Zbiórka zbiorka na wozek inwalidzki - zdjęcie główne

zbiorka na wozek inwalidzki

0 zł  z 6 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kozłowska - awatar

Kamila Kozłowska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 4 letniej Julii którą wychowuję sama.  Julia urodziła się na początku 6miesiąca po urodzeniu ważyła 900g i uzyskała 9/10 pkt Apgar następnie stwierdzono ciężką zamartwicę urodzeniową , wodogłowie , retinopatię oraz inne wrodzone wady rozwojowe . W 9 miesiącu życia stwierdzono Dziecięce Porażenie Mózgowe kończyn dolnych następnie po długiej rehabilitacji oraz operacji tylnej rizotomii grzbietowej która nie przyniosła oczekiwanych rezultatów dotyczących stanięcia na nóżki jednak odblokowała mowę na obecną chwilę Julia mówi pojedyncze słowa jednak już wiadomo że nigdy nie będzie chodziła aby Julia mogła się poruszać w jakikolwiek sposób potrzebny jej jest wózek inwalidzki na który mnie nie stać . Oprócz Julii mam na wychowaniu również drugą 14 letnią córkę . Utrzymuję się tylko z  zasiłków ponieważ Julia wymaga całodobowej opieki i nie stać mnie na zakup wózka dla córki . Wózek bardzo mnie odciąży ponieważ Julia jest stale na rękach i wszędzie muszę ją nosić obecnie waży 12kg i nie ma czym się poruszać . za okazaną pomoc dziękuję z całego serca bardzo wiele to dla mnie znaczy ponieważ sama nie jestem w stanie jej pomóc . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kozłowska - awatar

Kamila Kozłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij