Zbiórka operacja biodra - endoproteza - miniaturka zdjęcia

operacja biodra - endoproteza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka operacja biodra - endoproteza - zdjęcie główne

operacja biodra - endoproteza

2 044 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Sokołowska - awatar

Iwona Sokołowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 

W imieniu Elwiry bardzo Was proszę o pomoc.

"Nazywam się Elwira i bardzo potrzebuję Waszego wsparcia finansowego na pokrycie kosztów operacji biodra, zabiegu endoprotezy. Bez niego nie jestem praktycznie zdolna chodzić, nie mówiąc już o tym jak ciężko mi się pracuje.

Mam 58 lat i wykonuję pracę fizyczną. Moje problemy z biodrem zaczęły się około pół roku temu. Po obowiązkowych badaniach i wizytach lekarskich diagnoza leczenia jest jedna - konieczność wstawienia endoprotezy.

Po obdzwonieniu wszystkich szpitali, stanęłam w kolejce na datę 19 czerwca 2019 rok.

Moja choroba postępuje. Jestem codziennie na tabletkach przeciwbólowch i przeciwzapalnych, które mnie też wyniszczają. Muszę je również zmieniać, bo mój organizm po jakimś czasie się do nich przyzwyczaja.

Byłam załamana. Wiedziałam, ze nie mogę czekać tak długo na operację. 

Dowiedziałam się, że komercyjny zabieg endoprotezy kosztuje 14.000 zł., a czas oczekiwania to ... około miesiąca! Sama myśl, że już za miesiąc mogłabym przejść ten zabieg dodała mi nadziei. Niestety, nie stać mnie na taki koszt. Stąd moja gorąca prośba o pomoc dla mnie.

Każda złotówka się liczy.

Będę wdzięczna za Waszą dobroć.

Elwira


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 044 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Sokołowska - awatar

Iwona Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Sokołowska - awatar
Iwona Sokołowska
10
Magda - awatar
Magda
50
Poplawski & Onosko Family - awatar
Poplawski & Onosko Family
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Latawiec - awatar
Paweł Latawiec
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij