Zbiórka Życie bez bólu dla Kingi - miniaturka zdjęcia

Życie bez bólu dla Kingi

Zbiórka Życie bez bólu dla Kingi - zdjęcie główne

Życie bez bólu dla Kingi

681 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Adamik - awatar

Łukasz Adamik

Organizator zbiórki

Chcemy Wam opowiedzieć o świetnej dziewczynie 35-letniej Kindze, która do tej pory otwierala swoje serce pomagając wszystkim, którzy tego potrzebowali. Niestety dziś ona sama potrzebuje natychmiastowej pomocy. 

Od 10-lat zmaga się z nieuleczalna choroba ENDOMETRIOZA. 

Zanim lekarze postawili diagnozę choroba poczynila ogromne spustoszenie w jej organizmie doprowadzając w efekcie do bardzo poważnych powikłań. Po wielu kosztownych konsultacjach i przeprowadzonych operacjach wciąż nie udało się zatrzymać rozwoju choroby. 

Obecnie każdy dzień Kingi zaczyna się i kończy ogromnym cierpieniem związanym z nieustajacym bólem. Pojawiła się jednak nadzieja i lekarz z Wrocławia, który podejmie się leczenia i operacji której koszt jest bardzo wysoki i nie do osiągnięcia dla Kingi i jej rodziców. Potrzebujemy w tej chwili 10tys zł. na pilna operacje, która usmierzy ból i poprawi jakość życia Kingi. Każda złotówka jest dla niej na wagę złota. Jako jej przyjaciele staramy się z całego serca wspierać ja i walczyć o jej powrót do zdrowia. 

Dlatego Kochani bardzo Was prosimy o pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
681 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Adamik - awatar

Łukasz Adamik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elwira i Mateusz Hap - awatar
Elwira i Mateusz Hap
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Pyzel - awatar
Katarzyna Pyzel
10
Łukasz Adamik - awatar
Łukasz Adamik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij