Zbiórka Pomoc dla Schroniska! - zdjęcie główne

Pomoc dla Schroniska!

0 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Rejnowski - awatar

Adam Rejnowski

Organizator zbiórki

Jestem Adam. Mam 34 lata i pracuję w schronisku "Cztery Łapy" 

Nasze schronisko zostało założone w 2008 roku, cieszy się ogromną popularnością i dobrocią dla naszych nowych pupili. Nie możemy narzekać na brak pomocy od ludzi czy wolontariuszy, robiliśmy wiele akcji aby psom żyło się tutaj lepiej. W grudniu na święta od mieszkańców naszej miejscowości dostaliśmy wiele wiele paczek z jedzeniem, kocami i zabawkami.

Ale od grudnia liczba psów w naszym schronisku się powiększa, niestety nie mamy już pieniędzy na dalsze zakupy klatek gdzie w czerwcu kupiliśmy klatki, które sami pospawaliśmy i złączyliśmy aby były komfortowe dla naszych pupili, pomalowaliśmy je farbami, zakupiliśmy deski na podłogi oraz nowe miski i koce do bud. Obecnie mamy 164 psy, przybyło nam 18 nowych!

A wszystkich w jedną klatkę nie możemy umieścić. Prosimy o każdą złotówkę. Uzbieramy kwotę na nowe klatki oraz miejsca dla naszych psiaków, które czekają na nowe domy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Rejnowski - awatar

Adam Rejnowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij