Zbiórka Zimowa pomoc dla osób bezdomnych - miniaturka zdjęcia

Zimowa pomoc dla osób bezdomnych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zimowa pomoc dla osób bezdomnych - zdjęcie główne

Zimowa pomoc dla osób bezdomnych

12 339 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

🔴 Ponad 30 tys. osób w Polsce nie ma domu. A realnie ludzi  w kryzysie bezdomności może być w naszym kraju nawet kilka razy więcej 🆘

Żadna z tych osób nie budzi się rano w swoim przytulnym łóżku. Żadna z nich nie wraca po całym dniu do swojej bezpiecznej przestrzeni, gdzie może odpocząć i oddać się zwykłym domowym czynnościom.

Zamiast tego toczą codzienną walka o przetrwanie. O to, żeby mieć gdzie spać, żeby mieć co zjeść, żeby było jak najmniej niebezpiecznie.

❗️ Nikt nie zasługuje na bezdomność ❗️ 

A ona często spada na ludzi z dnia na dzień. Statystyka pokazuje, że bezdomność ma wiele powodów, dotyka osób i młodych, i starszych. Także tych, którzy mieli wszystko - dom, pracę, rodzinę i marzenia. I nagle nie mają nic. 

Wystarczy jedno zdarzenie. Po nim następuje lawina konsekwencji, które przygniatają swoim ciężarem i wystawiają człowieka na ulicę. Człowieka, któremu nikt nie podał pomocnej dłoni. Teraz tę pomocną dłoń możesz podać Ty. 

W tym zimowym, a jednocześnie świątecznym i rodzinnym, czasie to szczególnie ważne, żeby osoby bez dachu nad głową nie zostały bez pomocy.  Osoby w kryzysie bezdomności żyją nawet do 30 lat krócej niż ich rówieśnicy, którzy nigdy nie doświadczyli traumy życia na ulicy. Jednym z zagrożeń dla ich życia są niskie temperatury. Dlatego nie możemy zostać obojętni na los osób doświadczających bezdomności. 

Wszystkie środki zebrane w ramach akcji “Zimowa pomoc osobom w kryzysie bezdomności” prowadzonej przez Fundację Pomagam.pl przekażemy organizacjom pozarządowym działającym na rzecz osób w kryzysie bezdomności.

Pomóc może każdy. Dołącz do nas! Dziękujemy ❤️  


Jesteś organizacją pozarządową, która na co dzień pomaga osobom w kryzysie bezdomności? Wszystkie zebrane środki w ramach tej akcji przekażemy organizacjom takim jak Twoja. Wystarczy wypełnić krótki formularz, klikając poniżej. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLAr1c5_vJswAInkLenjnS6gr14eVp-ZUSSd0TIv97w99QkA/viewform?usp=sf_link

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
12 339 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 265

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Monika i Marek - awatar
Monika i Marek
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij