postawie pani doktor, która była obecna na miejscu zdarzenia i nie tylko udzieliła pomocy rannym koniom, ale też znalazła miejsce, gdzie są chwilowo bezpieczne. I rozpoczęła dramatyczną batalię o to, aby konie nie musiały  wyruszyć ponownie w drogę.Z całego serca dziękujemy Pani Doktor za takie zaangażowanie w ratowanie życia. Chcemy dołączyć do walki o życie, chcemy pomóc.

 Aby odkupić klacz potrzeba 3,5 tysiąca złotych. To ogromna suma, ale  niestety to tylko początek ogromnych kosztów… klacz będzie musiała być hospitalizowana. Aby przeżyła będzie wymagała kosztownego leczenia, które moze wynieść kilka tysięcy. 

Bez Waszego wsparcia Kochani nie uratujemy tej klaczy …

Wpłaty na ratowanie i leczenie klaczy prosimy kierować na nasze konto.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2018
  17.07.2018

  Ratujcie!

 • Beata Żólkiewska - awatar

  Beata Żólkiewska

  16.07.2018
  16.07.2018

  Przepraszam , że tylko tyle :(

1 520 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
teresa - awatar
teresa
20
Dorota - awatar
Dorota
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Marti - awatar
Marti
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij