Zbiórka Uratuj mnie człowieku - Fiz - zdjęcie główne

Uratuj mnie człowieku - Fiz

706 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Tak długo szukałem ludzi i pukałem do drzwi.. Tak strasznie długo..Ale drzwi były zamknięte :(( Pierwsze, drugie, dziesiąte. Nie moi ludzie, nie moje drzwi :( Odpędzano mnie jak zarazę , więc szedłem dalej. Coraz mniej widziałem i coraz wolniej szedłem. Powoli otaczała mnie ciemność.

Wiesz jak to jest, gdy widzisz, że dałeś radę dojść do ludzia i masz nadzieję, że weźmie twoje zmęczone ciałko i poszuka pomocy a on wygania cię z ogródka? Ja wiem :((( Myślałem zawsze, że człowieki są fajne..że jak pomruczę, to mnie uratują. Nie ratowali.

A ja czułem, że dzieje się coś bardzo złego, że coś mnie osłabia i że kolejny dom może być tym ostatnim , do którego dam radę dotrzeć. I tak było :( 

I tu drzwi były zamknięte..Położyłem się pod nimi i czekałem. Na pomoc, na cios, na ratunek lub koniec..Nie wiem na co. Ja po prostu nie miałem siły wstać i iść szukać otwartych drzwi. Myślę, że otwarte drzwi to mit..one nie istnieją :( Wszystkie są pozamykane a klucze mają człowieki..

 Czasem widziałem za szybami jakieś koty. Myślicie, że były prawdziwe?? Bo jak to możliwe, że ktoś ma prawdziwego kota a na mnie patrzy z obrzydzeniem??

Na szczęście od tych ostatnich drzwi nie chciano mnie przepędzić. Dano mi jedzonko - pachniało tak pięknie..ale ja już nie miałem siły jeść :(

A potem przyjechały jakieś panie i one..mnie dotknęły - pomimo ropy, śliny i much. Nawet bym zamruczał jakbym miał siłę. Przepędziły muchy i spakowały mnie do bezpiecznej przenoski. 

Taki spokój mnie ogarnął.. I obiecały, że zawalczymy o mnie. A ja nie mogłem uwierzyć, że jeszcze ktoś chce o mnie walczyć <3


Kochani! Fiz znajduje się obecnie w najlepszej gorzowskiej klinice weterynaryjnej i walczy o życie. Pobyt w szpitalu i diagnoza to ogromne koszta, ale nie mogliśmy przejść koło niego obojętnie. Pokażmy mu, że świat jest piękny a drzwi otwarte <3

Każde wsparcie, każda najdrobniejsza kwota ratuje życie. Otwórz drzwi!! <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta - awatar

    Aneta

    02.09.2019
    02.09.2019

    Trzymaj się!

706 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Edyta Gambal - awatar
Edyta Gambal
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
100
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Hannah - awatar
Hannah
20
Grazyna Andrzejewska - awatar
Grazyna Andrzejewska
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Justyna Zajer - awatar
Justyna Zajer
20
Bezi - awatar
Bezi
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij