Zbiórka Zielony Listopad 2018 - zdjęcie główne

Zielony Listopad 2018

1 530 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Chyra - awatar

Grażyna Chyra

Organizator zbiórki

Cześć, jesteśmy nieformalną grupą mieszkańców Puszczy Białowieskiej (Koalicja Mieszkańców Puszczy), którzy chcą uatrakcyjnić życie sąsiadom oraz ludziom, którzy przyjeżdżają poznać Puszczę Białowieską z innych zakątków Polski.

Razem ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dialogu Tropinka po raz kolejny urządzamy w Puszczy Białowieskiej zielony miesiąc, czyli kilka dni pełnych różnorakich atrakcji w listopadzie - Zielony Listopad. Listopad pozornie jest najmniej atrakcyjnym miesiącem i wiele osób zupełnie pomija ten okres planując podróże. My, na przekór wszystkiemu, pokazujemy, że listopad jest wspaniałym miesiącem, by zapuścić się w las oraz by czegoś więcej dowiedzieć się o Białowieży i okolicach.

Do tej pory odbyły się już trzy edycje zielonych miesięcy: Zielony Listopad, Zielony Styczeń oraz Zielony Kwiecień.

Chcemy promować nasz region, wspaniałe miejsca, które często nie są znane lub wydają się mniej atrakcyjne - tym razem organizujemy 7 dni, podczas których wydarzenia będą odbywać się w Budach, Teremiskach, Pogorzelcach, Narewce, Świnorojach i oczywiście Białowieży.

Zapraszamy na :

- wycieczki terenowe i spacery tematyczne (m.in. spacer kulturowy w Narewce, Stara Białowieża z Tomaszem Samojlikiem, archeologia w Puszczy z Dariuszem Krasnodębskim i wyprawy po Puszczy z najlepszymi przewodnikami)

- spotkania z autorami (m. in. Cecylia Malik i Arkadiusz Szaraniec)

- spotkania filmowe (Filmowe Podlasie Atakuje, Marcin Kostrzyński i Beata Hyży-Czołpińska)

- wystawy prac i spotkania z autorami (Barbara Bańka i Małgorzata Klemens)

- warsztaty (m.in. improwizacja dla dzieci i dorosłych, warsztaty śpiewu, silwoterapii)

- wykłady specjalistów (m.in. z Białowieskiego Parku Narodowego i Instytutu Biologii Ssaków PAN)

- spotkania na granicy (Dzień Gruziński)


Chcemy upowszechniać wiedzę o wyjątkowości Puszczy Białowieskiej i zachęcać do zapuszczania się w różnych porach roku!

Sami jesteśmy zakochani w Puszczy i jej dzikości :)


Drogi darczyńco,

- dzięki Tobie zrealizujemy interesujący i ważny dla regionu projekt

- dzięki Tobie przyjadą i zaprezentują się tu niezwykli ludzie

- dzięki Tobie będziemy mogli dotrzeć do mieszkańców i innych odbiorców naszych wydarzeń ze skuteczną informacją (plakaty, ulotki)

Dziękujemy!


Aktualności dotyczące harmonogramu wydarzenia znajdziecie tutaj:

https://web.facebook.com/events/189914158574179/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 530 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Chyra - awatar

Grażyna Chyra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Alicja - awatar
Alicja
20
Qwerty - awatar
Qwerty
10
Jarek Szaposznikow - awatar
Jarek Szaposznikow
50
Jarek Solarczyk - awatar
Jarek Solarczyk
50
kornik drukarz - awatar
kornik drukarz
50
Anna Dębek - awatar
Anna Dębek
200
Kasia - awatar
Kasia
50
Gosia - awatar
Gosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij